Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
1. Tak, ja nie mam. Moja piękna żona poroniła. Ale planujemy.
2. A to wątpisz, że tylko kobiety mogą rodzić dzieci? XD XD XD XD XD XD
Oczadział
3. Gówno mnie obchodzi, które Ty kraje uważasz za cywilizowane i co tam jest normalne. Żyjemy w Polsce
1. No to cyk do więzienia, mogła to być planowana aborcja a nie poronienie.
2. Właśnie nie wątpię xD
3. A mnie chuj obchodzi zdanie chorego psychicznie, idź się w końcu leczyć
 

Deleted User - 849095943

Guest
Znaczy nie wiem skąd urojenie że ktoś się pyta o wasze zdanie w sprawie aborcji xD
1. Nie macie dzieci
2. Nie możecie mieć dzieci - tylko biologiczne kobiety podobno mogą rodzić???
3. Karanie więzieniem za coś co jest normalne w cywilizowanych krajach to patola xD
CZYLI JAK W USA MATKI ZMIENIAJĄ PŁEĆ DZIECKA ALBO WNAWIAJA IM ZE SĄ INNEJ PŁCI TO TEZ POWINNO BYĆ AKCEPTOWALNE BO W CYWILIZOWANEJ AMERYCZCE TAK JEST ? A JA DZIECKO MA OJCA KTÓRY SE ZMIENI PŁEĆ I MA DWIE MATKI TO TEZ JEST OK ? A JAK PEDAŁY ADOPTUJĄ SE DZIECK TO TO TEZ OK ? ZAJEB ŁBEM W ŚCIANĘ DEBILU BŁAGAM
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
A JA DZIECKO MA OJCA KTÓRY SE ZMIENI PŁEĆ I MA DWIE MATKI TO TEZ JEST OK ?

Tak, jak najbardziej.

A JAK PEDAŁY ADOPTUJĄ SE DZIECK TO TO TEZ OK ?

Tak, jak najbardziej.

CZYLI JAK W USA MATKI ZMIENIAJĄ PŁEĆ DZIECKA ALBO WNAWIAJA IM ZE SĄ INNEJ PŁCI TO TEZ POWINNO BYĆ AKCEPTOWALNE

Nie znam ani jednego takie przypadku poza fejkami z hameryki które szybko były obalane.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Kochany kumplu
Nie powinno być.
To jest w chwili obecnej nielegalne XD XD XD
I dlatego piecze ich dupsko
I nic się nie zmieni. Prawica triumfuje
XD UWIERZ MI TYLE SŁYSZAŁEM O ABORCJI W KAMPANI LEWAKÓW KTÓRA SIĘ TYLKO NA TUM OPIERAŁA ZE WIEM JSKIE JEST ORAWO OBECNIE
 

Deleted User - 849162972

Guest
1. No to cyk do więzienia, mogła to być planowana aborcja a nie poronienie.
2. Właśnie nie wątpię xD
3. A mnie chuj obchodzi zdanie chorego psychicznie, idź się w końcu leczyć

Nie wytrzymał XD

Wiedziałem, że czytasz Ty i cała ta hołota co niby mnie ignoruje.
To jak już przestałeś się wygłupiać, mogę znowu wytargać Cię za uszy.

1. Do poronienia doszło w szpitalu. Ciąża pozamaciczna. Niestety
2. Toż Twoje lewaczki uważają, że faceci też mogą iks de
3. Boli dupsko, że aborcja na życzenie jest nielegalna? Będzie, jeszcze przynajmniej 2 lata.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
1. Do poronienia doszło w szpitalu. Ciąża pozamaciczna. Niestety
2. Toż Twoje lewaczki uważają, że faceci też mogą iks de
3. Boli dupsko, że aborcja na życzenie jest nielegalna? Będzie, jeszcze przynajmniej 2 lata.


1. Czyli gdyby utrzymanie ciąży oznaczało śmierć dziecka i żony to też byś nie dopuścił do aborcji? Czyli zabiłbyś żonę.
2. Nie głosowałem na lewicę, kolejny argument odbity.
3. W końcu będzie, wtedy otworze z żoną szampana.
 

PrzemuS

Miecznik
Wynik reakcji
37
BRAUN WG MNIE JEST OK , MA SWOJE POGLĄDY KTÓRYCH SIĘ TRZYMA I WALCZY O SLYSZNE SPRAWY
To ten sam szur, który namawiał do zniesienia sankcji na Rosję? Ten sam, który nagrał oświadczenie i było puszczane w rosyjskiej telewizji publicznej? Ten sam, który obwinia Ukrainę i NATO o napaść Rosji na Ukrainę? Ten sam, który głosował przeciwko uznaniu Rosj i za państwo terrorystyczne? Ten sam, który blisko trzyma się z rosyjskimi szpiegami? Ten sam, który sympatyzuje z niemieckimi prorosyjskimi politykami?

1697539898957.png
 

Deleted User - 849162972

Guest
1. Czyli gdyby utrzymanie ciąży oznaczało śmierć dziecka i żony to też byś nie dopuścił do aborcji? Czyli zabiłbyś żonę.
2. Nie głosowałem na lewicę, kolejny argument odbity.
3. W końcu będzie, wtedy otworze z żoną szampana.

1. Wyraźnie zaznaczałem - gdy jest zagrożone życie, rozumiem. Nie na życzenie.
Co jest tu zbyt trudne?

2. Głosowałeś, przestań się oszuście wypierać. Wielokrotnie tu promowałeś lewicę.

3. Jeśli prezydent będzie z Peło. Bo jak z PiS...hmmm jakby Ci to powiedzieć...
A jest jeszcze TK, który będzie odbity za hmm 3 lata?
 

