Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.984
Ale kurczą się coraz wolniej... :/
Ale się kurczą i to się liczy ;)
Myślisz jednostkowo w grze, która się skupia na myśleniu całościowym.

Każde 50 przejętych wiosek to jest 50 wiosek mniej dla waszej koalicji, 50 więcej dla naszej. Nie ma znaczenia czy nam to jeszcze zajmie pół roku żeby was poprzejmowac skoro tydzień w tydzień możemy od was brać 50 wsi w postaci diodek, przepychania was na obrzeżach czy husarii na naszych.
Dodatkowo jesteśmy na waszych obrzeżach i nie w postaci plemienia satelickiego tylko core team na górze i na dole. Nie ma u nas żadnych ludzkich tarcz i braku poszanowania sojusznika.

Na waszą korzyść grają wieże i morale.
Morale zaraz znikną a wieże wtedy dadzą wam tyle, że będziecie wiedzieć z wyprzedzeniem swój koniec.

Odbijesz piłeczkę ty czy inny koalicjant na pewno że wbijacie diody. No spoko, sztuk 1-8 w miesiącu?
I rozumiesz miesięcznie możemy wam lekko brać po 200-300 wsi a wy się cieszycie jak szczerbaty do sucharów, że przynajmniej nie 500.

Dodatkowo startuje świat 200, gniota was rozbiórki, plemiona złożone na kolanie z różnych ekip i ludzie wracają do swoich ekip bo wasza koalicja traktuje ludzi jako zasoby ludzkie a nie indywidualne żyjące jednostki z własnym interesem.
Szczytem waszego zaangażowania w życie plemienne jest zorganizowanie konkursu na 200pp czy ile tam szczodrze dajecie.

Pewnie zaraz blyśniesz jakąś "inteligentna" ripostą, nexi poklepie po główce i powie, że kiedyś wam pomogą. Jak się pozwalacie tak traktować to współczuję ogólnie w życiu xd

A teraz pozdrawiam i miłego weekendu, jutro wrzucę mapki, zacznij śledzić gify wtedy i zobacz ile wam ucieka wiosek i gdzie wy macie możliwości rozwoju. Może wtedy dotrze, że nawet próby w stylu lądowanie na angesolife wam tu mało pomagają ;)
 
Wynik reakcji
58
Nie będę komentował bo generalnie sie zgadzam z tym co napisałeś. Jedyne co napisze to o tym braku poszanowania sojusznika itd.
Tutaj opinia na temat jednego z graczy, wyżej wyrażona przez lidera konfy:

''Chłopy co się chwalą, że obronę przygotowali, a dostali od ścieka, który właśnie tracił do rozbiórki offy 1, 2 i 3 dni przed akcją, rozwalając rozpiskę więc wiedzieli gdzie leciała xD''

Jak ktoś się potknie na akcji to jest ściekiem i trafia do rozbiórki takie jest poszanowanie sojusznika :)
 
Wynik reakcji
1.623
Nie będę komentował bo generalnie sie zgadzam z tym co napisałeś. Jedyne co napisze to o tym braku poszanowania sojusznika itd.
Tutaj opinia na temat jednego z graczy, wyżej wyrażona przez lidera konfy:

''Chłopy co się chwalą, że obronę przygotowali, a dostali od ścieka, który właśnie tracił do rozbiórki offy 1, 2 i 3 dni przed akcją, rozwalając rozpiskę więc wiedzieli gdzie leciała xD''

Jak ktoś się potknie na akcji to jest ściekiem i trafia do rozbiórki takie jest poszanowanie sojusznika :)
Potknięciem może być strata wioski, bo zjebał się budzik, nietrafiony klin, bo net zaciął, czy zwykły missclick.

