Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849153659

Guest
Dzień dobry
Chciałbym tylko poinformować nieudaczników z EM, że jestem i że nie odpuszczę, póki nie polegniecie.
Ciąży na was jarzmo @MotoKomando i go nie zdejmiecie.

Pozdrawiam serdecznie

Przy okazji informuję, że każde plemię wchodzące w pokojowe stosunki z tym haniebnym tworem, zostanie napiętnowane a teczki otwarte. Z całą surowością.
Nie ma zgody na promocję patologii.
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
910
Dzień dobry
Chciałbym tylko poinformować nieudaczników z EM, że jestem i że nie odpuszczę, póki nie polegniecie.
Ciąży na was jarzmo @MotoKomando i go nie zdejmiecie.

Pozdrawiam serdecznie

Przy okazji informuję, że każde plemię wchodzące w pokojowe stosunki z tym haniebnym tworem, zostanie napiętnowane a teczki otwarte. Z całą surowością.
Nie ma zgody na promocję patologii.
co zrobił MotoKomando? :O
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.857
Dzień dobry
Chciałbym tylko poinformować nieudaczników z EM, że jestem i że nie odpuszczę, póki nie polegniecie.
Ciąży na was jarzmo @MotoKomando i go nie zdejmiecie.

Pozdrawiam serdecznie

Przy okazji informuję, że każde plemię wchodzące w pokojowe stosunki z tym haniebnym tworem, zostanie napiętnowane a teczki otwarte. Z całą surowością.
Nie ma zgody na promocję patologii.
zarezerwuj sobie kilkanaście miesięcy
 
Wynik reakcji
3.042
@Bl-ack sno-w dlaczego wykorzystałeś bug w grze i zacząłeś od nowa? W ustawieniach jasno jest napisane, że dopiero po 120 dniu będzie możliwa taka opcja. Bezczelnie to wykorzystałeś, zamiast zgłosić do odpowiednich organów.
 

Deleted User - 849153659

Guest
@Bl-ack sno-w dlaczego wykorzystałeś bug w grze i zacząłeś od nowa? W ustawieniach jasno jest napisane, że dopiero po 120 dniu będzie możliwa taka opcja. Bezczelnie to wykorzystałeś, zamiast zgłosić do odpowiednich organów.

Do Buga a raczej Boga to Ty się módl o przebaczenie.
Pierwsze dni ta opcja jest ogólnodostępna, tak było też na poprzednich światach
 
Do góry