Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
58
Spiryt ma 3.3 mln punktów i ma 100%, więc myślę, że znaleźlibyście graczy co mogli by atakować na pełnych moralach.
Ale wolicie walić w słabszych graczy pomimo morali bo wiecie, że nowicjusze mają problem z obroną i rzucają kontami jak widzą +50 krzyży. :)
 
Wynik reakcji
6.958
Tak dokładnie to jedyne co tu pokazała Konfa xd
Sztuczki z kupnem wiosek, całych kont i wbijanie diod przed bonusem
A dodatkowo kłamstwa, oskarżenia i na tym się kończą osiągnięcia konfy na tym świecie:)
Nie no to jest takie komiczne to co piszesz xD Chyba tylko wy tam wierzycie w te kłamstwa i to, że każde oskarżenie względem was nie jest prawdą, można wrzucać wam screeny, dowody przesyłać, a do tego złapać za rękę, a i tak powiecie, że to nie wasza.

A co do 'jedynego co pokazała' xD Może garść statystyk:
Bijecie w nas akcjami od: 139 dni
Przez 139 dni, dzisiaj zrobiliście największą ilość przejęć całe 6 wiosek xD
Przez 139 dni nadal jesteście na minusie w wojnie, mimo, ze dostaliście od nas 4 akcje? Nawet odliczając Vequsia i mrocznego, jesteście na minusie jako WHL
A teraz największy bengier, z przewagi mapy 60-65% macie już tylko 53-54% i ciągle spada, zakładam, że do końca marca będzie 50/50 xD
Znowu kłamstwa, oskarżenia i zero osiągnięć?
Stara 48 dniowa wojna:
1709223780618.png
+Nowa 91 dniowa
1709223799415.png
Od razu Pomogę, patrząc na to jak przegrywasz z matematyką sprawdzając ilość wojsk w bonusie nocnym, suma dwóch wojen dajcie te 139 dni xD Wasze szczęście, że nie macie wspólnej wojny jako koalicja NT+WHL bo mielibyście daily tyle strat co my dzisiaj po waszym dwu tygodniowym ładowaniu many jak to u was piszą xD

1709224126239.png
Różnica: 608
+
Wyrzuceni gracze xD
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
129
Nie no to jest takie komiczne to co piszesz xD Chyba tylko wy tam wierzycie w te kłamstwa i to, że każde oskarżenie względem was nie jest prawdą, można wrzucać wam screeny, dowody przesyłać, a do tego złapać za rękę, a i tak powiecie, że to nie wasza.

A co do 'jedynego co pokazała' xD Może garść statystyk:
Bijecie w nas akcjami od: 139 dni
Przez 139 dni, dzisiaj zrobiliście największą ilość przejęć całe 6 wiosek xD
Przez 139 dni nadal jesteście na minusie w wojnie, mimo, ze dostaliście od nas 4 akcje? Nawet odliczając Vequsia i mrocznego, jesteście na minusie jako WHL
A teraz największy bengier, z przewagi mapy 60-65% macie już tylko 53-54% i ciągle spada, zakładam, że do końca marca będzie 50/50 xD
Znowu kłamstwa, oskarżenia i zero osiągnięć?
Stara 48 dniowa wojna:
+Nowa 91 dniowa
Od razu Pomogę, patrząc na to jak przegrywasz z matematyką sprawdzając ilość wojsk w bonusie nocnym, suma dwóch wojen dajcie te 139 dni xD Wasze szczęście, że nie macie wspólnej wojny jako koalicja NT+WHL bo mielibyście daily tyle strat co my dzisiaj po waszym dwu tygodniowym ładowaniu many jak to u was piszą xD

View attachment 59634
Różnica: 608
+
Wyrzuceni gracze xD


Możesz dalej szerzyć swoje hipokryzję.
Wierzysz w nie tylko ty i twoje pieski.
Dziś już do akcji się nie odnosisz tylko jakieś staty pokazujesz, gdzie połowę wiosek kupiliście i zrobiliście diody brawo ty dzbanie xd

Nadal uważam że tylko kłamiesz i koloryzujesz sobie rzeczywistość żebyś mógł spać

W waszych akcjach nie było żadnych przejęć a wręcz przeciwnie odbijanie od muru.

