Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849162972

Guest
Czy mnie dupsko piecze?
To nie ja mam kompleks wielkiego BULWY i nie oznaczam w każdym możliwym poście na świecie, który że tak powiem gówno mnie interesuje (życzę wygranej WOJSENOM i BNKowi).
Jaki był twój wkład? Pytam bo nie przejąłeś nawet pół wsi na tamtym świecie. Jedyny wkład to chyba taki, że dostarczyłeś jedną wieś dodatkowo dla przeciwników.
Jakim trzeba być przegrywem, żeby cały dzień siedzieć na FO, nie potrafiąc grać nawet w grę o której tyle piszesz.

Tak, piecze. Logujesz się tylko po to, by non stop odpisywać osobie, którą uważasz za nic nie znaczącą. To głupie, nie sądzisz?

Mój wkład:

A) Napiętnowałem was za klęknięcie przed jUTREM. Do czasu gdy nie zacząłem o tym non stop pisać, nikt tak naprawdę nie zwrócił na to uwagi.
Od momentu, gdy to nagłośniłem to już równia pochyła.
Staliście się pośmiewiskiem.

B) Piętnowałem wszystkie wasze kłamstwa na temat waszych 'sukcesów' podczas akcji. W wyniku czego skutecznie odbierałem wam chęci do gry.

C) Uświadamiałem zarówno Mag i Key, że nie mogą zakończyć swojego porozumienia przeciwko wam, choć non stop Magi do tego nakłanialiście.

D) To ja jako pierwszy rzuciłem na FO pomysł trójprzymierza, które miesiąc później stało się faktem

E) Pilnowałem byście się nie panoszyli i kasowałem wszystkie wasze kłamstwa.

Mam wymieniać dalej? Jest tego jeszcze sporo

Nie potrafię grać, to prawda.
Ale jestem uczciwy, rzetelny i przyzwoity. I wykorzystuję swoje walory do pozbywania się kłamców i obludnikow. Takich jak Ty
 

Deleted User - 849162972

Guest
Co na to ta twoja wyimaginowana żona?

Jeśli możesz, to nie edytuj postów, bo robi się wtedy bezsensowna dyskusja.

Moja piękna żona irytuje się tym, że dużo tu piszę, ale jakoś stara się to zdzierżyć, rozumie, że to moje hobby.

Co do wyimaginowanej hmm, miłe, że jedyne co potraficie mi zarzucić to, że wymyślam sobie żonę XD XD
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
OHO DAMSKI BOKSER MI BĘDZIE MÓWIŁ CO MAM ROBIĆ , WYPIERDALAJ SZCZURZE BO CIĘ ZMIELE JAK RESZTĘ TYCH NIEDOJEBÓW

Czaje, że zjechanie ciebie w grze przeglądarkowej nie było wyzwaniem, ale nawet nie chwalę się tym, więc po co wspominasz.
Daje ci radę żebyś dobrze zagłosował jak wiadomo każda partia ma swoje baranki. Jeszcze pomyślisz, że to test chybił trafił.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
OHO DAMSKI BOKSER MI BĘDZIE MÓWIŁ CO MAM ROBIĆ , WYPIERDALAJ SZCZURZE BO CIĘ ZMIELE JAK RESZTĘ TYCH NIEDOJEBÓW

