Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.983
No żadna to roznica, ale po co sie tak chełpić ze tracimy te wioski, no tracimy, w takim jestesmy polozeniu otoczeni z kazdej strony wiec nie realnym byloby ich nie tracic, ale nikt tez tu z tego powodu nie płacze, gramy poki mozemy a was strasznie to boli ze nie chcemy tych wiosek oddac wam za darmo przez co nie mozecie sie w pelni skupić na WHL
Ale to wy dzwonicie, o tutaj:
Jak w WHL nie da rady to w zaplecze walniemy :D - pomyślał Doorek

Co do tego że sam broniłeś, fajnie, super. Brawo dla Ciebie. Koledzy tak samo sami? Teraz i poprzednie? ;)


@WhyAlwaysTanum? Cieszy mnie, że zwróciłeś uwagę tylko na słownik, a o mózgu nie dyskutujesz. Początek każdej zmiany to zdanie sobie sprawy z własnych ułomności :) powodzenia!
 
Wynik reakcji
1.622
No żadna to roznica, ale po co sie tak chełpić ze tracimy te wioski, no tracimy, w takim jestesmy polozeniu otoczeni z kazdej strony wiec nie realnym byloby ich nie tracic, ale nikt tez tu z tego powodu nie płacze, gramy poki mozemy a was strasznie to boli ze nie chcemy tych wiosek oddac wam za darmo przez co nie mozecie sie w pelni skupić na WHL
Ale to nie my się chełpimy, że Wy te wioski tracicie, tylko wy się chełpicie, że jeszcze wszystkich nie zjedliśmy xD
 
Wynik reakcji
58
Sami mówicie ze w WHL to 5 osób gra, to te 5 osób ogarnia całe WHL i jeszcze broni wszystkie konta LSW... jak? A gdzie jeszcze NT i HUSy. Też zawsze bronie sam. ;) ale nie mam co bronić bo tylko zielone latają na mnie... Dorek mnie nie rozpisuje
W drugą stronę wygląda tak że gdzie nie wlecisz w sąsiada tam wszystkie bonusy świata odpalone i mur z 0 do 20 w godzinę podniesiony i podwojenie flagi.
No ale swiat z PP, więc wiadomo. Dlatego nie zgadzam się ze nic nie robimy, coś tam próbujemy.

Może na leszczy byłoby łatwiej niż na mocarną konfe? Czy nie?
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.983
Sami mówicie ze w WHL to 5 osób gra, to te 5 osób ogarnia całe WHL i jeszcze broni wszystkie konta LSW... jak? A gdzie jeszcze NT i HUSy. Też zawsze bronie sam. ;) ale nie mam co bronić bo tylko zielone latają na mnie... Dorek mnie nie rozpisuje
W drugą stronę wygląda tak że gdzie nie wlecisz w sąsiada tam wszystkie bonusy świata odpalone i mur z 0 do 20 w godzinę podniesiony i podwojenie flagi.
No ale swiat z PP, więc wiadomo. Dlatego nie zgadzam się ze nic nie robimy, coś tam próbujemy.

Może na leszczy byłoby łatwiej niż na mocarną konfe? Czy nie?
Od nas też się odbijają, a Husom i Nt patrząc po tym jak to wygląda nikt nie pomaga więc nie wiem skąd taki obrót xD
Ale pewnie by bardzo chcieli xD
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
130
Chociażby w tym momencie jak mówisz, że dwa miesiące nie grałeś, że nikt ci konta nie pilnuje, że logujesz co 10h na konto, a o której nie pójdzie kareta to jest ubijana xD Masz 24/7 monitoring pewnie jak nie z zastępstwa to z hasła whatever albo ty siedzisz spocony 24/7 i mówisz jak to logujesz sobie co 10h xD
Mówisz, że wybroniłeś akcję, moim zdaniem obrońcą jest osoba, która broni bez defa wiedząc co to odbitka, klin albo ucieczka wojskiem u ciebie nie ma nic. Twoja obrona polega na patrzeniu na raporty, a tam gdzie nie ma betonu to ubijane są pełne zagrody offa, defa i to cały twoj game play.

