Dyskusja o sytuacji na świecie 193

ZawodowyESLowiec

Miecznik
Wynik reakcji
188
Dobry to wynik ubic 120 off 140k defa ? Xd
Wszystko zależy od punktu widzenia, ale patrząc na to jak szczekające pieski schowały się dzisiaj do budy to raczej bardzo dobry wynik <lol>

O której będzie można spodziewać się podsumowania akcji której stosunek ubitych jednostek w trakcie obrony względem agresora to 3,92 <rotfl>
Chyba, że nie macie czasu na takie rzeczy bo już pakujecie walizy <luzik>
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
4.491
View attachment 59006

Z tego co widzę to pamiętają hasła, może po kolejnej cudownej akcji zabrakło im rączek, żeby napisać jakieś podsumowanie.
Tak jak mówiłem, chłopaki pakują już walizy <lol> <lol> <lol>
nie no specjalistą w przegrywaniu światów i pakowaniem walizek to ty tu jesteś akurat xd

ale żeby nie było, wnioski wyciągnąłeś i wiesz do czego służą wieże to może za 5 światów w końcu coś wygrasz
 

ZawodowyESLowiec

Miecznik
Wynik reakcji
188
nie no specjalistą w przegrywaniu światów i pakowaniem walizek to ty tu jesteś akurat xd

ale żeby nie było, wnioski wyciągnąłeś i wiesz do czego służą wieże to może za 5 światów w końcu coś wygrasz
Natomiast ty nie wyciągnąłeś i dalej grasz konta full off, dlaczego za 5światów? Ten wygrywam razem z WHL, NT i LSW, składam was jak chce <cisza>
 
Wynik reakcji
6.956
Ta konfa taka dobra, a offiki wysyła 24h przed akcją :eek:
View attachment 58915
Lepiej chyba tak, niż po prostu co cd wywalać bez sensu żeby nie musieć nic robić dwa tygodnie?
1708287495622.png
Dobrze, coś offiki konfy mają problem, żeby trafić na front. Są kasowane przed dojściem do celu <rotfl>

View attachment 58953
Więc teraz co noc wklejamy raporty z podbić? Ostatnimi czasy mocno przegrywacie w tym aspekcie^^

Nudziło mi się w obronie to zrobiłem spóźnioną walentynkę naszemu kochanemu KD
Ty tak serio?xD O ile reszta git, wybronili to co ty niby broniłeś? po 2x czerwony atak 5001 jednostek na wioskę (Jak ktoś dał czterech liter to wysłał fulla nie wiem dlaczego) i 30x fejk+2-3 fake grube bez obstawy na każdą wioskę?xD Przecież tam nawet akcji na ciebie nie było tylko na innych, a i tak dałeś sobie ubić offy w obronie XD to jest najlepsze.
Siema, nie było mnie kilka dni, dopiero wróciłem.
Coś się działo? Jakaś akcja była?
Bo mi 45 ofów nawet murku nie ruszyło więc co to za padaka?

Chyba konfie psycha siadła :D
Pewnie i tak powiedzą, że to my źle wypadliśmy przy współczynniku 1 - 3,9
No cóź kolejna gówno akcja, brawo dla Was :D
Nie ma problemu, wiadomo, że można mieć gorszy tydzień. Praca, dom i obowiązki więc już ci daję wszystko:
W ciągu ostatnich 7 dni jesteście tylko -140 wiosek jako koalicja
1708287626795.png
A jak dodać waszych koalicjanów HUS+LSW do których się nie przyznajecie, a oni za to aż za bardzo to tylko -367 wiosek.
1708287714168.png

Dobrze, że sobie przypomnieliście znowu hasła do forum xD Szkoda tylko, że kolejnych dwóch graczy musicie rozebrać tak konta przeorane.

Już nie dodaję HUS i LSW żeby nie było bo i tak powiecie, że to się nie liczy ale te +8 z dzisiaj to i tak lepsze niż wasze +0 w ciągu paru miesięcy, nie sądzisz?^^
1708287853661.png
 
Ostatnia edycja:

ZawodowyESLowiec

Miecznik
Wynik reakcji
188
Lepiej chyba tak, niż po prostu co cd wywalać bez sensu żeby nie musieć nic robić dwa tygodnie?
View attachment 59009

Więc teraz co noc wklejamy raporty z podbić? Ostatnimi czasy mocno przegrywacie w tym aspekcie^^


Ty tak serio?xD O ile reszta git, wybronili to co ty niby broniłeś? po 2x czerwony atak 5001 jednostek na wioskę (Jak ktoś dał czterech liter to wysłał fulla nie wiem dlaczego) i 30x fejk+2-3 fake grube bez obstawy na każdą wioskę?xD Przecież tam nawet akcji na ciebie nie było tylko na innych, a i tak dałeś sobie ubić offy w obronie XD to jest najlepsze.

Nie ma problemu, wiadomo, że można mieć gorszy tydzień. Praca, dom i obowiązki więc już ci daję wszystko:
W ciągu ostatnich 7 dni jesteście tylko -140 wiosek jako koalicja
A jak dodać waszych koalicjanów HUS+LSW do których się nie przyznajecie, a oni za to aż za bardzo to tylko -367 wiosek.

Dobrze, że sobie przypomnieliście znowu hasła do forum xD Szkoda tylko, że kolejnych dwóch graczy musicie rozebrać tak konta przeorane.


Już nie dodaję HUS i LSW żeby nie było bo i tak powiecie, że to się nie liczy ale te +8 z dzisiaj to i tak lepsze niż wasze +0 w ciągu paru miesięcy, nie sądzisz?^^

Pytałem o podsumowanie akcji, a nie tygodnia czy tam świata, oj ktoś tutaj ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
 

Łazan

Miecznik
Wynik reakcji
128
Ty tak serio?xD O ile reszta git, wybronili to co ty niby broniłeś? po 2x czerwony atak 5001 jednostek na wioskę (Jak ktoś dał czterech liter to wysłał fulla nie wiem dlaczego) i 30x fejk+2-3 fake grube bez obstawy na każdą wioskę?xD Przecież tam nawet akcji na ciebie nie było tylko na innych, a i tak dałeś sobie ubić offy w obronie XD to jest najlepsze.

Zrobiliście na mnie 2 akcje burzące, po których wszystkim ogłosiłeś sukces i jak to już mogę brać wolne od plemion bo konto przeorane, wojska nie ma a przejęcia to kwestia kilku dni.
I jaki efekt? W okresie gdzie praktycznie nie grałem w tą grę dostałem na waszych akcjach ok 2500 czerwonych, 10k+ burzaków i nie przejęliście z tego ani jednej wioski a ja przy lecących 7000x mogę nie zaglądać na plemiona i kręcić fajne RW.
Nie wiem w którym miejscu masz tam jakiś dla was pozytyw jak nie potraficie złamać frontu na kimś kto przez 2 miesiące siedział na pustych wioskach i zaglądał na gierkę co 10h XD
 
Do góry