Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
A ty ? bo oprócz forum nie zauważyłem tak jak dorka :) Kentiś coś próbował, ale po 86 dniach pieluchy w zbroi się skończyły :) Dajcie znać czy na 201 się spotkamy :)
dosłownie przez cały świat dostałem od Ciebie 1 atak. mając niemalże pół konta na froncie.
i to pewnie jak ktoś cie zmusił do kliknięcia fejkomatu. Wiec nie rozumiem bicia piany, gdzie występ Cyrkowców to temat zamknięty. Powody i kalkulacja braku kontynuacji gry na świecie 195 są raczej znane i może Cie zaskoczę- nie jesteś jednym z nich

Z fartem gryffin
 

Gryffinhart.

Chłop
Wynik reakcji
0
dosłownie przez cały świat dostałem od Ciebie 1 atak. mając niemalże pół konta na froncie.
i to pewnie jak ktoś cie zmusił do kliknięcia fejkomatu. Wiec nie rozumiem bicia piany, gdzie występ Cyrkowców to temat zamknięty. Powody i kalkulacja braku kontynuacji gry na świecie 195 są raczej znane i może Cie zaskoczę- nie jesteś nim :)

Z fartem gryffin
Ale chwalisz się czy żalisz bo nie wiem ... I bynajmniej nie cieszę się, że pospadaliście z liny bo jakbyście gaci nie wywiesili na maszcie, to przynajmniej tych tępych wymówek byście nie pisali, o matematyce czy innych pierdołach ... Fejki na ciebie ??? Z dorkiem to wy 1 fejk widać jesteście i to FAKT jak konfa sobie nie ugada 2/3 świata czy tam pochodne konfy to matematyka im się nie zgadza :)
 
Wynik reakcji
6.958
Wow . Mocne słowa :) Jeden strzał ? Już dłużej ze zlepkiem przypadkowych osób wytrzymaliśmy na 181 niż ten wasz cyrk na kółkach XD A na 191 w życiu nie byłem założycielem , nie wiem skąd te pomysły :)
Te odklejeńcu, który zawija się z gierki jak tylko za jego syf żarcie ktoś mu wystawi 1.0 na googlu, ale ty wiesz, że ja ani CSA nie grałem na 195?xD Chyba tam się coś w głowie przestawiło teraz. Zaraz będzie, że Konfa przegrała świat 195 grając 193 xD
 
Do góry