Dyskusja o sytuacji na świecie 195

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.662
Imo wiem że chwalenie się rapkami na tym etapie gry jest średnie, ale mnie to bawi trochę że chłop ofa z 20 dni budował żeby rozbić na nocnym na próbie odbicia diody i nic nim nie ubić xD

Screenshot_2024-01-03-06-31-51-872.jpg
 
Wynik reakcji
1.972
Imo wiem że chwalenie się rapkami na tym etapie gry jest średnie, ale mnie to bawi trochę że chłop ofa z 20 dni budował żeby rozbić na nocnym na próbie odbicia diody i nic nim nie ubić xD

View attachment 56708

1704272390887.png

zaintrygowałeś mnie tym raportem aż sobie kp na 3 dni wykupiłem oraz zacząłem czytać specyfikacje świata i znalazłem tam coś takiego

1704272466355.png

więc teraz pytanie chciałeś wyśmiać chłopa ze próbował odbijać wioskę na nocnym wbitą na jakimś warzywie gdzie dzięki specyfikacją świata na odbcie takiej diody jest ogromna szansa zwłaszcza że no dość daleko ona jest więc amulecik też pewnie odpalony czy chciałeś ośmieszyć swojego kolegę że specjalnie dla utrzymania 1 wioski na świecie bez wież odpala złote łuki

1704272754421.png


BEACH PLEAS więcej takich wrogów mi dajcie XDDDD za powiększonego offa złote łuki no ku*wa to jak wygrać w totka xDDD

edit wiem że napisałem plaża, celowo i tak czytacie tak samo
 
Ostatnia edycja:

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.662
View attachment 56710

zaintrygowałeś mnie tym raportem aż sobie kp na 3 dni wykupiłem oraz zacząłem czytać specyfikacje świata i znalazłem tam coś takiego

View attachment 56711

więc teraz pytanie chciałeś wyśmiać chłopa ze próbował odbijać wioskę na nocnym wbitą na jakimś warzywie czy chciałeś ośmieszyć swojego kolegę że specjalnie dla utrzymania 1 wioski na świecie bez wież odpala złote łuki

View attachment 56712


BEACH PLEAS więcej takich wrogów mi dajcie XDDDD za powiększonego offa złote łuki no kurwa to jak wygrać w totka xDDD

No to tak:

Co mają wieże do złotych łuków?

Kolega wbił 5 diod na ich graczach i broni 5 wiosek, pierwszym eventem na tym świecie była kopalnia diamentów gdzie sporo złotych ck/łuków się zdobywało
 
Do góry