Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
napisales ze nie musialcie zwracac uwagi na pisownie, wiec Leandere ma racje i troche beczka z ciebie, bo macie to w regulaminie hehe xD
Ja rozumiem, że 13 latkowie też mają tu konta, ale w tym wieku już jakieś podstawowe zasady czytania ze zrozumieniem powinieneś mieć opanowane.
2.1. Język:

Wszystkie posty jak i inne treści umieszczane na forum muszą być napisane w języku polskim. Wyjątkiem jest sygnatura, gdzie dozwolone jest używanie języka angielskiego, jak również ogłoszenia publikowane przez Zespół Plemion, które kierowane są do osób władających językami obcymi.
Szanujmy innych Użytkowników forum pisząc posty czytelnie, przejrzyście, zachowując zasady interpunkcji i ortografii.
Niedozwolone jest:
- pisanie treści WIELKIMI LITERAMI, powiększoną czcionką
- pisanie "w TaKi SpOsÓb" lub też zamienianie głosek "ż", "rz", "sz" na "sh" (np. tesh), czy "ku" na "q" (np. qbek),
- nadużywanie funkcji kolorowania tekstu w wypowiedziach,
Z którego fragmentu tego punktu wynika, że moderator ma pilnować poprawności językowej?
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Ja rozumiem, że 13 latkowie też mają tu konta, ale w tym wieku już jakieś podstawowe zasady czytania ze zrozumieniem powinieneś mieć opanowane.

Z którego fragmentu tego punktu wynika, że moderator ma pilnować poprawności językowej?


XD

"Szanujmy innych Użytkowników forum pisząc posty czytelnie, przejrzyście, zachowując zasady interpunkcji i ortografii."

Nikt ci nie pisał cwelu, że masz chodzić po forum i edytować orty innych. Jako moderator powinieneś jednak dawać przykład i ZGODNIE Z REGULAMINEM posługiwać się poprawną polszczyzną, przy równoczesnym poszanowaniu pozostałych punktów, na które także masz wyłożoną lachę.
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
Jedziesz po mnie od x postów, bo nie zrobiłem spacji po "nie". I na tej podstawie uważasz, że nie znam zasad języka polskiego? To jest serio jakiś bardzo poważny kompleks. Ja rozumiem, że ktoś ciebie skrzywdził, ale są serio ludzie, którzy mogą ci pomóc.
Twoje zapędy niedoszłej polonistki możesz zrealizować na postach jak poniżej:
napisales ze nie musialcie zwracac uwagi na pisownie, wiec Leandere ma racje i troche beczka z ciebie, bo macie to w regulaminie hehe xD
 
Do góry