Więc skończ, bo tylko ty wierzysz w to co piszesz kłamco:)
 

Rukolak

Chłop
Wynik reakcji
10
Możesz dalej szerzyć swoje hipokryzję.
Wierzysz w nie tylko ty i twoje pieski.
Dziś już do akcji się nie odnosisz tylko jakieś staty pokazujesz, gdzie połowę wiosek kupiliście i zrobiliście diody brawo ty dzbanie xd

Nadal uważam że tylko kłamiesz i koloryzujesz sobie rzeczywistość żebyś mógł spać

W waszych akcjach nie było żadnych przejęć a wręcz przeciwnie odbijanie od muru.

Więc skończ, bo tylko ty wierzysz w to co piszesz kłamco:)
a ty coś potrafisz czy tylko przejąć wioski kupione od kristoffa a potem odbijać się od muru waląc offy z kratki?
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
129
a ty coś potrafisz czy tylko przejąć wioski kupione od kristoffa a potem odbijać się od muru waląc offy z kratki?
A ty coś potrafisz oprócz przejęcia kupionych wiosek od swoich graczy z konfy? Xd

Typie odbijanie się od muru? Mówisz to ty mając 150 wiosek obok moich 20?

Poza tym atakowałem cię w akcji pierwszy raz a ty do tych raportów będziesz trzepał 3 dni.
Więc utkaj tam wary i zacznij cokolwiek grać a nie zbierać darmy.

Szkoda mi na was wieczoru dziś, kolejna akcja was wyjaśniła najpierw wasza potem nasza. :)
Czekam aż kupicie kolejne wioski, wbijcie diody i się cieszcie ze statystyk. No debile xd
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.977
A ty coś potrafisz oprócz przejęcia kupionych wiosek od swoich graczy z konfy? Xd

Typie odbijanie się od muru? Mówisz to ty mając 150 wiosek obok moich 20?

Poza tym atakowałem cię w akcji pierwszy raz a ty do tych raportów będziesz trzepał 3 dni.
Więc utkaj tam wary i zacznij cokolwiek grać a nie zbierać darmy.

Szkoda mi na was wieczoru dziś, kolejna akcja was wyjaśniła najpierw wasza potem nasza. :)
Czekam aż kupicie kolejne wioski, wbijcie diody i się cieszcie ze statystyk. No debile xd
Daj dowód na kupno chociaż 1 wioski

Na was dowody latały i były bany, pokaż chociaż jeden dowód
 

Rukolak

Chłop
Wynik reakcji
10
A ty coś potrafisz oprócz przejęcia kupionych wiosek od swoich graczy z konfy? Xd

Typie odbijanie się od muru? Mówisz to ty mając 150 wiosek obok moich 20?

Poza tym atakowałem cię w akcji pierwszy raz a ty do tych raportów będziesz trzepał 3 dni.
Więc utkaj tam wary i zacznij cokolwiek grać a nie zbierać darmy.

Szkoda mi na was wieczoru dziś, kolejna akcja was wyjaśniła najpierw wasza potem nasza. :)
Czekam aż kupicie kolejne wioski, wbijcie diody i się cieszcie ze statystyk. No debile xd
Jak Ty nawet nie potrafisz poprowadzić konto żeby darmy dostać, taki etap świata i tak niski limit? Śmieszny jesteś. Częściej spamuj atakami i na pw żeby sprawdzić czy nie śpię, może ci dzieciaku wyjdzie. Fajnie widać jak wyłączasz bota o 5 rano bo nagle nie potrafisz wysłać ataku na daną sekundę, a w środku nocy idealnie na ms dogrywane XD Więc sklej tam, zacznij coś pokazywać a potem się odzywać bo konfe od piesków wyzywasz a sam szczekasz najgłośniej.
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
129
Jak Ty nawet nie potrafisz poprowadzić konto żeby darmy dostać, taki etap świata i tak niski limit? Śmieszny jesteś. Częściej spamuj atakami i na pw żeby sprawdzić czy nie śpię, może ci dzieciaku wyjdzie. Fajnie widać jak wyłączasz bota o 5 rano bo nagle nie potrafisz wysłać ataku na daną sekundę, a w środku nocy idealnie na ms dogrywane XD Więc sklej tam, zacznij coś pokazywać a potem się odzywać bo konfe od piesków wyzywasz a sam szczekasz najgłośniej.
Bot to jest z ciebie dzbanie xd
Już ci napisałem utkaj i pokaż coś więcej oprócz przejmowania darm a teraz wracaj do budy bo nie pozwoliłem ci z niej wyjść.

