Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849095943

Guest
Ona to robi! Ona znowu to robi! XD XD XD XD

Znowu ten sam schemat
Cokolwiek napisano w Biblii - źle, więc robi pod siebie na środku pokoju.
Wszystko co z TVP - kłamstwo i propaganda. Jak będą pokazywać trujące grzyby, to ich nazbiera, bo tam na pewno WSZYSTKO jest kłamstwem XD XD XD

To coś przedstawia się tu jako prawnik XD XD
Chyba w Simsach
O JAKIM TY PRAWNIKU MÓWISZ XD

ONA NA ORLENIE KRĘCI HOT DOGA W KUBRACZKU I CZAPECZCE OD 2 CZY 3 LAT
 

Deleted User - 849162972

Guest
A tak swoją drogą, co to za pocisk XD XD XD
'Pracujesz za minimalną'

Wow, ale grubo.
Nawet jakby @BNK KRUL tak pracował, co w tym złego? Ważne, że nie kradnie.

Wasza pogarda dla zwykłych ludzi jest niebywała. Jesteście łajdakami.
I ty @boh12prawdziwy jesteś łajdakiem, Ty to coś promujesz
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
O JAKIM TY PRAWNIKU MÓWISZ XD

ONA NA ORLENIE KRĘCI HOT DOGA W KUBRACZKU I CZAPECZCE OD 2 CZY 3 LAT

TO CIEKAWA SPRAWA :D
WIDZĘ ŻE DUMA UCIERPIAŁA BARDZO, GDY WYCIEKŁO, ŻE ZAPIERDALASZ JAKO BARBER W RZESZOWIE ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ W JAKIMŚ PRZECIĘTNYM SALONIKU, SKORO MUSISZ KŁAMAĆ :)

TAK, MAM WYKSZTAŁCENIE PRAWNICZE, O CZYM DOSKONALE WIESZ, NIE NIE JESTEM PRAWNIKIEM, NIE PRACUJĘ W ZAWODZIE I NIGDY NIGDZIE TEGO NIE NAPISAŁAM

NIE, NIE PRACUJĘ RÓWNIEŻ NA ORLENIE :)
I SERIO, WIDZIAŁEŚ KIEDYŚ NA ORLENIE KOGOŚ W CZAPECZCE? :)
 

Deleted User - 849095943

Guest
A tak swoją drogą, co to za pocisk XD XD XD
'Pracujesz za minimalną'

Wow, ale grubo.
Nawet jakby @BNK KRUL tak pracował, co w tym złego? Ważne, że nie kradnie.

Wasza pogarda dla zwykłych ludzi jest niebywała. Jesteście łajdakami.
I ty @boh12prawdziwy jesteś łajdakiem, Ty to coś promujesz
MÓWIĘ , CI LUDZIE TO MARGINES SPOLECZNY I PSTOLOGIA STOSUJĄCA PRZEMOC W ZWIĄZKU. LANDRYNA DAŁ PIĘKNY POKAZ BYSTROŚCI W NOCY , TOZ TO ŚMIECH . TO JEST ZAKAŁA POLSKIEGO NARODU A NIESTETY TEJ ZAKAŁY JEST 90 % OKOŁO :(
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
BARBER Z RZESZOWA > 90% WYBORCÓW!!!
SAME FAKTY
WIEDZA PROSTO OD ŹRÓDŁA (ARTYKUŁ W TVPXD)
POLECAM!
 

Deleted User - 849162972

Guest
TO CIEKAWA SPRAWA :D
WIDZĘ ŻE DUMA UCIERPIAŁA BARDZO, GDY WYCIEKŁO, ŻE ZAPIERDALASZ JAKO BARBER W RZESZOWIE ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ W JAKIMŚ PRZECIĘTNYM SALONIKU, SKORO MUSISZ KŁAMAĆ :)

TAK, MAM WYKSZTAŁCENIE PRAWNICZE, O CZYM DOSKONALE WIESZ, NIE NIE JESTEM PRAWNIKIEM, NIE PRACUJĘ W ZAWODZIE I NIGDY NIGDZIE TEGO NIE NAPISAŁAM

NIE, NIE PRACUJĘ RÓWNIEŻ NA ORLENIE :)
I SERIO, WIDZIAŁEŚ KIEDYŚ NA ORLENIE KOGOŚ W CZAPECZCE? :)

Jak się tłumaczy XD XD XD

I czyja tu duma ucierpiała iks de XD XD XD XD

No czyli podsumowując, skończyłaś szkołę, ale jesteś tak słaba w swoim fachu, że robisz co innego czyli parzysz kawkę? Skisnę.
A taka mądrala:)

Swoją drogą, przypomnę, że jeszcze kilkadziesiąt stron temu gdy @TheSzumix widział Twoje upośledzenie i pytał czy ludzie do was chodzą twierdziłaś, że w zawodzie pracujesz. Kłamałaś?

No chodzą, między innymi tacy głupi jak ty, co jednego przepisu nie potrafią ogarnąć, a są samozwańczymi prawnikami XD

Piękne oranko z rana.

Dodam też, że próbujesz wyśmiewać BNK z powodu pracy a sama 2 dni temu pisałaś, że ktoś tam Cię podrywa jak....wychodzisz na przerwie zapalić fajeczkę XD
Czyli co, forumowa mądrala wyśmiewa ludzi z racji zawodu, a sama ma harmonogramik kiedy może zapalić fajeczkę czy wyjść do kibla XD XD
No dalej tam, spójrz w grafik czy możesz teraz pisać iks de
 

Deleted User - 849095943

Guest
JAHAHA ALE SPAM IGNOROW , JA ODCINAM SIĘ OD WASZEJ GŁUPOTY WIEC NIE KLIKNĘ ABY POKAZAŁO . WOLE CZYTAĆ 5000 POSTÓW BLACKA NIŻ JEDEN WASZ


WŁĄCZAM SOBIE MUZYCZKĘ , ZAMYKAM OCZY I LICZĘ NA DOBRY WYNIK KONFEDERACJI MARZĄC O POLSCE WOLNEJ , POLSKIEJ I NIE TĘCZOWEJ A TRADYCYJNEJ BEZ MORDOWANIA DZIECI . PIĘKNY WIDOK ALE CZY REALNY? ZA JAKIŚ CZAS ZROZUMIECIE MOJĄ FRUSTRACJE TYM CO WIDZĘ CO SIĘ DZIEJE, SAMI ZAJMIECIE MOJA POZYCJE :)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Praca za minimalną jest dla patusów, wystarczy dać cokolwiek od siebie żeby chociaż trochę poprawić swój standard życia xD
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
BulweŻenady dupsko już rok piecze, po tym jak go pokonałem na świecie 182 i zniszczyłem doszczętnie haniebne Pee. Rozniosłem w pył po prostu.
Czy mnie dupsko piecze?
To nie ja mam kompleks wielkiego BULWY i nie oznaczam w każdym możliwym poście na świecie, który że tak powiem gówno mnie interesuje (życzę wygranej WOJSENOM i BNKowi).
Jaki był twój wkład? Pytam bo nie przejąłeś nawet pół wsi na tamtym świecie. Jedyny wkład to chyba taki, że dostarczyłeś jedną wieś dodatkowo dla przeciwników.
Jakim trzeba być przegrywem, żeby cały dzień siedzieć na FO, nie potrafiąc grać nawet w grę o której tyle piszesz.
Co na to ta twoja wyimaginowana żona?
 
Do góry