Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.983
Ciebie rudy nikt o nic nie prosił, także cichutko tam ;)
O nie znowu ktoś nazwał moją łysinę, że jest ruda
Wczoraj cię fala nie sięgnęła, co nie zmienia faktu, że jesteś zjebem, który potrafi tylko manipulować, trzymać graczy na siłę i grać na bocie, bo bez tego twoje dogrywki się wywalają na plecki jak landryna na dc plemion
Jeszcze coś?
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
288
O nie znowu ktoś nazwał moją łysinę, że jest ruda
Wczoraj cię fala nie sięgnęła, co nie zmienia faktu, że jesteś zjebem, który potrafi tylko manipulować, trzymać graczy na siłę i grać na bocie, bo bez tego twoje dogrywki się wywalają na plecki jak landryna na dc plemion
Jeszcze coś?

co myślisz o globalnym ociepleniu?
 
Wynik reakcji
6.958
Spiryt ma 3.3 mln punktów i ma 100%, więc myślę, że znaleźlibyście graczy co mogli by atakować na pełnych moralach.
Ale wolicie walić w słabszych graczy pomimo morali bo wiecie, że nowicjusze mają problem z obroną i rzucają kontami jak widzą +50 krzyży. :)
Źle się zestarzało co?
1712696866935.png
Jakbyś uwzględnił jeszcze wychodzenie z plemienia przez graczy CSA, to byłoby super :)
Szczerze to nawet nie wiedziałem, że coś takiego było ale pewnie było, żeby defo szlachta przejmowała, sprawdzę nawet ale serio to jest różnica czy straciło się 100 czy 90 wiosek realnie? Jeszcze napisałeś to tak jakby ci ludzie specjalnie wychodzili żeby staty boostować jak swojego czasu Vertals :^)

Ciesz się, dostaliście gwiazdkę z nieba, przynajmniej % dominacji na mapie utrzymacie przynajmniej na ten moment.
 
Do góry