Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
6.958
Chłopy co się chwalą, że obronę przygotowali, a dostali od ścieka, który właśnie tracił do rozbiórki offy 1, 2 i 3 dni przed akcją, rozwalając rozpiskę więc wiedzieli gdzie leciała xD Nieźle, obrona musiała być tak ciężka xD

Dobra tam narracja jest prowadzona, szkoda, że faktów nie przedstawiacie, że w sumie to wiedzieliście gdzie będzie uderzenie xD

@Łazan ale ty się gubisz w zeznaniach xd Troszkę jak z tym, że 5 światów zbierałeś pp, a ten świat to ten gdzie wygrywasz xD
 

XxGARETHxX

Pikinier
Wynik reakcji
32
Myślenie nigdy nie było twoją mocną stroną, przestań to robić bo woda w głowie się zagotuje
Spokojnie ja tu w dobrej wierze, ale widocznie złego słowa użyłem bo powinno być że słyszałem a nie myślałem skoro o to się już czepiasz a koniec końców to czy musisz mi przypisywać swoje problemy?
 

Łazan

Miecznik
Wynik reakcji
128
@Łazan ale ty się gubisz w zeznaniach xd Troszkę jak z tym, że 5 światów zbierałeś pp, a ten świat to ten gdzie wygrywasz xD
Gdzie się gubię w zeznaniach XD
Jak chcesz to ci dokładnie wymienię gdzie farmiłem pp a gdzie grałem (przegrane światy zawsze poddaję, bo nie ma co się zniechęcać do gierki)
Ty mnie prosiłeś o przykłady to mi zarzuć jakiegoś screena gdzie się pogubiłem z zeznaniach, chętnie się podłożę i odpowiem na każde pytanie gdzie farmiłem a gdzie grałem żebyś mógł mi tam dać dowód, że było inaczej.

Nie przerzucajmy się gównem tylko dyskutujmy na faktach/argumentach, bo tym pierwszym nie jestem zainteresowany.
 
Do góry