Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Dobre.
Wjechał tak nagle i znienacka poziom reprezentacji polski, lecz tym razem w elokwencji.

Proponuje kilka książek poczytać, to może słownictwo się polepszy.
Akurat czytam codziennie i pluje na was glupie kurwy. To ze używam takiego języka nie oznacza ze jestem idiota. Bardziej pokazuje ze was smietniki nie szanuje
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
nie sądzę :( jestem droższa niż zrzutka na Fafiki i koncert randomów na dożynkach w Koziej Wólce razem wzięte :)
 

Deleted User - 849153659

Guest
@mefisto75 ROCCAT Rokush gdy czytasz co ten śmieć wypisuje, nie jest Ci wstyd, że zapytałeś mnie o Leandre?

Alkoholik i pewnie złodziej odleciał na całego. Udawał wyluzowanego tyle czasu a dziś dupsko pękło iks de XD

To dla mnie młyn na wodę, o jego oszustwie będę przypominał 3xczęściej
 

Deleted User - 849153659

Guest
@Choriel top!
Nie dość, że wstawił wsiowy piknik, to jeszcze się okazuje, że postawił dodatkowy kubek z piwem do zdjęcia, żeby lepiej wyglądało XD
To nic.
Ten jełop siedząc na koncercie z podobno 'osobą towarzyszącą', cały czas pisze na forum XD

Jutrzejszego dnia jestem niedostępny, zajady ze śmiechu trzeba podleczyč
 
Wynik reakcji
297
Uważasz, że żyje ci się źle w Polsce za rządów Prawa i Sprawiedliwości?

Zależy jaką grupę społeczną reprezentujesz. Mi się żyje bardzo źle. Płacę kolosalne podatki z których nic nie wynika. Nie są ani realizowane nowe odcinki dróg, ani służba zdrowia się nie polepszyła, edukacja spada na żenujący poziom, a poza wielkimi nic nie znaczącymi dla gospodarki inwestycjami nie są pchane żadne pieniądze w rozwój. Polskie przedsiębiorstwa są prześladowane, co rusz słyszę o kolejnych napadach skarbówki, PiPu i innych na poskie przedsiębiorstwa, gdy zagraczniczne żyja sobie frywolnie i robią z polskimi pracownikami co chcą. Co rusz nowa afera. Wydawana kasa na wybory, maseczki, na respiratory, totalne przekręty na budowie i zabezpieczeniu granicy z białorusią, ostatnia akcja z wizami, brak stabilności dla kobiet, mocny spadek dzietności w polsce , wartość polskiej złotówki na świecie, brak zainteresowania polskimi spółkami o obligacjami przez zagranicznych inwestorów..
mogę tam wymieniać do woli.
Nie zaskoczysz mnie niczym, bo w tym temacie jestem bardzo mocno oczytany.

Akurat czytam codziennie i pluje na was glupie kurwy. To ze używam takiego języka nie oznacza ze jestem idiota. Bardziej pokazuje ze was smietniki nie szanuje

"Jesteś takim jakim widzą Ciebie inni, a nie takim jakim widzisz siebie sam". Ja Cię widzę jako ćwierćmózga i takim jesteś.
Pozdrawiam
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Zależy jaką grupę społeczną reprezentujesz. Mi się żyje bardzo źle. Płacę kolosalne podatki z których nic nie wynika. Nie są ani realizowane nowe odcinki dróg, ani służba zdrowia się nie polepszyła, edukacja spada na żenujący poziom, a poza wielkimi nic nie znaczącymi dla gospodarki inwestycjami nie są pchane żadne pieniądze w rozwój. Polskie przedsiębiorstwa są prześladowane, co rusz słyszę o kolejnych napadach skarbówki, PiPu i innych na poskie przedsiębiorstwa, gdy zagraczniczne żyja sobie frywolnie i robią z polskimi pracownikami co chcą. Co rusz nowa afera. Wydawana kasa na wybory, maseczki, na respiratory, totalne przekręty na budowie i zabezpieczeniu granicy z białorusią, ostatnia akcja z wizami, brak stabilności dla kobiet, mocny spadek dzietności w polsce , wartość polskiej złotówki na świecie, brak zainteresowania polskimi spółkami o obligacjami przez zagranicznych inwestorów..
mogę tam wymieniać do woli.
Nie zaskoczysz mnie niczym, bo w tym temacie jestem bardzo mocno oczytany.



"Jesteś takim jakim widzą Ciebie inni, a nie takim jakim widzisz siebie sam". Ja Cię widzę jako ćwierćmózga i takim jesteś.
Pozdrawiam

Czyli prowadzisz polskie przedsiębiorstwo?

W jakim kraju europejskim uważasz, że jest lepiej?
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Niestety chyba nie rozumiesz prawa podatkowego w Unii Europejskiej.


Czyli rozumiem, że zakładając firmę w Niemczech, robiąc usługę w Niemczech stoisz w tym samym miejscu co jesteś teraz?

Edit. Fakt, nie rozumiem systemu unii. Mi w Polsce żyje się dobrze, nie wyobrażam sobie żyć w innym kraju europejskim.
 
Ostatnia edycja:
Do góry