Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Oni chyba serio wierzą na podział wiosek 50/50 przed wojną z xmas nawet jeśli black by sobie nie dało rady xD
 

Kiker

Miecznik
Wynik reakcji
61
To rdzenny misiek to lubi w dupala co świat dostawać.
Taktyka miśkow : naklepać darm,zrekrutować calą cwiartke a następnie móc przystąpić do jakieś wojny ale jedynie w przewadzę hahaha no kurwa piękna patologia.Oczywiscie na koniec dostać od pierwszego lepszego plemiona i plakac ,że ktoś stawia opór :(
Tak jak mówiłem, leszcze jakich mało :)
 

Kiker

Miecznik
Wynik reakcji
61
Co rozbiórka robi z psychiką człowieka xD
Gdzie grasz tchórzu?
Zemsta się udała także zadowolony jestem z obecnej sytuacji :)
Mówilem ,że Miśki są totalnymi zerami i długo czekać nie bylo trzeba na potwierdzenie moich słów :)
A tu jeszcze tylko niespodziankę kolejną dla miskow zrobić trzeba ,co by nie myśleli,że uda im się linie ustawić nową deff na długo ,nie nie nie misie pysie dobić do końca trzeba takie ścierwo jak wy jak najszybciej :)
 

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
86
Prawda jest taka że jesteście w najgorszej sytuacji i was boli dupa. Obecnie istnieją dwa scenariusze:
1) Koalicja black + ez wygrywa wojnę
2) xmas nas przepycha po czym rucha was na umowie końcowej bo fillipo nie szanuje żadnych umów i posunie się do wszystkiego dla zwycięstwa co już nie raz pokazał na tym świecie.
W obu scenariuszach jesteście przegranymi więc to tobie radziłbym szukać ekipy na s200 zamiast tracić tutaj czas.

W scenariuszu drugim to wy musicie się wynosić najpierw. Nie potrafiliście z pieskami wygrać 2 vs 1 na marionety zanim xmas zniszczyło miśki 1 vs 1 teraz oberwiecie od nich ;p

Mikołaje są faworytami do wygrania świata w prawie każdym realnym scenariuszu wygranie wojny przez was nie jest zbytnio realne patrząc na to co się dzieje z miśkami po dziele mikołajów. Marionetki musiałyby stronę zmienić najwyżej do czego chyba nieudolnie próbujecie doprowadzić na fo.


Widzę boli dupka, że świat już przegrany na 99% i teraz jest próba ugrania czegoś manipulacją
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
15
W scenariuszu drugim to wy musicie się wynosić najpierw. Nie potrafiliście z pieskami wygrać 2 vs 1 na marionety zanim xmas zniszczyło miśki 1 vs 1 teraz oberwiecie od nich ;p

Mikołaje są faworytami do wygrania świata w prawie każdym realnym scenariuszu wygranie wojny przez was nie jest zbytnio realne patrząc na to co się dzieje z miśkami po dziele mikołajów. Marionetki musiałyby stronę zmienić najwyżej do czego chyba nieudolnie próbujecie doprowadzić na fo.


Widzę boli dupka, że świat już przegrany na 99% i teraz jest próba ugrania czegoś manipulacją

W turnieju sojuszników na Howling Abys to mnie Marionetki dwa razy zaorały.

Dobrze, że mi front uciekł, bo bym mógł trzeci raz zebrać oklep.
 

Shiroshiro

Chłop
Wynik reakcji
54
Nie potrafiliście z pieskami wygrać 2 vs 1 na marionety zanim xmas zniszczyło miśki 1 vs 1
Przecież dostajecie w pizdę od 2 miesięcy i niedługo po prostu padniecie, xmas zniszczyło miśki tylko i wyłącznie przez kosowników oddających xmasom diody, na normalnym froncie chuja zrobią.
+ nie pisz o jakimś 2 vs 1 bo kumple+marionetki+mniam to 3 plemiona
 
Wynik reakcji
61
Jak czytam te wasze wypociny. To zygac mi się chcę.

Prawda jest taka że blacki mogą już iść na s200. Z ez nie są wstanie przepchać frontu by zjadać wsie tak jak xmasy na miskach nawet te ostatnie + 50 może was to pociesza ale nic nie ugracie jedynie co to nas spowolnicie

Mordzia, wy też powoli się możeta zbierać na 200 bo 1vs1 z xmass nie macie najmniejszych szans a spowolnimy was na tyle, żeby mieli z górki na pazurki :D
 

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
86
Przecież dostajecie w pizdę od 2 miesięcy i niedługo po prostu padniecie, xmas zniszczyło miśki tylko i wyłącznie przez kosowników oddających xmasom diody, na normalnym froncie chuja zrobią.
+ nie pisz o jakimś 2 vs 1 bo kumple+marionetki+mniam to 3 plemiona

Kumple i marionetki po fuzji to jedność nie dwa plemiona. Równie dobrze można napisać zgrana paczka plemię plus wy black dwa plemiona zamiast jedność nawet co śladu po nazwie tamtego plemienia już za bardzo nie ma ale istniało i grało pod was
 

Shiroshiro

Chłop
Wynik reakcji
54
Kumple i marionetki po fuzji to jedność nie dwa plemiona. Równie dobrze można napisać zgrana paczka plemię plus wy black dwa plemiona zamiast jedność nawet co śladu po nazwie tamtego plemienia już za bardzo nie ma ale istniało i grało pod was
Równie dobrze ez mogłoby zmienić nazwę na black i wtedy byś napisał że jest 1 vs 1? Nie wiem po co takie pierdolenie z twojej strony, zrobiliście masówkę na 10 członów a płaczesz jakbyście grali na jeden od początku.
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.720
Równie dobrze ez mogłoby zmienić nazwę na black i wtedy byś napisał że jest 1 vs 1? Nie wiem po co takie pierdolenie z twojej strony, zrobiliście masówkę na 10 członów a płaczesz jakbyście grali na jeden od początku.
black mogloby zmienic nazwe na ez co najwyzej gosciu
 
Wynik reakcji
24
Prawda jest taka że jesteście w najgorszej sytuacji i was boli dupa. Obecnie istnieją dwa scenariusze:
1) Koalicja black + ez wygrywa wojnę
2) xmas nas przepycha po czym rucha was na umowie końcowej bo fillipo nie szanuje żadnych umów i posunie się do wszystkiego dla zwycięstwa co już nie raz pokazał na tym świecie.
W obu scenariuszach jesteście przegranymi więc to tobie radziłbym szukać ekipy na s200 zamiast tracić tutaj czas.
No takiej głupoty to jeszcze nie widziałem xd na siłę robione wszytko żeby skłócić km z x-mas hahaha ^⁠_⁠^ powodzenia z taką inteligencją }⁠:⁠‑⁠)
 
Do góry