A nie wyjebane rozpiski dzień wcześniej i na odpierdol, żeby zajebac 50 osobom rozpiskę ;>


Swoją drogą za 1/2 miechy zobaczycie jak wam się odbije trzymanie takich "Potyczek"
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
Morale?
Jakbyście nie rekrutowali wszystkiego co się rusza na mapie może byś wiedział, ale zwykle jest to etap świata na którym już uskuteczniasz olimpijski rzut więc możesz nie wiedzieć
Morale to ty będziesz miał coraz niższe jak się dowiesz kto w konfie grę będzie kończył xd

To jest etap w którym ja gram dalej a ty uświadamiasz sobie, że jesteś tu nikim :)
 

Lukayoyo

Chłop
Wynik reakcji
30
Patrząc na położenie tych wiosek nie powinno być ich już miesiąc temu więc beka że mówisz w ogóle o ich kurczeniu xd

Od siebie dodam ze plemie jest stworzone z nieznanych sobie osob lub początkujących graczy jak ja gdzie to nasze pierwsze zetknięcie z plemionami czy ludzmi grającymi typowo for fun :) ale to tylko swiadczy o skillu konfederacji skoro jeszcze sie utrzymujemy, ale oni i tak bedą sie chęłpic ze tracimy wioski, zenada
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.984
Od siebie dodam ze plemie jest stworzone z nieznanych sobie osob lub początkujących graczy jak ja gdzie to nasze pierwsze zetknięcie z plemionami czy ludzmi grającymi typowo for fun :) ale to tylko swiadczy o skillu konfederacji skoro jeszcze sie utrzymujemy, ale oni i tak bedą sie chęłpic ze tracimy wioski, zenada
Ta spoko, a logi zastępców udostępnisz?

Chłopaczku już widzę, że posiłki wzywasz xd

Nie zaczepiać tego typa, bo jak ostatnio pisał o "ruchaniu matek" to może jest znowu zajęty. Kto wie może dziś jest u twojej :)
Ty byś wezwał w ramach posiłków słownik i mózg bo ci gdzieś wypadł
 
Wynik reakcji
1.623
Od siebie dodam ze plemie jest stworzone z nieznanych sobie osob lub początkujących graczy jak ja gdzie to nasze pierwsze zetknięcie z plemionami czy ludzmi grającymi typowo for fun :) ale to tylko swiadczy o skillu konfederacji skoro jeszcze sie utrzymujemy, ale oni i tak bedą sie chęłpic ze tracimy wioski, zenada
Ale co to za różnica, czy zebraliście randomów, czy nie?

Na tym etapie możecie równie dobrze wstawić 20 kont z 20 wioskami, które zalogują raz na 2 dni i mając 35% morale idzie to bronić zagrodą.

Dalej nie rozumiecie, że to co robicie na obrzeżach to zwykła wegetacja, która jest przedłużana przez deff WHL, a szczycicie się tym jakbyście w pojedynkę pokonywali konfe xD

Straciliście w miesiąc jakieś 500+ wiosek, czyli licząc wykładniczo - za max 1,5 miesiąca Was nie będzie, a jeśli będziecie to w skali 100 wiosek co jest żartem a nie zagrożeniem.


Zresztą, za jakiś czas sami zauważycie dlaczego wolne inwestowanie we własnych graczy jest mądrzejsze niż szybkie rekrutowanie nieogarow z mapy tylko po to by mieć więcej wiosek ;)
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
Nie ciągle u twojej, jeszcze mi się szmaciura nie znudziła
W sumie może tak, przed chwilą jak dzwoniłem do niej to słyszałem w tle jakieś szczekanie psa i mówiła, że mu dawała resztki z obiadu a on dalej szczeka, kurde chyba ci nie smakowało co? :(

Ta spoko, a logi zastępców udostępnisz?


Ty byś wezwał w ramach posiłków słownik i mózg bo ci gdzieś wypadł
Słownik? Pokaż mi gdzie popełniłem jakiś błąd cwaniaku :)
 
Wynik reakcji
1.623
W sumie może tak, przed chwilą jak dzwoniłem do niej to słyszałem w tle jakieś szczekanie psa i mówiła, że mu dawała resztki z obiadu a on dalej szczeka, kurde chyba ci nie smakowało co? :(


Słownik? Pokaż mi gdzie popełniłem jakiś błąd cwaniaku :)
Sprawdź swój PESEL i pierwsze 6 cyfr ci powie kiedy popełniłeś błąd największy
 
