Dyskusja o sytuacji na świecie 193

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
130
Bana draco, płakał kmicowi o odblkowanie konta a na FO twierdził, że nic sie nie stało.
Dobra mina do złej gry, ale przecież ten hipokryta sie nie przyzna :)
Śmialiście się z Polaczka, że potracił wioski, bo wielka konfa rzuciła mu po 10-15 ofów na wieś.
Poczekamy aż on się bedzie śmiał , że ma blache a wy nie ^^
 
Wynik reakcji
6.958
Kiedy konfa cos pokaże poza napinka na fo ?
Na tobie to chyba ciągle pokazuje i to nie konfa a Drwale z Leszczami jak przegrywasz dostając po 1 offie na wioskę^^
DefinitelyRlyTheD0orek co tak utkałeś pysk nagle piesku? Może opowiesz nam jak to u was jest cudownie? Jak to szybko oddamy wam wioski po draco?
A moze opowiesz nam jak straciliście kilka ważnych diod z wieżami na 20lvl? Albo o waszych kolejnych rozbiórkach? I zastach które trzymasz i udajesz , ze konto gra? Opowiesz nam? Czy nagle będziesz milczeć hipokryto?
A najlepiej opowiedz nam jak piszesz do supa i prosisz o anulowanie bana :)

A moze w końcu wyszedłeś pobiegać i dlatego cię tak długo nie ma? Bo z tą nadwagą zanim wejdziesz po schodach minie rok xd
Nie no, chłopie xD Jak wy te 10 wiosek pewnie oddacie na dniach w nocy, a napinasz się jakbyście front przepchali, jeszcze oceniłeś was sukces przed naszą akcją xD

No dobra, straciliśmy dwie wioski z wieżami 20, a ty nagle robisz z tego jakiś sukces jak wy byście ich nie tracili jak nie wysadzane to przejmowane po nocach lub burzone bo nie potraficie sobie ich obstawić.
Oczywiście, że są kolejne rozbiórki, jeżeli ktoś nie ma rąk, ma oddać wioski i skończyć grę, a nie jak u was udawać, że się jest aktywnym kontem i głaskać po głowie żeby nie skończył czasem albo się nie obraził bo nam zasta wrzuci xD
Chłopie, macie 100 osób w samym WHL, wczoraj nie wiem czy chociaż 1/3 z tej 100 miała wysłane offy na akcję xD Konta frontowe 0 akcji w ciągu dnia, 48h po akcji za to wywalą wszystkie offy jak już Nexi czy inni się wywalą w 100% z offów, minie blokada i zaczną bić z tych kont xD Nie bądź hipokrytą, dobrze wiesz jak to wygląda u was, kto dawno skończył grę i czeka na rozbiórkę, a jak to wygląda u nas xD

Ty się o moje KG nie martw jak i kondycje, zapewne jest lepsza od ciebie odklejony szczurku, który zapomni hasła na koniec tego świata albo powie, że przegrał przez x gracza x plemię bo sam nie tracił xD
 
Wynik reakcji
6.958
Bana draco, płakał kmicowi o odblkowanie konta a na FO twierdził, że nic sie nie stało.
Dobra mina do złej gry, ale przecież ten hipokryta sie nie przyzna :)
Śmialiście się z Polaczka, że potracił wioski, bo wielka konfa rzuciła mu po 10-15 ofów na wieś.
Poczekamy aż on się bedzie śmiał , że ma blache a wy nie ^^
Ale ty farmazonie, usłyszałeś coś od osób trzecich i dopisałeś sobie do tego historie xD Nigdzie nie pisałem, że nie dostał albo, że nic się nie stało, napisałem, że dostał to dostał. Tym bardziej nie prosiłem Kmica o odbanowanie, zapytałem zarówno JA jak i 100 osób na discordzie Trible Wars dlaczego były to bany z blokadą, a potem tej blokady nie było i to cała historia wokół, której ty dopowiadasz sobie historie chyba, że @NeXi farmazon, który sam się tam udzielał dopowiedział coś czego nie było xD
1713444414062.png
Bez kitu, błagałem o unbana dla Draco, który jest swoją drogą KO CSA XDDDDD

Tak będzie miał blache xD Tak samo jak będzie miało LSW zapkę do Wojny, Polaczek będzie miał stałki albo inne rzeczy, które obiecaliście xD Polaczek tracił wioski, a wojsko parowało u ciebie lub ikelosa bo poświęciliście jego konto żeby wasze wioski się utrzymały xD Jak wy dzielicie blachy robiąc 10 wiosek na akcji w ciągu 3 tygodni, gratulacje, mocno się zdziwicie xD
 
Wynik reakcji
6.958
Grzeczniej bo nie tylko @Keymil LoveOrHate Cie wrzuci do rozbiorki.

Pulchny pawełek wrócił przepychać front na FO, fajnie będzie z kogo się śmiać.
Psie walisz ciągle jedne i te same teksty, zmień troche płyte, bo się nudny robisz.
Nieważne co byście stracili i tak powiesz "a wy a wy a wy"
Jesteś tak głupi , że jedynie co potrafisz napisać " a wy " jak dziecko w podstawówce. ;)

W nocy to ci się może jedynie van dor oddać.
Może pokażesz pajacu swoje ostatnie straty wiosek w nocy czy ja mam to zrobić?

Tak się chwalisz waszymi podbojami po nocach a sam tracisz wioski , beka xd

10 wiosek podbitych ale za to jakich, powiedz mi czy widziałeś żeby akcja leciała z milionem grubasów? czego się spodziewałeś po tej akcji?
Macie kolejnych graczy, którzy po akcji kończą gre, więc to działa
Macie kilka diód mniej, więc działa.
Macie mase defa mniej, więc działa.

