Dyskusja o sytuacji na świecie 193

ANATOLY

Chłop
Wynik reakcji
14
Ostatnia edycja:

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
135
Rozbiórka za rozbiórka w konfie a wy i tak napiszecie, że wrócą silniejsi lub dali 4 liter xd

Dorkowi kończy się czas na zastach i po akcjach trzeba rozbierać
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
135
@ANATOLY widzisz tutaj trzeba też myśleć i na tym poległeś
Buziaki kicia
Ty udajesz takiego mądrego i inteligentnego ale tutaj nie blyszczysz :)
Może na swojej wsi gdzie podciśniesz meneli pod sklepem ale tu jesteś nikim zrozum to.

Myślałeś, że będziesz na Tyle sprytny, że dogadasz się z konfa przed startem i będzie łatwy świat a tu niespodzianka, bo twój koalicjant niedługo mieć graczy nie będzie xd

Zobaczymy jak będziesz szczekać jak sam zostaniesz. Wtedy utkasz i się nawet nie odezwiesz.
Ale taki margines jak ty tak już ma :)
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.015
Ty udajesz takiego mądrego i inteligentnego ale tutaj nie blyszczysz :)
Może na swojej wsi gdzie podciśniesz meneli pod sklepem ale tu jesteś nikim zrozum to.

Myślałeś, że będziesz na Tyle sprytny, że dogadasz się z konfa przed startem i będzie łatwy świat a tu niespodzianka, bo twój koalicjant niedługo mieć graczy nie będzie xd

Zobaczymy jak będziesz szczekać jak sam zostaniesz. Wtedy utkasz i się nawet nie odezwiesz.
Ale taki margines jak ty tak już ma :)
ja nie wy, że po stratach hasło gubie

będzie łatwy świat? jak my na początek zrobiliśmy desant zamiast w obrzeża to w środek największego plemienia w okolicy xD
i nie my jebnelismy rekru wszystkiego co się ruszało
+ nie my wtykaliśmy do każdej ekipy jakiegoś patałacha do wyciągania info:
cri11 do zarządzania nazwą
cegła do zrzutu nam na plecy forestów
u nas zbanowany mulciak chybika

dogadałem się przed startem dzbanie bo spora część ludzi od nas grała z konfą, a z nexim grać nie chcieliśmy i nigdy byśmy nie chcieli po tym co pokazał jaką jest fujarą

jeszcze czaicie chłopa (założyciel, radny, wielka alfa i omega plemion, że siedzi i wioske stracił?
1714371287187.png
1714371293890.png

a o koalicjanta się nie martwie, dopóki to nie jest znowu jakiś patałach pokroju gatta czy pACIKa, a o @DefinitelyRlyTheD0orek źle mówić nie moge
ps sam to nigdy nie zostane robaczku bo u nas ludzie nie rzucają wszystkim jak jest gorąco, pomyśl co znaczy, że wrócą mocniejsi i czemu niektóre konta są 2x aktywniejsze
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.015
Że tak zapytam czy już marszczyłeś Freda do tego screena czy to dopiero przed tobą?

Imprezka była dobra, kacyk niestety trzyma


P.s. niezły dzban jesteś, już ci kiedyś wyjaśniłem że ci nie zrzuciłem forest na plecy, ty powiedziałeś że miałeś w takim razie zle info, a teraz znowu gadasz to samo xD no debil
kurde no foresty inaczej gadały potem jeszcze na a10
 
Do góry