Wynik reakcji
6.958
Gdzie się gubię w zeznaniach XD
Jak chcesz to ci dokładnie wymienię gdzie farmiłem pp a gdzie grałem (przegrane światy zawsze poddaję, bo nie ma co się zniechęcać do gierki)
Ty mnie prosiłeś o przykłady to mi zarzuć jakiegoś screena gdzie się pogubiłem z zeznaniach, chętnie się podłożę i odpowiem na każde pytanie gdzie farmiłem a gdzie grałem żebyś mógł mi tam dać dowód, że było inaczej.

Nie przerzucajmy się gównem tylko dyskutujmy na faktach/argumentach, bo tym pierwszym nie jestem zainteresowany.
Chociażby w tym momencie jak mówisz, że dwa miesiące nie grałeś, że nikt ci konta nie pilnuje, że logujesz co 10h na konto, a o której nie pójdzie kareta to jest ubijana xD Masz 24/7 monitoring pewnie jak nie z zastępstwa to z hasła whatever albo ty siedzisz spocony 24/7 i mówisz jak to logujesz sobie co 10h xD
Mówisz, że wybroniłeś akcję, moim zdaniem obrońcą jest osoba, która broni bez defa wiedząc co to odbitka, klin albo ucieczka wojskiem u ciebie nie ma nic. Twoja obrona polega na patrzeniu na raporty, a tam gdzie nie ma betonu to ubijane są pełne zagrody offa, defa i to cały twoj game play.
Ale kurczą się coraz wolniej... :/
To chyba oczywiste, że mając 3k wiosek szybciej kurczyło się do 900 aktualnych niż jak teraz macie 900 do zera? Czysta logika
Morale to ty będziesz miał coraz niższe jak się dowiesz kto w konfie grę będzie kończył xd

To jest etap w którym ja gram dalej a ty uświadamiasz sobie, że jesteś tu nikim :)
Nom masz rację, tyle ludzi będzie kończyło xD Jak coś ekipa złożona z graczy światów premium czego nie można powiedzieć o was, zapytaj się tam na discordzie u was co tam u Timy, Garetha i innych o waszym sojuszniku nie wspomnę^^

Co do samej mapy, z przewagi prawie 60-65% nie wiem ile dokładnie mieliście w 'prime' macie aktualnie coś +-54-55% i to ciągle topnieje ale dalej utrzymujcie, że wygrywacie. Aktywność u was spada z 15 osób, które próbowały diodować może 4 się starają teraz, o spontanicznym ruchu na mapie można pomarzyć ale tak macie rację, u nas są problemy xD
 

Lukayoyo

Chłop
Wynik reakcji
30
Ale co to za różnica, czy zebraliście randomów, czy nie?

Na tym etapie możecie równie dobrze wstawić 20 kont z 20 wioskami, które zalogują raz na 2 dni i mając 35% morale idzie to bronić zagrodą.

Dalej nie rozumiecie, że to co robicie na obrzeżach to zwykła wegetacja, która jest przedłużana przez deff WHL, a szczycicie się tym jakbyście w pojedynkę pokonywali konfe xD

Straciliście w miesiąc jakieś 500+ wiosek, czyli licząc wykładniczo - za max 1,5 miesiąca Was nie będzie, a jeśli będziecie to w skali 100 wiosek co jest żartem a nie zagrożeniem.


Zresztą, za jakiś czas sami zauważycie dlaczego wolne inwestowanie we własnych graczy jest mądrzejsze niż szybkie rekrutowanie nieogarow z mapy tylko po to by mieć więcej wiosek ;)
No żadna to roznica, ale po co sie tak chełpić ze tracimy te wioski, no tracimy, w takim jestesmy polozeniu otoczeni z kazdej strony wiec nie realnym byloby ich nie tracic, ale nikt tez tu z tego powodu nie płacze, gramy poki mozemy a was strasznie to boli ze nie chcemy tych wiosek oddac wam za darmo przez co nie mozecie sie w pelni skupić na WHL
 
Do góry