Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849095943

Guest
Jedyną przesłanką do aborcji powinno być zagrożenie zdrowia matki lub dziecka.
Wszystko inne powinno być traktowane jak zabójstwo a osoby tego dokonujące wsadzane do więzienia.

Model rodziny powinien być zgodny z chrześcijaństwem, czyli żona powinna być podporządkowana mężowi.

Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia.
A CO JESLI BLSCK SNOW TAK NAPRAWDĘ TO KRZYSZTOF BOSAK ??
 

Deleted User - 849162972

Guest
Zgoda, ale jak człowiek gra w plemiona, to już dostateczny obciach pozwalający się nie przejmować takimi drobnostkami jak publiczne liczenie do 50 na forum xd

Wiesz
Grając tu możesz zyskać jakąś wirtualną blaszkę i jak BulwaŻenady (@BulwaZaglady) pucować się, że jesteś mega wodzem.
Albo jak czesreśniara, że mega graczem, bo wybroniłeś 20 ataków.

Ale pisząc w wątku, gdzie nie liczy się postów, jaką masz korzyść prócz wyższej liczby like?

Żeby chociaż te ich pierdzenie tam coś dawało. Żeby byli choć odrobinę jak ja, walczyli z kłamstwem czy obłudą...ale jedynie zapychają serwer. Zero pożytku
 

Deleted User - 849162972

Guest
Można odważnie założyć tezę, że gdybym zagrał tak na poważnie, to bym rozniósł konkurencję w pył.

Nawet na tym forum widać, że jestem urodzonym zwycięzcą.

To zaszczyt dla Szanownych Państwa, że możecie grać w czasach, gdy jestem tu na tym forum. Za 50 lat ludzie będą tylko o tym marzyć.
Oczywiście dla mnie również zaszczytem jest, że mogę z niektórymi z Państwa dyskutować.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Ale pisząc w wątku, gdzie nie liczy się postów, jaką masz korzyść prócz wyższej liczby like?

Żeby chociaż te ich pierdzenie tam coś dawało. Żeby byli choć odrobinę jak ja, walczyli z kłamstwem czy obłudą...ale jedynie zapychają serwer. Zero pożytku
Czyli rozumiemy, że twoim celem życiowym jest nasranie wypocin żebyś miał TOP1 liczby postów?
 

Deleted User - 849162972

Guest
Czyli rozumiemy, że twoim celem życiowym jest nasranie wypocin żebyś miał TOP1 liczby postów?

Jaki Ty jesteś ograniczony trep, to aż szkoda słów.
Do osoby, która przed chwilą sama usunęła konto, piszesz, że walczy o liczbę postów.
Zdejmij tego pustaka z głowy, bo krew nie dochodzi.
Wiedziałem, że masz ego wywalone w kosmos, ale myślałem, że choć trochę jesteś inteligentny.

Moim celem jest walka z kłamcami, obłudnikami i łachudrami. Czyli wypisz wymaluj - z Tobą
 

Deleted User - 849162972

Guest
Jego celem jest to, żeby chociaż na forum gierki ktoś go nareszcie zauważył, bo w życiu wszyscy mają na niego wypierdolone XD

Zwłaszcza Ty blokująca mnie z braku argumentów, a potem pisząca o mnie w co 3 poście XD XD XD

Ale ONI są tępi XD XD XD
 

Deleted User - 849162972

Guest
W ogóle jak mózgi kobiet są prane, to w głowie się nie mieści.
Wmawia się im, że nie wiem jak ich wolność jest ograniczona.
Kiedyś kobieta pod pociąg by się rzuciła, żeby ratować swoje dziecko
A dziś baby (inaczej ich się nazwać nie da) walczą o prawo do usuwania ciąży i to w ramach 'wolności'.

Degeneracja
Dobrze, że jest jeszcze pełno porządnych kobiet na tym świecie
 
Wynik reakcji
3.047
Mnie śmieszy walka o prawa kobiet XD XD XD W sensie, kto w ogóle rozdziela coś takiego jak prawo człowieka! na prawo kobiet i prawo mężczyzn? XD Lewica i jakieś ćwierćmózgi.

Człowiek to człowiek, niezależnie czy jest kobietą czy mężczyzną, prawa ma takie same.
 
Do góry