Więc... więc utkaj morde gruby :D

Szczurka to ty masz między nogami pulchny, ale pewnie go przez swój brzuch nawet nie widzisz xd
Wyglądam 3 razy lepiej niż ty, a twoje zdjęcie już widziałem :D



tyle tyle screenów pokażesz pajacu?
Zawsze pokazujesz to co chcesz pokazać hipokrytko. :)
Ale tak błagałeś o odblkowanie psie. :)

My robimy 10 wiosek, wy tracicie 5 ważnych wiosek, bez których nie widzicie ataków 24h wcześniej, zobaczymy kto na tym wyjdzie lepiej :)
Zaprzeczyłeś sobie każdym zdaniem, które napisałeś, a jakby tego było mało sam siebie wypunktowałeś. Ciebie czasami tam nie prostują w tym waszym whl? Czy oni też udają, że nie widzą twojej hipokryzki, która tutaj wylewasz?

Rozumiesz, że już nie śmieją się z ciebie gracza csa, leszczy czy drwali ale gracze, którzy skończyli grę u was I graja na 197 czy 199/200 i sami piszą, że zostawili wam zasta lub hasło i trzymacie konto widmo lub swojego czasu to robiliscie? Jakby tego było mało, gracze innych światów piszą o tobie x rzeczy więc to już nie jest nasza opinia, że jesteś odklejony tylko fakt, pewnie nie rozumiesz różnicy, a wasze ogłaszanie sukcesu po podbiciu 10 wiosek gdzie ostatnio straciliście ponad 100, a od początku roku parę tysięcy to nie tylko przejaw głupoty ale i upadku na to gdzie powinien być mózg.


I powtórzę bo nie dotarło, tak są rozbiórki osób, które dały czterech liter. U nas tak się kończy mając dwie lewe ręce, a nie jak u was. Rozwaliłeś 99% rozpiski? Graj Graj. Straciłeś x wiosek i przeoralili ci całe konto? Graj Graj.
Co ekipa to standardy ale nie mów, że to normalne xd raczej tonący brzytwy się chwyta.
 
Wynik reakcji
58
Tak będzie miał blache xD Tak samo jak będzie miało LSW zapkę do Wojny, Polaczek będzie miał stałki albo inne rzeczy, które obiecaliście xD Polaczek tracił wioski, a wojsko parowało u ciebie lub ikelosa bo poświęciliście jego konto żeby wasze wioski się utrzymały xD Jak wy dzielicie blachy robiąc 10 wiosek na akcji w ciągu 3 tygodni, gratulacje, mocno się zdziwicie xD

Sprostowanie dla kontekstu:
- Mojego deffa u Ike i Whya było (stosunkowo) bardzo niewiele
- Konta bronił deff mój, mobil LSW i stałki od WHL (tak miałem ich dużo ale nie wytrzymało to mimo wszystko ilości ataków które na mnie poszły)

Nie mogę mieć pretensji, że mnie nie zalali mobilem. Inne cele były widocznie bardziej strategiczne do obrony, niestety świat nie kręci się w około LSW (poza tym nadal jesteśmy niezależnym plemieniem).
Nikt mnie nie poświęcił. Pewnie ja też mogłem się bardziej zaangażować w obronę, ale trochę mnie to przyznam przytłoczyło.

Nie rób na tym swojej propagandy o WHL, które wykorzystuje wszystkich do swoich celów.

LSW LSW LSW! :)
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.974
Ale że grandę dostał ub to w sumie zapomniałeś rudy farmazonie. A potem taka ruda pała życiowa mi pisze że jestem manipulantem
Widzisz Draco też dostał unbana i co
Grande nie był winny? Był, wywalczyliście skrócenie jedynie

My mówimy, że świat jest tęczowy? Pokazujemy jak jest, siejesz nerwowy dzieciaku propagandę, trzymasz konta na siłę.
U nas jest krótka piłka, nie masz chęci/czasu to chętni do gry są i aktywni są. U was aktywne konta możemy i tak policzyć na palcach.
Jedyne co w tej grze się nauczyłeś to wydawać pieniądze i pierdolić głupoty na zastach. Pokazałeś to na ostatnim świecie, a tutaj od początku siedzisz na utkanej bo jak się odzywasz to zawsze pokażesz, że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Dopóki siedzisz cicho możesz strugać wielkiego erudytę, a wydanymi pp imponować co najwyżej takiemu tanumowi.


Nie jedna osoba od was już by skończyła grę ale siedzi bo nie ma kto tego zjeść, ty wiesz, ja wiem, Dorek wie.
Które konta też wiesz, przecież to są ludzie, którzy grali również pode mną w becie, łapance, enkach czy gso.
Ciebie znają jeden świat, a nas po parę lat.
Moglismy wyciągnąć niejedno konto o czym wiesz, skończyć ten świat dawno i lecieć na kolejny.
A siedzimy i się bawimy, gramy w pokemony, wróżki, klocki czy ligę.
A u was pot się leje, na forum wchodzą tylko odklejone tanumy czy rafalsy które złapią każdą zaczepkę jak naćpane szympansy i tak to się toczy.
Bawcie się, my się bawimy wyśmienicie, start jest dopiero na jesień następny więc jakoś czas zabijać trzeba

Cierpliwość ci z wiekiem przyjdzie więc się nie stresuj bo osiwiejesz za szybko
 
Do góry