Deleted User - 849162972

Guest
Co do Brauna, chłop prawda, że jest uczciwy w tym co mówi, bo słowa dotrzymuje.
Ale nigdy nie powinien mieć miejsca w sejmie ani w żadnej partii.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
1. Wyraźnie zaznaczałem - gdy jest zagrożone życie, rozumiem. Nie na życzenie.
Co jest tu zbyt trudne?

2. Głosowałeś, przestań się oszuście wypierać. Wielokrotnie tu promowałeś lewicę.

3. Jeśli prezydent będzie z Peło. Bo jak z PiS...hmmm jakby Ci to powiedzieć...
A jest jeszcze TK, który będzie odbity za hmm 3 lata?

1, Czyli jednak zgadzasz się na ZABIJANIE DZIECI? Ale z Ciebie hipokryta
2. Nie, głosowałem na KO.
3. Co do tego ma prezydent? Na razie i tak jesteśmy tylko w stanie odwrócić to co pis zjebał, bo do legalnej aborcji prawdopodobnie potrzebna jest większość konstytucyjna.
 

Deleted User - 849162972

Guest
1, Czyli jednak zgadzasz się na ZABIJANIE DZIECI? Ale z Ciebie hipokryta
2. Nie, głosowałem na KO.
3. Co do tego ma prezydent? Na razie i tak jesteśmy tylko w stanie odwrócić to co pis zjebał, bo do legalnej aborcji prawdopodobnie potrzebna jest większość konstytucyjna.

1. Tak, jeśli dziecko ma mieć wadę typu mózg nie w tym miejscu co trzeba i umrzeć zaraz po urodzeniu, to jest absurdem nakazywanie utrzymania takiej ciąży.
Chodzi właśnie o odpowiedni balans.
A Ty jak przystało na lewaka, zabijać bez ograniczeń żadnych. Co tam, że jest antykoncepcja w najróżniejszych formach. Co tam, że nie trzeba się repcować na każdym kroku.
Lepiej pełna swoboda seksualna a potem usunąć.
Psychopata

2. No właśnie czyli na Lewicę XD XD XD
Ty oczadział? A co dziś różni Peło do Lewicy? Nic

3. Prezydent ma to do tego, że nie zmienisz stanu prawnego bez zmiany ustawy, której nie podpisze.
Niczego nie odkręcisz w najbliższym czasie, ani późniejszym.
 

PrzemuS

Miecznik
Wynik reakcji
37
1. Wyraźnie zaznaczałem - gdy jest zagrożone życie, rozumiem. Nie na życzenie.
Co jest tu zbyt trudne?

2. Głosowałeś, przestań się oszuście wypierać. Wielokrotnie tu promowałeś lewicę.

3. Jeśli prezydent będzie z Peło. Bo jak z PiS...hmmm jakby Ci to powiedzieć...
A jest jeszcze TK, który będzie odbity za hmm 3 lata?
A jak ścierasz dzieci z pały to co, to już nie zabójstwo? Stosunek przerywany to też zabójstwo XD
 

Memento123

Miecznik
Wynik reakcji
172
Dobrze że nikt nie zabija dzieci.
Najpierw jest zarodek -> potem płód -> a jak się urodzi to jest dziecko.
Więc wy-pier-da-laj 7,16%
A jak ścierasz dzieci z pały to co, to już nie zabójstwo? Stosunek przerywany to też zabójstwo XD

Jak rozumiecie pojęcie dziecka? Czy jako system kognitywny musi np. mieć zdolność do odczuwania środowiska czy warunkujecie to od tygodnia ciąży/narodzenia?
 

Deleted User - 849162972

Guest
Jak rozumiecie pojęcie dziecka? Czy jako system kognitywny musi np. mieć zdolność do odczuwania środowiska czy warunkujecie to od tygodnia ciąży/narodzenia?

Warunkują to tym jak powie im Pani Marta Lampart
Poczekaj chwilę, zaraz znajdą
 

Deleted User - 849095943

Guest
To ten sam szur, który namawiał do zniesienia sankcji na Rosję? Ten sam, który nagrał oświadczenie i było puszczane w rosyjskiej telewizji publicznej? Ten sam, który obwinia Ukrainę i NATO o napaść Rosji na Ukrainę? Ten sam, który głosował przeciwko uznaniu Rosj i za państwo terrorystyczne? Ten sam, który blisko trzyma się z rosyjskimi szpiegami? Ten sam, który sympatyzuje z niemieckimi prorosyjskimi politykami?

View attachment 54443
STARY , NIE CHCE BRONIĆ ROSJI I JEJ POPIERAĆ ALE ZOBACZ ILE PAŃSTW POPIERA IZRAEL KTÓRY OD LAT TERRORYZUJE PALESTYNĘ . WSZYSCY JEBIA TA ROSJĘ A KAŻDY WSPIER PIERDOLONY IZRAEL MIMO ZE TO 5 X WIĘKSZE GOWNO . JEST TAK BO PO PROSTU ROSJI SIĘ BOJA I NIKT NIE MA INTERESU Z NIMI , JEST INTERES NA POMOCY UKRAINIE XD

TAK SAMO KAŻDY SRA NA PALESTYNĘ BO JEST BIZNES Z IZRAELEM .

A CZY BRAUN SIĘ MYLI CZY NIE NIE TOBIE OCENIAĆ , WOJNA NA UKRAINIE ŚMIERDZI NA KILOMETR I TY W PEWNOŚCIĄ NIE MASZ POJĘCIA KTÓRA STRONA MA RACJE I CO JEST SŁUSZNE . :)
 
Do góry