Pokazałem tu więcej niż ty o 5 razy, nic tu nie znaczysz i znaczyć nie będziesz, do budy. :)

@WhyAlwaysTanum?
No wrzuć ten dowód.
Przecież tak poważny gracz plemiona.pl nie rzucał by słów na wiatr, nie mając na nie potwierdzenia, prawda?
Wam nie muszę, support się tym zajmie:)
 

Rukolak

Chłop
Wynik reakcji
10
Bot to jest z ciebie dzbanie xd
Już ci napisałem utkaj i pokaż coś więcej oprócz przejmowania darm a teraz wracaj do budy bo nie pozwoliłem ci z niej wyjść.

Pokazałem tu więcej niż ty o 5 razy, nic tu nie znaczysz i znaczyć nie będziesz, do budy. :)


Wam nie muszę, support się tym zajmie:)
Jaka ty parówa jesteś XD każdemu ciśniesz a jak ktoś tobie coś wspomni do księżniczka. Dawaj zacznij klepać te monety bo chyba przelewają się spichlerze jak limit taki skromy. Ale spoko spamuj tym 500 zwiadu albo licz w symulatorze co siedzi w wioskach żeby później się na nich rozjebać XD
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
129
Jaka ty parówa jesteś XD każdemu ciśniesz a jak ktoś tobie coś wspomni do księżniczka. Dawaj zacznij klepać te monety bo chyba przelewają się spichlerze jak limit taki skromy. Ale spoko spamuj tym 500 zwiadu albo licz w symulatorze co siedzi w wioskach żeby później się na nich rozjebać XD
Tak masz rację jestem parowa bo wydałem na grę na tym świecie 400 zł i mam mniejszy limit monet i grubych niż ty xd
Widać co się w życiu dla ciebie liczy.
Wydałeś pewnie z 20 razy tyle co ja i do tego też będziesz trzepał 3 dni xd

Nie ma to jak dzban który wydał 20 razy Tyle kasy na grę i podnieca się że ma większy limit xd

Serio konfa zeszła na psy mając takich ludzi jak ty :)
Hau hau hau, dobranoc pieski.
Mam nadzieję że przyjechali już po gruz :x
 
Wynik reakcji
1.619
Wam nie muszę, support się tym zajmie:)
Skoro support ma się tym zająć to po jaką cholerę od 30 stron spamujesz tu, że CSA rzekomo kupuje wioski?

Utkaj łeb i pogódź się z tym, że ludzie po prostu nie chcą z Wami grać i wolą oddać Nam wsie, albo wstaw tu dowody i może przez chwilę Twoje wypowiedzi będą miały jakąś wartość.
 

Rukolak

Chłop
Wynik reakcji
10
Tak masz rację jestem parowa bo wydałem na grę na tym świecie 400 zł i mam mniejszy limit monet i grubych niż ty xd
Widać co się w życiu dla ciebie liczy.
Wydałeś pewnie z 20 razy tyle co ja i do tego też będziesz trzepał 3 dni xd

Nie ma to jak dzban który wydał 20 razy Tyle kasy na grę i podnieca się że ma większy limit xd

Serio konfa zeszła na psy mając takich ludzi jak ty :)
Hau hau hau, dobranoc pieski.
Mam nadzieję że przyjechali już po gruz :x
Akurat pajacu źle trafiłeś bo wydałem mniej niż ty na tym świecie XD konia walić nie muszę do takich cieniasów jak ty, przynajmniej wiem że mogę spać spokojnie :) Szczekaj szczekaj bo za długo na tej wyspie nie posiedzisz.
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.977
Tak masz rację jestem parowa bo wydałem na grę na tym świecie 400 zł i mam mniejszy limit monet i grubych niż ty xd
Widać co się w życiu dla ciebie liczy.
Wydałeś pewnie z 20 razy tyle co ja i do tego też będziesz trzepał 3 dni xd

Nie ma to jak dzban który wydał 20 razy Tyle kasy na grę i podnieca się że ma większy limit xd

Serio konfa zeszła na psy mając takich ludzi jak ty :)
Hau hau hau, dobranoc pieski.
Mam nadzieję że przyjechali już po gruz :x
Trochę beka bo jakbyś spojrzał na konto swojego założyciela to też wydał lekko 20x więcej niż Ty i co jest gorszy? Twój wódz?
 
Do góry