To chyba oczywiste, że mając 3k wiosek szybciej kurczyło się do 900 aktualnych niż jak teraz macie 900 do zera? Czysta logika

Nom masz rację, tyle ludzi będzie kończyło xD Jak coś ekipa złożona z graczy światów premium czego nie można powiedzieć o was, zapytaj się tam na discordzie u was co tam u Timy, Garetha i innych o waszym sojuszniku nie wspomnę^^

Co do samej mapy, z przewagi prawie 60-65% nie wiem ile dokładnie mieliście w 'prime' macie aktualnie coś +-54-55% i to ciągle topnieje ale dalej utrzymujcie, że wygrywacie. Aktywność u was spada z 15 osób, które próbowały diodować może 4 się starają teraz, o spontanicznym ruchu na mapie można pomarzyć ale tak macie rację, u nas są problemy xD

Ty chyba sam siebie nie słyszysz :)
Najpierw mówisz, że nie rozbieramy warzywniaka i będziecie na nich diody wbijać, jak zaczęliśmy ich rozbierać to mówisz , że u nas ludzie kończą, zdecyduj się xd

Różnica jest między nami taka pulchny, że u nas jest 15 osób mniej ale to warzywniak, a u was 3 osoby mniej ale za to aktywne i potrafiące w to grać, ale ty i tak powiesz, że my jesteśmy gorsi.
Co się stało przez ostatnie dni , że tak ryj utkałeś? Akcja gdzie się rozbiliście? Kolejna dioda w nocy? Psychiko wróc do dorka :<
Niestety ale ludzie od was uciekają i to aktywni. Pokaż mi aktywnych ludzi którzy u nas skończyli grę, ja u ciebie mogę wymienić kilku takich na przestrzeni 2 tygodni. Więc to , że bedziesz mydlił na FO oczy cyframi 15 osób to niestety nie zadziała :)
Nikt tu nie mówi, że wygramy, to wy się uważacie za faworytów od samego początku a jedynie co pokazaliście to to , że jak kupiliście wioski to wbiliście diody i na tym się skończyło.

Słyszałem o pchaniu frontu przez niektórych od 20 stycznia jakoś - a jedyne co pchacie to tam samych siebie chłopaki :)
Psycha siadła i to widać, dalej czekam na wyzwiska , że nic tu nie ugrałem nic nie znaczy ale to ja wam diody w nocy wbijam, nie wy mi pieski :)


Ale to wy dzwonicie, o tutaj:


Co do tego że sam broniłeś, fajnie, super. Brawo dla Ciebie. Koledzy tak samo sami? Teraz i poprzednie? ;)


@WhyAlwaysTanum? Cieszy mnie, że zwróciłeś uwagę tylko na słownik, a o mózgu nie dyskutujesz. Początek każdej zmiany to zdanie sobie sprawy z własnych ułomności :) powodzenia!


Owszem tylko na słownik, bo nie będę dyskutował z tobą o mózgu, bo co ty możesz o tym wiedzieć xD
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
130
Wypowiedź pisałeś z kolegami, że ci tyle zeszło?

Mam ciekawsze rzeczy w życiu niż siedzenie i odpisywanie wam co 1 minutę tak jak ty :)
A po drugie nie mam kolegów, zawsze mi mama kiełbase na szyi wieszała żeby takie psy jak wy chciały sie ze mną bawić :D

Nie chce mi się już tu zaglądać przez weekend i tracić czas na was.
Miłego weekendu ^^
 

Rukolak

Chłop
Wynik reakcji
13
Mam ciekawsze rzeczy w życiu niż siedzenie i odpisywanie wam co 1 minutę tak jak ty :)
A po drugie nie mam kolegów, zawsze mi mama kiełbase na szyi wieszała żeby takie psy jak wy chciały sie ze mną bawić :D

Nie chce mi się już tu zaglądać przez weekend i tracić czas na was.
Miłego weekendu ^^
Ta no puszczenie bocika na fejki żeby wysłać po 4 z każdej wioski, gratuluję.
 

