Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Ramajad

Pikinier
Wynik reakcji
1.127
Grałem z randomami, plemię sklejka z mapy, świat czyste 50vs50.
No nie do końca bo teraz słabsi dogadują się na najmocniejszych. Patrz światy 180 182 184 186. Na 188 i 192 nie znam sytuacji a na 190 nie ma faworyta, wszyscy są na podobnym poziomie to świat jest wyrównany
Ten świat jest i tak dziwny pod względem ustawień, tylko zbieractwo, do tego plemiona coraz mniejsze. Blokowanie przechodzenia do plemienia od x czasu też jest moim zdaniem ciekawsze ale dla jednych zabezpieczeniem dla reszty nie. Mały limit członków plemienia co daje nam ciut dłuższą zabawę przed końcem a przynajmniej tak mi się wydaje.

Zbierak dnia? Hm to już zależy od ilości wsi chyba i wojsk, w późniejszej fazie wszyscy będą słać na 2/6 h by nie klikać co parę minut, zresztą wszystko można sobie ustawić i wysyłać prawie co chwilę takie coś z odpowiednią liczbą budzików. Może się uda wbić jednego zbieraka :)
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
dziadzie ja grając w REA sciagalem offy kapelusznikow z frontu z wami bo nie mogli sie przebic tym co mieli na obrzezach. gdyby nie Wielka REA. to byście pewnie z fazy pierwszych grubych nie wyszli

Ściągnąć 10% offow zawsze coś, ale gdybyście się broniły dłużej niż 2 tyg. No, ale to i tak więcej zasług niz potężna jazda xD
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Ściągnąć 10% offow zawsze coś, ale gdybyście się broniły dłużej niż 2 tyg. No, ale to i tak więcej zasług niz potężna jazda xD

Broniłem się aż zgruzowali mi zagrodę i spichlerz do 0 w każdej wiosce, wtedy mi się odechciało unikac ataków xd
 
Do góry