Dyskusja o sytuacji na świecie 194

lewak od forum

Miecznik
Wynik reakcji
17
Tak baaaardzo
Jak na to wpadłeś Sherlocku? XD XD XD
Drę łacha z czereśniary za każdym razem gdy ktoś to pisze, a ten u mnie nerwy dostrzegł
Skisnę XD
To ten cebulak, co już był na jednym multi i go olewałem? Iks de.

Idę zaparzyć melisę, bo bardzo mnie zdenerwowała....desunia top XD XD XD XD

O jaki ćwok, o szok, tak głupiego kogoś dawno nie widziałem. Podjarał się i jeszcze nakazuje innym wstawiać jakieś teksty. No dalej pieski, pomerdajcie ogonkami, posłuchajcie tego tresera he he he

Jaki będzwał. Mógł wymyślić milion różnych rzeczy, to uznał, że mnie wnerwi tekst....desunia top XD

HA HA HA

Dalej Sherlocku, rzuć jeszcze swoje spostrzeżenia

ale sie zesral zaraz go kalis albo afrykanin chyba zasekuruja xD
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
Moje wrażenia po debacie: każda partia wygrała jakąś rundę (poza lewicą jak zawsze XD):

- Bezrobocie PIS (fakt- za ich rządów najniższe)
- Wiek emerytalny PO (Tusk ładnie tam Morawieckiemu przypomniał jego wywiad)
- Świadczenia Konfederacja (stop socjal dla Ukrainy)
- Prywatyzacja Konfederacja (wszystko poza kluczowymi spółkami)
- Migracja Trzecia Droga (Polacy już dość przyjęli)
- Bezpieczeństwo Konfederacja (najlepiej wypadli)
- Wolna wypowiedź bezpartyjni (szkoda, że są bez szans)
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
Dla mnie akurat najgorzej wypadł Tusk i Morawiecki (nie licząc lewicy). Ich wypowiedzi strasznie przewidywalne
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.698
Chyba wszyscy zapomnieli że to była debata w tvp i wszystko było ustawione przeciwko tuskowi, największemu wrogowi kaczora
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
A nie czekajcie zmieniam zdanie. Najgorzej wypadli prezenterzy. Tak w chuj było widać że ta debata jest pod pis układana że szok
 

Deleted User - 849095943

Guest
STANDARDOWO BOSAK WYGRAŁ DEBATĘ , CZYSTA MERYTORYKA , KONNKRETNIE NA KAŻDE PYTANIE Z SENSEM . TAK JAK WSZYSTKIE INNE DEBATY KTÓRE KONFA WYGRAŁA XD

MORAWIECKI I TUSK TOTALNE ZERO , HOLOWNIA TO ZWYKŁY CYMBAŁ ALE WYPADŁ NEUTRALNIE , LEWICA DNO , JEDYNIE TEN Z BEZPARTYJNYCH JAK NA SIEBIE ŁADNIE SIĘ TRZYMAŁ

OBECNIE NIKT NIE MA PODJAZDU DO KONFY, TO CIESZY
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
STANDARDOWO BOSAK WYGRAŁ DEBATĘ , CZYSTA MERYTORYKA , KONNKRETNIE NA KAŻDE PYTANIE Z SENSEM . TAK JAK WSZYSTKIE INNE DEBATY KTÓRE KONFA WYGRAŁA XD

MORAWIECKI I TUSK TOTALNE ZERO , HOLOWNIA TO ZWYKŁY CYMBAŁ ALE WYPADŁ NEUTRALNIE , LEWICA DNO , JEDYNIE TEN Z BEZPARTYJNYCH JAK NA SIEBIE ŁADNIE SIĘ TRZYMAŁ

OBECNIE NIKT NIE MA PODJAZDU DO KONFY, TO CIESZY
To jest bardzo dobra opinia
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
Jeszcze imo wiem że walka o władzę ale Tusk mógł sobie darować pierwszą minutę o ty że TVP go nie zaprasza
 
Do góry