Łazan

Miecznik
Wynik reakcji
128
Chociażby w tym momencie jak mówisz, że dwa miesiące nie grałeś, że nikt ci konta nie pilnuje, że logujesz co 10h na konto, a o której nie pójdzie kareta to jest ubijana xD Masz 24/7 monitoring pewnie jak nie z zastępstwa to z hasła whatever albo ty siedzisz spocony 24/7 i mówisz jak to logujesz sobie co 10h xD
Mówisz, że wybroniłeś akcję, moim zdaniem obrońcą jest osoba, która broni bez defa wiedząc co to odbitka, klin albo ucieczka wojskiem u ciebie nie ma nic. Twoja obrona polega na patrzeniu na raporty, a tam gdzie nie ma betonu to ubijane są pełne zagrody offa, defa i to cały twoj game play.
Powtarzasz argument o tym, że konto jest non stop pilnowane gdzie już Ci na to odpowiedziałem, okres gdzie konto sobie stało niepilnowane całe dnie był wcześniej (i na tw stats mniej więcej widać kiedy), później dalej piszesz głupoty o rozbijaniu wojska gdzie podczas praktycznie każdej mojej obrony wykręcany jest lepszy współczynnik RO/RA niż na dowolnej obronach u was... a żeby potrzebne były odbitki czy kliny to musiałby ktoś od was się postarać i faktycznie zagrozić wioskom.

Pustymi słowami to możesz swoich szczekaczy przegadać, ale jak dostajesz pytanie to fajnie jakbyś się odniósł zamiast powtarzać głupoty które ci się wydają albo jakieś pseudo argumenty na które ci już odpowiadałem.
@Łazan ale ty się gubisz w zeznaniach xd Troszkę jak z tym, że 5 światów zbierałeś pp, a ten świat to ten gdzie wygrywasz xD
Dalej mi też nie odpowiedziałeś na pytanie gdzie kłamałem, że zbieram pp XD
Pewnie dlatego, że chodziło ci o 181 gdzie faktycznie farmiłem pp a później flagi, bo siadł fajny event z którego nie szło całej surki opchnąć na giełdzie. Bardzo przyjemnie grało się ten świat, sporo było siedzenia na giełdzie ale przynajmniej oddało w pp i flagach.

Napisz coś ciekawego, popartego jakimiś dowodami a nie, że wydaje ci się, że ktoś mi ciągle monitoruje konta albo jakieś głupie zarzuty że daje sobie ubijać wojsko (bo nie chce mi się siedzieć 5h i patrzeć na 7k ataków żeby wycofać wojska z 2-3 wiosek i stracić o 30k wojska mniej)
 
Wynik reakcji
2
wulgaryzmy
Mam ciekawsze rzeczy w życiu niż siedzenie i odpisywanie wam co 1 minutę tak jak ty :)
A po drugie nie mam kolegów, zawsze mi mama kiełbase na szyi wieszała żeby takie psy jak wy chciały sie ze mną bawić :D

Nie chce mi się już tu zaglądać przez weekend i tracić czas na was.
Miłego weekendu ^^
jestes jak tania dziwka tylko pierdolisz
 

Lukayoyo

Chłop
Wynik reakcji
24
jestes jak tania dziwka tylko pierdolisz
Dorek, tak szczerze? Juz abstrachując od tego skad rekrutujecie graczy, czy to jakas warszawska speluna, żulmeria spod zabki czy jakieś kloczardy, ale tak po ludzku, nie wstyd Ci za nich? Za te wyzwiska po rodzinach, wyzwiska od dziwek czy cfelow? Chyba ze prezentujesz ten sam poziom co Twoi gracze, oczywiscie nie wszyscy bo wielu waszych potrafi trzymac poziom.
 
Wynik reakcji
6.958
Dorek, tak szczerze? Juz abstrachując od tego skad rekrutujecie graczy, czy to jakas warszawska speluna, żulmeria spod zabki czy jakieś kloczardy, ale tak po ludzku, nie wstyd Ci za nich? Za te wyzwiska po rodzinach, wyzwiska od dziwek czy cfelow? Chyba ze prezentujesz ten sam poziom co Twoi gracze, oczywiscie nie wszyscy bo wielu waszych potrafi trzymac poziom.
Jakby napisał to do ciebie np, dostalby po żebrach i zakaz używania forum ale, że odnosi się to do pierwotniaka tanuna, który jest patologicznym kłamcą i to jakie głupoty wypisuje w grze, obraża i zachowuje się jak dziecko to nie mam zamiaru ich tonować. Sam ich obraża, Sam wali sarkazm odnoszący się do rodzicielki więc niech robią z nim co chcą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry