Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

adamskyy

Pikinier
Wynik reakcji
3
Atak z jednej wsi... 100ms a 115... Lub z dwóch różnych o takiej samej odległości. Hm... czy to wgl jest realne? A może wkradł się jakiś błąd? Atak od jednego gracza ❤

Motuś coś jeszcze mam także dla cb ❤ atak z jednej wsi na 2 różne cele

Setne pięknie się zegrały ❤ Chociaż Czas wysyłki to całe 9 sekund różnicy... Czy można uznać to za przypadek?
 

Załączniki

  • Screenshot_20231212-200136_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231212-200136_WhatsApp.jpg
    28,1 KB · Wyświetlenia: 25
  • Screenshot_20231212-213747_Gallery.jpg
    Screenshot_20231212-213747_Gallery.jpg
    21,1 KB · Wyświetlenia: 25
Ostatnia edycja:

Wakas

Pikinier
Wynik reakcji
64
Atak z jednej wsi... 100ms a 115... Lub z dwóch różnych o takiej samej odległości. Hm... czy to wgl jest realne? A może wkradł się jakiś błąd? Atak od jednego gracza ❤

Motuś coś jeszcze mam także dla cb ❤ atak z jednej wsi na 2 różne cele

Setne pięknie się zegrały ❤ Chociaż Czas wysyłki to całe 9 sekund różnicy... Czy można uznać to za przypadek?
XDDDDDDD
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Atak z jednej wsi... 100ms a 115... Lub z dwóch różnych o takiej samej odległości. Hm... czy to wgl jest realne? A może wkradł się jakiś błąd? Atak od jednego gracza ❤

Motuś coś jeszcze mam także dla cb ❤ atak z jednej wsi na 2 różne cele

Setne pięknie się zegrały ❤ Chociaż Czas wysyłki to całe 9 sekund różnicy... Czy można uznać to za przypadek?
XDDDD
Nie widać wgl etykiet co to idzie i kiedy zostało wysłane to do pierwszego, a do drugiego - No i co? XD Czapke foliową jeszcze załóż XDDDDD
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
TO NIE ETYKIETA XDDDD skąd ty sie urwałeś XDDDDDDD

Można z jednej wioski wysłać LK, TOP, MIECZ, Taran, SZLachcic - kazda jednostka ma inną predkość XD
 

adamskyy

Pikinier
Wynik reakcji
3
Zeby ktokolwiek wiedział, ze nie walisz w konia XD Bo z obecnymi "etykietami" to sie smieszasz XD
Swój zawsze będzie bronił swego. ❤ wiadomo.

Ja staje w obronie uczciwości w grze i przestańcie nabijać się także z innych plemion. Ten dał kosę ten dał nogę. A uj was to boli. Macie więcej darm i cieszcie się tym Każdy odpowiada za siebie. ❤ Bo to naprawdę świadczy tylko i wyłącznie o waszym poziomie. ( bardziej o jego braku) ze ciśnięcie beki sprawia wam taka przyjemność ❤ moto zapierdzielaj do roboty...




a nie przepraszam pewnie teraz masz 1 zmiany
 

Deleted User - 849172162

Guest
@przemeczi kreciku czy opuchlizna już zeszła po tym jak obiłem Cię zdjęciem bana dla mojego przyjaciela?

--

@expi - wojowniku, jak stan darm? Dalej 99% wiosek to darmy, czy ograniczyłeś do 98%?
 

expi

Miecznik
Wynik reakcji
108
@przemeczi kreciku czy opuchlizna już zeszła po tym jak obiłem Cię zdjęciem bana dla mojego przyjaciela?

--

@expi - wojowniku, jak stan darm? Dalej 99% wiosek to darmy, czy ograniczyłeś do 98%?
Oj Blakuś ostatni tydzień 100% darmy xd Więc nawet się nic nie odzywam. Piszą bierz bierz, jeszcze całego przemecziego muszę zjeść. A skąd tu brać monety? ;/
 
Do góry