Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
Widzisz Draco też dostał unbana i co
Grande nie był winny? Był, wywalczyliście skrócenie jedynie

My mówimy, że świat jest tęczowy? Pokazujemy jak jest, siejesz nerwowy dzieciaku propagandę, trzymasz konta na siłę.
U nas jest krótka piłka, nie masz chęci/czasu to chętni do gry są i aktywni są. U was aktywne konta możemy i tak policzyć na palcach.
Jedyne co w tej grze się nauczyłeś to wydawać pieniądze i pierdolić głupoty na zastach. Pokazałeś to na ostatnim świecie, a tutaj od początku siedzisz na utkanej bo jak się odzywasz to zawsze pokażesz, że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Dopóki siedzisz cicho możesz strugać wielkiego erudytę, a wydanymi pp imponować co najwyżej takiemu tanumowi.


Nie jedna osoba od was już by skończyła grę ale siedzi bo nie ma kto tego zjeść, ty wiesz, ja wiem, Dorek wie.
Które konta też wiesz, przecież to są ludzie, którzy grali również pode mną w becie, łapance, enkach czy gso.
Ciebie znają jeden świat, a nas po parę lat.
Moglismy wyciągnąć niejedno konto o czym wiesz, skończyć ten świat dawno i lecieć na kolejny.
A siedzimy i się bawimy, gramy w pokemony, wróżki, klocki czy ligę.
A u was pot się leje, na forum wchodzą tylko odklejone tanumy czy rafalsy które złapią każdą zaczepkę jak naćpane szympansy i tak to się toczy.
Bawcie się, my się bawimy wyśmienicie, start jest dopiero na jesień następny więc jakoś czas zabijać trzeba

Cierpliwość ci z wiekiem przyjdzie więc się nie stresuj bo osiwiejesz za szybko
Kruca zagrałbym sobie we wróżki
 

notfair.

Miecznik
Wynik reakcji
319
Sprostowanie dla kontekstu:
- Mojego deffa u Ike i Whya było (stosunkowo) bardzo niewiele
- Konta bronił deff mój, mobil LSW i stałki od WHL (tak miałem ich dużo ale nie wytrzymało to mimo wszystko ilości ataków które na mnie poszły)

Nie mogę mieć pretensji, że mnie nie zalali mobilem. Inne cele były widocznie bardziej strategiczne do obrony, niestety świat nie kręci się w około LSW (poza tym nadal jesteśmy niezależnym plemieniem).
Nikt mnie nie poświęcił. Pewnie ja też mogłem się bardziej zaangażować w obronę, ale trochę mnie to przyznam przytłoczyło.

Nie rób na tym swojej propagandy o WHL, które wykorzystuje wszystkich do swoich celów.

LSW LSW LSW! :)
jakby na betclicu byly zakłady kto wygra swiat, to bym 5zł postawił na LSW

LSW LSW LSW!!!
 

ikelos

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.204
Widzisz Draco też dostał unbana i co
Grande nie był winny? Był, wywalczyliście skrócenie jedynie

My mówimy, że świat jest tęczowy? Pokazujemy jak jest, siejesz nerwowy dzieciaku propagandę, trzymasz konta na siłę.
U nas jest krótka piłka, nie masz chęci/czasu to chętni do gry są i aktywni są. U was aktywne konta możemy i tak policzyć na palcach.
Jedyne co w tej grze się nauczyłeś to wydawać pieniądze i pierdolić głupoty na zastach. Pokazałeś to na ostatnim świecie, a tutaj od początku siedzisz na utkanej bo jak się odzywasz to zawsze pokażesz, że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Dopóki siedzisz cicho możesz strugać wielkiego erudytę, a wydanymi pp imponować co najwyżej takiemu tanumowi.


Nie jedna osoba od was już by skończyła grę ale siedzi bo nie ma kto tego zjeść, ty wiesz, ja wiem, Dorek wie.
Które konta też wiesz, przecież to są ludzie, którzy grali również pode mną w becie, łapance, enkach czy gso.
Ciebie znają jeden świat, a nas po parę lat.
Moglismy wyciągnąć niejedno konto o czym wiesz, skończyć ten świat dawno i lecieć na kolejny.
A siedzimy i się bawimy, gramy w pokemony, wróżki, klocki czy ligę.
A u was pot się leje, na forum wchodzą tylko odklejone tanumy czy rafalsy które złapią każdą zaczepkę jak naćpane szympansy i tak to się toczy.
Bawcie się, my się bawimy wyśmienicie, start jest dopiero na jesień następny więc jakoś czas zabijać trzeba

Cierpliwość ci z wiekiem przyjdzie więc się nie stresuj bo osiwiejesz za szybko
Widzę że bardzo dobrze znasz realia że wymieniasz graczy z łapanki co na silę grają bo nie ma kto ich zjeść.

Ale fajne opowiadania piszecie.
Naprawdę na etapie 50% kosztów monet wykorzystujecie argument że trzymamy rozbiórki bo nie ma kto zjadać ?

Jakoś z rozbiorem Draco nie było problemów z grubasami.

Macie swoje teorie i cały czas je powtarzacie. Nie wiem na czym je zbudowaliscie ale żyjcie dalej w takim przekonaniu

W końcu s193 miał się skończyć miesiąc po starcie s200. Zgadza się Leszczu ?
A świat trwa dalej a ty musiałeś s200 zrezygnować aby tutaj trzymać plemię bo jednak nie jest tak łatwo.

Nie będę tutaj chełpił się akcja na +10. Akcja jak akcja
Każdy dobrze wie jakie są jej efekty i skutki

Miło że tak martwicie się o nasze warzywa. Co by było gdyby cały potencjał poszedł tak jakby miał iść.
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.980
Widzę że bardzo dobrze znasz realia że wymieniasz graczy z łapanki co na silę grają bo nie ma kto ich zjeść.

Ale fajne opowiadania piszecie.
Naprawdę na etapie 50% kosztów monet wykorzystujecie argument że trzymamy rozbiórki bo nie ma kto zjadać ?

Jakoś z rozbiorem Draco nie było problemów z grubasami.

Macie swoje teorie i cały czas je powtarzacie. Nie wiem na czym je zbudowaliscie ale żyjcie dalej w takim przekonaniu

W końcu s193 miał się skończyć miesiąc po starcie s200. Zgadza się Leszczu ?
A świat trwa dalej a ty musiałeś s200 zrezygnować aby tutaj trzymać plemię bo jednak nie jest tak łatwo.

Nie będę tutaj chełpił się akcja na +10. Akcja jak akcja
Każdy dobrze wie jakie są jej efekty i skutki

Miło że tak martwicie się o nasze warzywa. Co by było gdyby cały potencjał poszedł tak jakby miał iść.
Z s200 zrezygnowałem bo się nie dogadałem z pajtonem, dla mnie to nie te Enki co na 150. Zapytaj Mc.

Miło Cię tutaj widzieć, smutne, że oddałeś wioski dla takiego półgłówka jak tanum
 

PjetreQ

Łucznik
Wynik reakcji
505
Jak ktoś chce to gramy pewnie w sobote we wróżki standardowo, ale jest tez szansa ze w minecrafta bo @PjetreQ znow złapał faze na bycie ślązakiem

No godo, jeśli keryś ma ochotu na wróżki, to standardowo możemy se pograć w sobotu. Ale teraz jest też opcja z Minecraftym, bo żem znów złapał fazę na bycie ślązakym.
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
130
Grzeczniej bo nie tylko @Keymil LoveOrHate Cie wrzuci do rozbiorki.


Zaprzeczyłeś sobie każdym zdaniem, które napisałeś, a jakby tego było mało sam siebie wypunktowałeś. Ciebie czasami tam nie prostują w tym waszym whl? Czy oni też udają, że nie widzą twojej hipokryzki, która tutaj wylewasz?

Rozumiesz, że już nie śmieją się z ciebie gracza csa, leszczy czy drwali ale gracze, którzy skończyli grę u was I graja na 197 czy 199/200 i sami piszą, że zostawili wam zasta lub hasło i trzymacie konto widmo lub swojego czasu to robiliscie? Jakby tego było mało, gracze innych światów piszą o tobie x rzeczy więc to już nie jest nasza opinia, że jesteś odklejony tylko fakt, pewnie nie rozumiesz różnicy, a wasze ogłaszanie sukcesu po podbiciu 10 wiosek gdzie ostatnio straciliście ponad 100, a od początku roku parę tysięcy to nie tylko przejaw głupoty ale i upadku na to gdzie powinien być mózg.


I powtórzę bo nie dotarło, tak są rozbiórki osób, które dały czterech liter. U nas tak się kończy mając dwie lewe ręce, a nie jak u was. Rozwaliłeś 99% rozpiski? Graj Graj. Straciłeś x wiosek i przeoralili ci całe konto? Graj Graj.
Co ekipa to standardy ale nie mów, że to normalne xd raczej tonący brzytwy się chwyta.


Ty jesteś tak chory, że już dawno powinieneś przestać w to grać i się leczyć.
Piszesz o jakiś graczach ktorzy u nas skonczyli i grają gdzie indziej i coś ci opowiadają ty farmazonie pokaż jakiś dowód na to.

Ja mogę powiedzieć, że gracze którzy u ciebie skończyli potrafią do mnie pisać i wysyłać mi twoje zdjęcia pulchny.
Skąd bym wiedział, że masz na imie pawełek gejek i skąd bym wiedział , że jesteś gruby farmazonie?
No własnie od twoich graczy.

Pamiętasz jak bandii do mnie pisał i kazałeś mu mnie zablokować? Ja pamiętam, ty zaczniesz pisać " a wy a wy"
Co o mnie wiesz? Jak mam na imie? Jak wygladam? Ja wiem o tobie wszystko od twoich byłych graczy z tego świata gruby pawełku :)

Wiec ja nie wiem farmazonie kto tu do kogo pisze. A i powiem ci jedno, jak chcesz to ci zacznę ludzi z konfy wyciągać a wtedy się osrasz jeszcze bardziej niż jesteś teraz ^^

Piszesz o rozbiórkach , które dały 4 liter, wiadomo bandii dał, savak też daje? marweb? krul andrzej też? chyba tylko tobie dali wieczorem pod sklepem.

Naprawdę jesteś chory, lecz się, bo marnujesz życie w grze przeglądarkowej pulchny.
Widzisz Draco też dostał unbana i co
Grande nie był winny? Był, wywalczyliście skrócenie jedynie

My mówimy, że świat jest tęczowy? Pokazujemy jak jest, siejesz nerwowy dzieciaku propagandę, trzymasz konta na siłę.
U nas jest krótka piłka, nie masz chęci/czasu to chętni do gry są i aktywni są. U was aktywne konta możemy i tak policzyć na palcach.
Jedyne co w tej grze się nauczyłeś to wydawać pieniądze i pierdolić głupoty na zastach. Pokazałeś to na ostatnim świecie, a tutaj od początku siedzisz na utkanej bo jak się odzywasz to zawsze pokażesz, że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Dopóki siedzisz cicho możesz strugać wielkiego erudytę, a wydanymi pp imponować co najwyżej takiemu tanumowi.