TY UWAŻAJ BO TO JEST ZWINNY SKURWYSYNEK, ZANIM TY PODNIESIESZ SWOJĄ ŁAPĘ TO BĘDZIESZ JUŻ LEŻAŁ NA GLEBIE I ODKLEPYWAŁ
POTĘŻNY WÓDZ SUFLET NA PEWNO BY CIĘ Z ŁATWOŚCIĄ ZDJĄŁ NA STRZAŁA:)
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
TY UWAŻAJ BO TO JEST ZWINNY SKURWYSYNEK, ZANIM TY PODNIESIESZ SWOJĄ ŁAPĘ TO BĘDZIESZ JUŻ LEŻAŁ NA GLEBIE I ODKLEPYWAŁ
POTĘŻNY WÓDZ SUFLET NA PEWNO BY CIĘ Z ŁATWOŚCIĄ ZDJĄŁ NA STRZAŁA:)
Nie znęcam się nad grubasami poza moim kotem. Jeszcze zawału serca dostanie i będę miał problemy xdd
W ogóle jak można być ulanym będąc barberem, w tym fachu właśnie chodzi o zwinną łapkę. Chyba, że w Rzeszowie barber to inne pojęcie. W każdym razie w porządnym salonie takich akcji nie widziałem.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
JA BYŁAM OSTATNIO U FRYZJERA GRUBASA JEBANY POTRZYMAŁ RĘCE DO GRÓRY PRZEZ 15 MINUT I SAPAŁ JAKBY PRZEBIEGŁ 20 KILOMETRÓW XDDD
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
JA BYŁAM OSTATNIO U FRYZJERA GRUBASA JEBANY POTRZYMAŁ RĘCE DO GRÓRY PRZEZ 15 MINUT I SAPAŁ JAKBY PRZEBIEGŁ 20 KILOMETRÓW XDDD
Oj, niestety ja raz trafiłem jak musiałem gdziekolwiek na szybko skoczyć bo nie było terminów dostępnych i do dzisiaj pamiętam jak mi brzuszkiem przygniatał rękę. Musiałem zdjąć z podłokietnika xD
 

Deleted User - 849095943

Guest
NIEWAŻNE JAK BARDZO SIĘ BĘDZIESZ WYSILAL TU TO NIC NIE ZMIENI JUŻ , WIDZIAŁEM JAK BIEDNA LANDRYNA ŻALI SIĘ ZE JEJ WYJEBALES I CHCE SIĘ WYPROWADZAĆ OD CIEBIE, TO ZE JEST PIERDOLNIETA I TKWIŁA W TYM TYLKO ŚWIADCZY O TYM ZE ONA TEZ JEST ZJEBANA. ŻAL MI WAS I TYCH WASZYCH PSEUDO ZWIĄZKÓW W TYCH CZASACH JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI ;)
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
NIEWAŻNE JAK BARDZO SIĘ BĘDZIESZ WYSILAL TU TO NIC NIE ZMIENI JUŻ , WIDZIAŁEM JAK BIEDNA LANDRYNA ŻALI SIĘ ZE JEJ WYJEBALES I CHCE SIĘ WYPROWADZAĆ OD CIEBIE, TO ZE JEST PIERDOLNIETA I TKWIŁA W TYM TYLKO ŚWIADCZY O TYM ZE ONA TEZ JEST ZJEBANA. ŻAL MI WAS I TYCH WASZYCH PSEUDO ZWIĄZKÓW W TYCH CZASACH JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI ;)
Wiesz, że łączenie leków antydepresyjnych z alkoholem to nie jest dobry pomysł. Jeszcze trochę i dołączysz do Nuppo, w choroszczy pewnie miejsce się znajdzie. Kwestia transportu, ale chyba w ten sposób się uda
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
WIDZIAŁEŚ TEŻ, ŻE OD TRZECH LAT WKŁADAM PARÓWĘ DO BUŁY NA ORLENIE W CZAPECZCE XD
DAJ SOBIE SPOKÓJ :)
MOGĘ TO W BARDZO PROSTY SPOSÓB OBALIĆ, TYLKO CZY CHCESZ TAK BARDZO WYJŚĆ TU NA KŁAMCZUCHA I NIEUDACZNIKA?
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Wiesz no ja od niego zbyt wiele nie wymagam tylko chce żeby prawidłowo oddał głos na konfederacje bo to jego pierwsze wybory. Chociaż w jednym aspekcie idzie za duchem czasu, a nie stagnacją.
Obalanie go to chyba tylko w zapasach sumo, reszta zbyt prosta. Gość ma 20 lat i próbuje komuś wjechać na ambicje, choć dobrze, że chociaż pracę znalazł bo to różnie bywa z takimi nauczycielami życia <sciana>
 

Deleted User - 849095943

Guest
TAK CI WJECHAŁEM ZE PISZESZ POSTY SAM DO SIEBIE JUŻ XD

PRAWDA ZAWSZE BOLI , BLOK ZA ODKLEJENIE I BEZRADNY JĘK ORAZ BICIE KOBIET
 
Do góry