Dyskusja o sytuacji na świecie 193

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
Siemano,

Z tej strony Luka Dobry Chłopak.
Czy jest tu jakiś sędzia-moderator, który może zaserwować temu panu czerwoną kartkę z FO, jak niedawno mojemu dobremu przyjacielowi z drużyny Bellinghamowi, w końcówce meczu z Valencią?

W imieniu całej ludzkości z góry dziękuję,
¡Felices Pascuas!
Cytując twoich kolegów:

" Nie zesraj się"
 
Wynik reakcji
58

Już już.
No dzisiejsza akcja LSW przyniosła dobre efekty jak na kondycję plemienia. Poburzono trochę wiosek, poubijane offy i parowanko nawet się udało zaserwować.
Konfa została zaskoczona, bo deff z zaplecza popłynął na front do WHL, więc musieliście bronić offami.
W ogólnym rozrachunku jesteśmy na 0 (9 do 9), bo trwa jeszcze dobijanie południa po wcześniejszej akcji, więc uważam, że wynik jest dobry.
Myślę że jest to punkt zwrotny w wojnie. Spodziewam się kontaktu dyplomacji CSA i prośby o zawieszenie broni.
Wchodzimy w kwiecień, czwarty miesiąc wojny, bez kompleksów.


Co do frontu WHL i NT to nie wiem bo WHL nas nie chce dodać do wspólnej wojny :/
 
Ostatnia edycja:

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Te Onemir, nikt nic nie pisze, cisza na forum i nagle przychodzą twoje patałachy z plemienia w postaci @Farmie Kombajnem i @WhyAlwaysTanum? , których 0,7 po weekendzie trzyma albo zlizywany tynk ze ścian i sapią o dodanie Braci do wojny bo przegrywamy po czym jak wyciągamy PW gdzie to wy nie chcecie dodać LSW czy chociażby NT zaczyna im się odklejać jeszcze mocniej niż ustawa przewiduje.

Za nim powiesz coś o kimś, sprawdź swoich i znajdź genezę tego 'memowania' z was.

Dorek zlituj się. No nie zaglądam tutaj regularnie, bo na takiego kloca nie chce mi się czasu tracić. Zaglądam tylko jak mnie ktoś oznacza, właśnie po to by takie elementy jak Ty sobie mną mordy nie wycierały. RA 800k. Jestem zadowolony. Wesołych Świąt.
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.984
Już już.
No dzisiejsza akcja LSW przyniosła dobre efekty jak na kondycję plemienia. Poburzono trochę wiosek, poubijane offy i parowanko nawet się udało zaserwować.
Konfa została zaskoczona, bo deff z zaplecza popłynął na front do WHL, więc musieliście bronić offami.
W ogólnym rozrachunku jesteśmy na 0 (9 do 9), bo trwa jeszcze dobijanie południa po wcześniejszej akcji, więc uważam, że wynik jest dobry.
Myślę że jest to punkt zwrotny w wojnie. Spodziewam się kontaktu dyplomacji CSA i prośby o zawieszenie broni.
Wchodzimy w kwiecień, czwarty miesiąc wojny, bez kompleksów.


Co do frontu WHL i NT to nie wiem bo CSA nas nie chce dodać do wspólnej wojny :/
1711835072487.png

aha

a do wojny musi was sojusznik zaprosić czyli nt i whl
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
Dorek zlituj się. No nie zaglądam tutaj regularnie, bo na takiego kloca nie chce mi się czasu tracić. Zaglądam tylko jak mnie ktoś oznacza, właśnie po to by takie elementy jak Ty sobie mną mordy nie wycierały. RA 800k. Jestem zadowolony. Wesołych Świąt.
Najważniejsze że jesteś zadowolony, pozdro łapsie
 
Wynik reakcji
6.958
Pulchny siadasz to ty na butle od vanisha
Jesteś tak chory na łeb, że aż mnie to naprawdę zaczęło dziwić.