Nie jedna osoba od was już by skończyła grę ale siedzi bo nie ma kto tego zjeść, ty wiesz, ja wiem, Dorek wie.
Które konta też wiesz, przecież to są ludzie, którzy grali również pode mną w becie, łapance, enkach czy gso.
Ciebie znają jeden świat, a nas po parę lat.
Moglismy wyciągnąć niejedno konto o czym wiesz, skończyć ten świat dawno i lecieć na kolejny.
A siedzimy i się bawimy, gramy w pokemony, wróżki, klocki czy ligę.
A u was pot się leje, na forum wchodzą tylko odklejone tanumy czy rafalsy które złapią każdą zaczepkę jak naćpane szympansy i tak to się toczy.
Bawcie się, my się bawimy wyśmienicie, start jest dopiero na jesień następny więc jakoś czas zabijać trzeba

Cierpliwość ci z wiekiem przyjdzie więc się nie stresuj bo osiwiejesz za szybko

Do budy akysz akysz do budy, ty niedobry psie.
Właśnie z @Farmie Kombajnem w parze główkują co tu jest napisane

I to nas własnie różni, my potrafimy myśleć ty nie. ;]
Ale czego się spodziewać po takiej amebie jak ty.
 
Wynik reakcji
6.958
Ty jesteś tak chory, że już dawno powinieneś przestać w to grać i się leczyć.
Piszesz o jakiś graczach ktorzy u nas skonczyli i grają gdzie indziej i coś ci opowiadają ty farmazonie pokaż jakiś dowód na to.

Ja mogę powiedzieć, że gracze którzy u ciebie skończyli potrafią do mnie pisać i wysyłać mi twoje zdjęcia pulchny.
Skąd bym wiedział, że masz na imie pawełek gejek i skąd bym wiedział , że jesteś gruby farmazonie?
No własnie od twoich graczy.

Pamiętasz jak bandii do mnie pisał i kazałeś mu mnie zablokować? Ja pamiętam, ty zaczniesz pisać " a wy a wy"
Co o mnie wiesz? Jak mam na imie? Jak wygladam? Ja wiem o tobie wszystko od twoich byłych graczy z tego świata gruby pawełku :)

Wiec ja nie wiem farmazonie kto tu do kogo pisze. A i powiem ci jedno, jak chcesz to ci zacznę ludzi z konfy wyciągać a wtedy się osrasz jeszcze bardziej niż jesteś teraz ^^

Piszesz o rozbiórkach , które dały 4 liter, wiadomo bandii dał, savak też daje? marweb? krul andrzej też? chyba tylko tobie dali wieczorem pod sklepem.

Naprawdę jesteś chory, lecz się, bo marnujesz życie w grze przeglądarkowej pulchny.


Do budy akysz akysz do budy, ty niedobry psie.


I to nas własnie różni, my potrafimy myśleć ty nie. ;]
Ale czego się spodziewać po takiej amebie jak ty.
Wyciągać graczy xD Aż tak upo nie możesz być, im bardziej jesteś punktowany za swoją głupotę tym większe odklejki łapiesz. Jeszcze pisze takie głupoty jakiś szeregowy, który jedyne do czego się nadaje to właśnie do pisania takich głupot na fo, a z grą ma tyle wspólnego co kombajn z przepychaniem frontu od listopada xD

Jeszcze nie wiesz nawet jak mam na Imię, pominę fakt, że ciągle piszesz jedną i taka sama frazę i pocisk na podstawie zdjęcia sprzed 3 lat xD Chłopy robią z ciebie d3bila piszą dziwne rzeczy, które przeklejają na discordzie, a ty jak 12 nastolatek bez rozwiniętej jednej półkuli biegniesz na DC WHL i się chwalisz tymi głupotami gdzie nawet oni ci mówią, że to pierdoły, a ty jak już wiesz, że przegiąłeś pieprzysz im o wojnie psychologicznej bo co tydzień od miesięcy powtarzasz, że nam psycha już siada i motywujesz ten warzywniak żeby chociaż konto na 193 trzymali bo grać dawno nie grają xD

Jesteś tak ograniczony umysłowo i to wszystko dlatego, że wysadziliście 3 diody i na tej podstawie ogłosiliście sukces na świecie 193 xD Gratulacje, jeżeli tak będziecie przepychać świat 193, 3 wysadzeniami diod co 3tyg xd
 
Ostatnia edycja:
Do góry