Dyskusja o sytuacji na świecie 195

EpSi1

Chłop
Wynik reakcji
15
@EpSi1 brat bliźniak z rybek? Te same iq wypowiedzi
Jeśli chodzi o moje wypowiedzi dale uważam że jeśli chodzi o marnowanie pp to jesteście topka świata ;* rodzina i Support dumni <3
Natomiast jeśli chodzi o gre to no trochę tak jak nazwa mówi;) Toksyczne Podziemie chyba nawet z Czarnobyla ;) bo do gry brakuje wam tylko raczek i mózgu;) a tak to jesteście moim zdaniem mega koty i trzymam kciuki że zaczniecie rozdawać te darmy skoro je tak rozwinęliście;)

Dodam jeszcze że dzisiaj daliście nieziemski i nie zapomniany popis umiejętności oby tak dalej ;* niech moc będzie z wami ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20231204-162641_Chrome.jpg
    Screenshot_20231204-162641_Chrome.jpg
    204,5 KB · Wyświetlenia: 122
Wynik reakcji
2.114
Jeśli chodzi o moje wypowiedzi dale uważam że jeśli chodzi o marnowanie pp to jesteście topka świata ;* rodzina i Support dumni <3
Natomiast jeśli chodzi o gre to no trochę tak jak nazwa mówi;) Toksyczne Podziemie chyba nawet z Czarnobyla ;) bo do gry brakuje wam tylko raczek i mózgu;) a tak to jesteście moim zdaniem mega koty i trzymam kciuki że zaczniecie rozdawać te darmy skoro je tak rozwinęliście;)

Dodam jeszcze że dzisiaj daliście nieziemski i nie zapomniany popis umiejętności oby tak dalej ;* niech moc będzie z wami ;)
ale co ty tym screenem próbujesz pokazać? bo ja też mogę wstawić jaki wywóz gościu od was dostał, a wystarczyło mi do tego 27k agresora, żeby front stracił. w takim wypadku do gry wam brakuje rączek, mózgu i frontowców. ciekawe jak za miesiąc czy dwa będziesz szczekał, bo historia lubi się powtarzać i takie osobniki jak ty najczęściej milczą już na stałe.
jeszcze o rodzinie coś wspominasz xD przypomnij sie swojej, zeby cie na spacer wyprowadzili
 
Do góry