Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Też tak uważam, powinni sporządzić kalendarz kto kiedy bije.
przykładowy:
dzień akcji - Nexi
dzień po - Rafals
dwa dni po - Kombajn

U nas to jest totalna amatorka, najprostszy możliwy rozkład jazdy z kurczakami

Liczba pełnych u mnie dalej trzycyfrowa. Dzisiaj rzeczywiście wtopiłem coś koło 25 chociaż śmiem twierdzić, że w paru wioseczkach padło więcej niż powinno. Szunaj i fristajla robili wyspy na wioskach oddawanych za darmo przez ofarm. I tacy frontowcy to są. Paru ludzi na kontach, ale jak wioski nie za darmo, to problem. Dorku mocarną masz tą Konfę.
 
Wynik reakcji
1.621
Liczba pełnych u mnie dalej trzycyfrowa. Dzisiaj rzeczywiście wtopiłem coś koło 25 chociaż śmiem twierdzić, że w paru wioseczkach padło więcej niż powinno. Szunaj i fristajla robili wyspy na wioskach oddawanych za darmo przez ofarm. I tacy frontowcy to są. Paru ludzi na kontach, ale jak wioski nie za darmo, to problem. Dorku mocarną masz tą Konfę.
Musisz zrobić konkretną analizę jak powstały Wasze wyspy ikelosa, ESLowca i innych, bo możesz się lekko zdziwić :>
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Mniejsza z tym. Była nasza akcja; jak wyszła tak wyszła. Moim zdaniem wyszła tak, że fristajla i szunaj walczyli o diody, to teraz mają ich więcej. Wrzuciliście mojego nicka, więc napiszę: czekam na Waszą akcję. I Dorek nie pisz tutaj o jakiś pojedynczych wioskach co wtopiłem, gdy Ci staje. Póki co jestem z Wami na plus i to się nigdy nie zmieni :)
 
Wynik reakcji
1.621
Mniejsza z tym. Była nasza akcja; jak wyszła tak wyszła. Moim zdaniem wyszła tak, że fristajla i szunaj walczyli o diody, to teraz mają ich więcej. Wrzuciliście mojego nicka, więc napiszę: czekam na Waszą akcję. I Dorek nie pisz tutaj o jakiś pojedynczych wioskach co wtopiłem, gdy Ci staje. Póki co jestem z Wami na plus i to się nigdy nie zmieni :)
Dopóki nie zmienicie "jestem z Wami na plus i to się liczy" na "jesteśmy" to nic Wam nie musimy udowadniać :> Sami w końcu zrozumiecie :>
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.980
Liczba pełnych u mnie dalej trzycyfrowa. Dzisiaj rzeczywiście wtopiłem coś koło 25 chociaż śmiem twierdzić, że w paru wioseczkach padło więcej niż powinno. Szunaj i fristajla robili wyspy na wioskach oddawanych za darmo przez ofarm. I tacy frontowcy to są. Paru ludzi na kontach, ale jak wioski nie za darmo, to problem. Dorku mocarną masz tą Konfę.
Za to u Rafalsa liczba na pewno nie trzycyfrowa. Iq chyba podobnie
 
Do góry