Dostałeś nie raz na łeb to utkales tą tłusta mordę i nie pisałeś 2 tygodnie
Dziś dzbanie uważasz, że się dobrze obroniliscie co jest gówno prawda i nagle siedzisz cały dzień na fo i piszesz swoje farmazony grubymi paluchami xd

Ty musiałeś być karmiony z procy, bo tak pusty łeb można tylko w ten sposób wytłumaczyć.

Skończyły się wioseczki do kupienia i co już nie idzie tak łatwo co dzbanie?

Cieszy mnie to, że uważasz, że tak łatwo wygracie a co chwila kończą u was kolejni gracze, zaraz zostaniesz sam ze swoimi zastami i otyłością.

Jesteś tak pusty, że się tego opisać nie da. Ale czego się spodziewać, bo grubym, rudym, pryszczatym dzbanie:)


Utkaj w końcu tą mordę i wracaj do budy, bo ci łańcuch będę musiał skrócić.
No tak, źle wybroniona, mroziliście offy dwa tygodnie, a kolejny tydzień szły. Dzięki temu naskrobaliście 6000 offów, 3,5 wam padło, zrobiliście 6 wiosek i 24h po akcji jesteście -6 po nocnym polowaniu, pewnie za nim offy wrócą, rozpiszecie to będzie x razy tyle na minusie, a przecież teraz nasza akcja BEZ MROŻENIA 2 TYGODNIOWEGO.
Jedyny łańcuch, który jest skracany na świecie 193 to twój i twoich zielonych karet bezużyteczny randomie z plemienia WHL.


Ale co ty mówisz o kończeniu czy zostaniu sam xD Jak tam u was jeden sapie na drugiego, jakbym chciał to pewnie z 10 osób od buta wam wyciągam za różne kwestie od darm, stałek po personalne wbijanie szpilek. Nawet wczoraj, sapaliście do Eslowca, który uratował waszą akcję po mrożeniu i zrobił jako jedyny przejęcia, a ciekawe czy takie same sapy miał Nexiak np do Onemira, Kombajna czy innych Vertalsów, maćków i Łazanów jak jedyne co zrobili to zalogowali o 24:00 i rzucili swoją rozpiskę 8-23 xD
1711877544115.png
Gdyby nie ten useless, wczoraj wyszlibyście na minusie w dniu akcji, gratulacje ale masz rację u nas kończą, tracą zapał i ogólnie nie chce im się grać, poczekaj do majówki, a zobaczysz jak wygląda martwe plemię od kuchni xD
Już już.
No dzisiejsza akcja LSW przyniosła dobre efekty jak na kondycję plemienia. Poburzono trochę wiosek, poubijane offy i parowanko nawet się udało zaserwować.
Konfa została zaskoczona, bo deff z zaplecza popłynął na front do WHL, więc musieliście bronić offami.
W ogólnym rozrachunku jesteśmy na 0 (9 do 9), bo trwa jeszcze dobijanie południa po wcześniejszej akcji, więc uważam, że wynik jest dobry.
Myślę że jest to punkt zwrotny w wojnie. Spodziewam się kontaktu dyplomacji CSA i prośby o zawieszenie broni.
Wchodzimy w kwiecień, czwarty miesiąc wojny, bez kompleksów.


Co do frontu WHL i NT to nie wiem bo WHL nas nie chce dodać do wspólnej wojny :/
Czyli jednak nie koalicjant tak samo jak NT, Jakiś WhysoD3bil zarzuca mi, że wystawimy @Leszcz Kartograf i @Fruxed wraz z leszczami bo jak to napisał 'mamy ich za nic' A to jednak WHL nie chce dodać ich do wojny bo ma ich za kłodę, syf i najlepiej to jakby ich nie było, jedyne do czego się nadają to LSW do oddawnia diód, a NT do oddawania całych kont żeby chłopy trzymające za kieszeń Nexiego się nażarły, które jedyne co potrafią zrobić to wysłać rozpiskę 8-23 xD Hipokryzja xD
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
No tak, źle wybroniona, mroziliście offy dwa tygodnie, a kolejny tydzień szły. Dzięki temu naskrobaliście 6000 offów, 3,5 wam padło, zrobiliście 6 wiosek i 24h po akcji jesteście -6 po nocnym polowaniu, pewnie za nim offy wrócą, rozpiszecie to będzie x razy tyle na minusie, a przecież teraz nasza akcja BEZ MROŻENIA 2 TYGODNIOWEGO.
Jedyny łańcuch, który jest skracany na świecie 193 to twój i twoich zielonych karet bezużyteczny randomie z plemienia WHL.


