Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
298
Wynik reakcji
6.956
View attachment 58747View attachment 58748View attachment 58749
DALEJ SIE BRADZLUJCIE DO STATS BO ZABRALISCIE WIOSKI KTORE NIE BYLY BRONIONE PO AKCJI I BYLY SPISANE DAWNO NA STRTATY. POMOMPA Z WAS MEGA ZROBCIE WKONCU JAKAS AKCJE? ZEBY TEN GALGAN WRZUCIL ZASTA TO BYS SIE NIE MIAL DO CZEGO BRADZLOWAC TERAZ SYNKU.
NIC LIMIT SPADL WIEC NIEDLUGU WPADNE PO WASZE WIOSKI
POZDRAWIAM
Już pominę fakt tego Caps Locka co mówi samo za siebie jaki stan ma twoja psychika to jak można napisać, że strata 80 wiosek na froncie to jest strata, którą tak o odrobicie? Póki co nic nie pokazałeś, jedynie pokazałeś to, że grasz full off, rozbijasz to wszystko i nic nie potrafisz zrobić bez dogrywek na msy z bocika.
1707859534438.png
Nie wiem gdzie graliście, na kogo i jak tam było ale w te bajki chyba sami nie wierzycie, że coś takiego to jest normalka, jeszcze teraz macie przeorane pół plemienia, nawet nie wiecie, że od x dni cała wasza druga linia ma ubijane pełne zagrody na warzywniaku, który już u was nie gra^^
 

Słodki Urai

Były Kuzyn
Wynik reakcji
1.121

Rafals X Devil

Pikinier
Wynik reakcji
52
Whyalwaystanum czemu piszesz z konta Rafalali?
Dorek, zamknij tego agresora w klatce bo wjechał tutaj i prawie się przestraszylem, chyba że to Ty piszesz z zasta dla poklasku :D

Jak gram full OFF i nic nie pokazuje to dlaczego mi nie zrobicie wywozki, przecież nie ogarnę tego bo jestem słaby ;) zresztą według twoich teorii to nie ma tutaj dobrych graczy oprócz twoich przydupasów.
 
Wynik reakcji
6.956
No tak, kolejny, któremu padają gracze i plemię ale nic się nie dzieje bo jego konto stoi i ma się dobrze. Podobno nawet małpa się uczy, że jak raz popelnì błąd to drugi raz wie żeby uważać. Tam u was jest na odwrót, możecie przegrać x światów i nadal nie nauczycie się, że nie ważne jak Twoje konto stoi, gra nie jest single player i liczy się wynik koalicji na mapie, a nie personalny. Jestem ciekaw ile trwa odrabianie w skali rafalsa 60 wiosek georginho i 80 maniaka patrząc na to, że toniecie w rozbiorkach i przejmujecie jakieś 3 wioski miesięcznie jako koalicja.
 
Do góry