Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
661
Pochwaliłeś się przejęciami a nie RW na screenie, więc gdzie twoje przejęcia? :p
Moimi się pochwaliłem? XD
Gdyby nie limit odległości dla grubasów to chętnie bym przejmował ale niestety, z każdym dniem jesteście coraz dalej :/
Swoją drogą ty chyba coś wspominałeś o nieodbitej diodzie, ale może lepiej nie wspominajmy kto ma ich więcej co?
 
Wynik reakcji
3.047
Moimi się pochwaliłem? XD
Gdyby nie limit odległości dla grubasów to chętnie bym przejmował ale niestety, z każdym dniem jesteście coraz dalej :/
Swoją drogą ty chyba coś wspominałeś o nieodbitej diodzie, ale może lepiej nie wspominajmy kto ma ich więcej co?
Pochwaliłeś się przejęciami plemienia, przejąłeś 0 naszych wiosek i piszesz, że jest łatwo? XD XD XD
A kto Ci broni przenosić się na front? Po prostu dygasz walczyć z potężnym KM i tyle.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
NIE WIEM BYŁAM JUŻ STRASZNIE POROBIONA JAK WIDZIAŁAM BULWE I TOTALNIE NIE PAMIĘTAM JAK WYGLĄDAŁ ALE PAMIĘTAM ŻE WPIERDALAŁAM JAK SMUTNE GRUBE DZIECKO CHIPSY W KĄCIE I CHCIAŁAM SIĘ Z NIM PODZIELIĆ I POWIEDZIAŁ ŻE NIE CHCE TO CHYBA SIE NIE LUBIMY BO NIKT NORMALNY NIE ODMAWIA CHIPERKÓW
Przygotowania miałem do zawodów :(
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
428
@Isarisu

1708704424005.png

Dumny jesteś ze swojego PO? Zakłamywanie historii, jakże to charakterystyczne dla żydokomuny rządzącej aktualnie naszym państwem. Wizja Orwella krok po kroku się realizuje, a rudy gej się śmieje. Naród bez historii jest niczym.
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
428
Dumny jestem że takie ameby umysłowe jak ty mają ból tyłka :)
Do szpitala psychiatrycznego się kwalifikujesz. Wstyd, że pradziadowie ginęli za takiego kasztana, który nawet grosza wdzięczności w postaci kultywowania realnej historii w edukacji przyszłych pokoleń nie potrafi zachować.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Wstyd by taką amebą umysłową jak ty, to fakt.
Nie oznaczaj pecie jak nic ciekawo nie masz fo powiedzenia, tylko znowu wrzucasz jakieś pierdy bez potwierdzenia w które wierzysz xD
Dawaj, wrzuć artykuł o szczepionkach.
 
Do góry