Ale co ty mówisz o kończeniu czy zostaniu sam xD Jak tam u was jeden sapie na drugiego, jakbym chciał to pewnie z 10 osób od buta wam wyciągam za różne kwestie od darm, stałek po personalne wbijanie szpilek. Nawet wczoraj, sapaliście do Eslowca, który uratował waszą akcję po mrożeniu i zrobił jako jedyny przejęcia, a ciekawe czy takie same sapy miał Nexiak np do Onemira, Kombajna czy innych Vertalsów, maćków i Łazanów jak jedyne co zrobili to zalogowali o 24:00 i rzucili swoją rozpiskę 8-23 xD
View attachment 62267
Gdyby nie ten useless, wczoraj wyszlibyście na minusie w dniu akcji, gratulacje ale masz rację u nas kończą, tracą zapał i ogólnie nie chce im się grać, poczekaj do majówki, a zobaczysz jak wygląda martwe plemię od kuchni xD

Czyli jednak nie koalicjant tak samo jak NT, Jakiś WhysoD3bil zarzuca mi, że wystawimy @Leszcz Kartograf i @Fruxed wraz z leszczami bo jak to napisał 'mamy ich za nic' A to jednak WHL nie chce dodać ich do wojny bo ma ich za kłodę, syf i najlepiej to jakby ich nie było, jedyne do czego się nadają to LSW do oddawnia diód, a NT do oddawania całych kont żeby chłopy trzymające za kieszeń Nexiego się nażarły, które jedyne co potrafią zrobić to wysłać rozpiskę 8-23 xD Hipokryzja xD
Nie czytam tego nawet pulchny
Napisze jedno

Nie zesraj się
 
Wynik reakcji
58
Trochę poczucia ironii i sarkazmu by Ci się przydało, bo jesteś strasznie pospinany o 20 letnia grę przegladarkową. W sumie to obaj jesteście.
Jak wygrasz kolejny swiat to sobie wpiszesz w CV, a dzieci będą opowiadać, że tata wygrał w plemiona kilka światów, będą pisane sagi o tym wielkim osiągnięciu, kronikarze będą się rozpisywać, Twoje imię przetrwa wieki.
 
Wynik reakcji
6.958
Trochę poczucia ironii i sarkazmu by Ci się przydało, bo jesteś strasznie pospinany o 20 letnia grę przegladarkową. W sumie to obaj jesteście.
Jak wygrasz kolejny swiat to sobie wpiszesz w CV, a dzieci będą opowiadać, że tata wygrał w plemiona kilka światów, będą pisane sagi o tym wielkim osiągnięciu, kronikarze będą się rozpisywać, Twoje imię przetrwa wieki.
Nie, właśnie dlatego, że to 20 letnia gra jest mi obojętne czy wygramy. Ktoś musi przegrać żeby ktoś mógł wygrać, a już swoje ugraliśmy.
Bardziej już community CSA gra dla podtrzymania znajomości, wspólnych zlotów i spędzania czasu, a przekopywania takich ludzi jak On czy innych odklejonych ludzi, mających logike przedszkolaka to tylko tło i przyjemność.

Zresztą sam ich broniłeś i budowałeś narrację, że są lepsi bo mają szacunek, atmosferę i inne wartości, a teraz masz 180 stopniowy obrót tylko już głupio przyznać więc nie brniesz, a nabrałeś dystansu. To mocno podsumowuje WHL, NT zresztą już dawno zrozumiało.
 
Do góry