Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Mautrykill

Łucznik
Wynik reakcji
496
Muszę poruszyć też kwestie tego chamskiego, ordynarnego wpisu.


Przyjrzałem się kto popiera te pierdy



Jaki wniosek?

6/11 nie napisało tutaj słowa, jednego słowa. A do krytykowania innych pierwsi.

11/11 nigdy nic nie ugrało

Jeden Canar mądry, co wyśmiał chłopa po prostu.

No ale czego mądrego spodziewać się po analfabecie @Mautrykill, syfiarzu Czarodzieju czy też jakiejś małpie...


Ciekawy jestem kiedy ten pajac w końcu zrozumie, że nie wystarczy pisać ładnie żeby zasłużyć sobie na szacunek :) Nie masz innego życia oprócz FO, jesteś tutejszym błaznem także twoje wyzwiska spływają po reszcie jak ślina po twarzy prostytutki, którą z kolei tutaj na forum też jesteś. Wbiłem i wybijam, ja tu błazenady robił nie będę.


Jak tam fronty? :D
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
po prostu jesteś jebanym idiotą wymyśliłeś sobie te wszystkie rzeczy i jako jedyny w nie wierzysz i na forum chcesz udowodnić swoją racje xDD naprawde szkoda mi na ciebie czasu bo nie wiem ile razy dostajesz po łbie to i tak wracasz chyba masz syndrom szokholmski ban był za tekst w profilu a nie bota idioto NIE MA UNBANA ZA BOTY DEBILU i to jest koniec blokuje cie śmieciu bo to już jest przesada żeby ci córka za pedała wyszła i żółwia urodziła ty cmentarna kurwo

co tu sie dzieje xDDD
czemu tak jezdzicie po Snole psychopaci? :)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
A już szczytem (i nie boję się użyć tego słowa) bezczelności jest pisanie o tym, że ktokolwiek może zatęsknić za BulwaŻenady @BulwaZaglady

O ile wcześniej może coś prezentował, tak na świecie 182 stał się zwykłym tchórzem dygającym przed jUTRZAKAMI.
Szedł ich pojechać, a przed nimi klęknął.
Upokorzenie pokroju Kuwejta
Walczyliśmy z MNIAM i KEY XD I mieliśmy wlatywać w Jutro, żeby zaraz otworzyć sobie front z MAG.
Jakby Zicu nie był tam dyplomatą to byśmy się nie dogadali nigdy. Ale czasami warto było schować własną dumę do kieszeni dla dobra plemienia.
Uważam i uważałem dalej że Jutro jest gównem. Wiedziałem, że to jest nasza jedyna szansa, bo MAG miało sojusz z Mniam więc jakbyśmy ich klepali z dwóch stron to byśmy sobie otworzyli front i z nimi. Jak widać to nic nie dało i tak przegraliśmy, ale nikt mi nie powie ze w dyplomacji nie zrobiłem wszystkiego co było możliwe.
Ale lepiej pieprzyć głupoty jak się gówno człowiek zna na dyplomacji. (aka Black Snow)

A co do postu Czarnej Szmaty - ludziom się nie chce patrząc na to co zrobił KMIC z plemionami polskimi.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
KUMPLE/MARIO/MNIAM vs PIESKI/ CARTEL/GALIX/WHY

BLACK vs SEKTA

DR vs POKER/XMAS
lub osobno
DR vs POKER i DR vs XMAS

Proszę pozostałych rabinów o uzupełnienie informacji.

mowimy tu o konfliktach forunowych nikogo nie interesuja plemiona grane przez psychopatowych bociarzy poddr o
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
W takim razie przeglądasz zły temat :p

@przemeczi kto wygrywa?
Na wschodzie dość wyrównana walka niedołężnych inwalidów.
Wczoraj pierwsza, niezła obrona ze strony kumpli, dobrze rokuje na przyszłość.
Zdaje się, że Jutro wlatuje jakaś riposta w strone piesków, zobaczymy jak to wyjdzie.
Teren WHY dojadany przez marionetki. Kwestia tygodnia/dwóch i północny człon piesków będzie miał znacznie dłuższy i cięższy front niż aktualnie.

Black vs sekta, poszła chyba dość mocna akcja rekrutacja, więc myślę że sekta długo już tam nie ustoi.

O pozostałych konfliktach nie mam wiedzy.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Na wschodzie dość wyrównana walka niedołężnych inwalidów.
Wczoraj pierwsza, niezła obrona ze strony kumpli, dobrze rokuje na przyszłość.
Zdaje się, że Jutro wlatuje jakaś riposta w strone piesków, zobaczymy jak to wyjdzie.
Teren WHY dojadany przez marionetki. Kwestia tygodnia/dwóch i północny człon piesków będzie miał znacznie dłuższy i cięższy front niż aktualnie.

Black vs sekta, poszła chyba dość mocna akcja rekrutacja, więc myślę że sekta długo już tam nie ustoi.

O pozostałych konfliktach nie mam wiedzy.

Istny pokaz hipokryzji dyletenta forumowego nie wie nic a sie wypowiada gowniarz jeden
 

Mautrykill

Łucznik
Wynik reakcji
496
Ale to ty tu przegrywasz w zyciu i w forum a w grze to totalnie skoro nawet nie slyszalem o tobie nobie :)
Ja o tobie też nie słyszałem ;) Jak są jeszcze szybkie to mogę cię na szybko wyjaśnić ;p

Widzisz w końcu napisałeś coś o grze, a o życiu piszą tutaj przegrywy

@edit Może nie słyszałeś bo ja w plemsy gram z przerwami od 2007 roku, a ty wyglądasz na nopka ala black snow
:)
 

Deleted User - 849167984

Guest
Ciekawy jestem kiedy ten pajac w końcu zrozumie, że nie wystarczy pisać ładnie żeby zasłużyć sobie na szacunek :) Nie masz innego życia oprócz FO, jesteś tutejszym błaznem także twoje wyzwiska spływają po reszcie jak ślina po twarzy prostytutki, którą z kolei tutaj na forum też jesteś. Wbiłem i wybijam, ja tu błazenady robił nie będę.


Jak tam fronty? :D


A możesz już zamknąć mordę?
 
Do góry