Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
6.956
Kto pytał?

A jeśli chodzi o dogrywanie ataków z bota to trzymaj:

View attachment 58521
View attachment 58522

View attachment 58523
Ty tak na serio czy udajesz? Serio ciężko wam otworzyć x kart i klikać po kolei skrótem klawiszowym zmianę karty? Do tego bota potrzebujecie czy o co chodzi w tej chwili? Jeszcze mówicie o botach w momencie jak wy dogrywacie 10x offa, 10x szlachcica i do tego 50x wsparć w 50msów i nigdy nic nie jest przestrzelone, wszyscy używacie tego samego syfu, a jak w końcu, któryś supporter przysiądzie będzie płacz, że pół plemienia macie zbanowane. Nie będę udowadniał ani nic wklejał bo i tak powiecie, że podrobione. Dalej tam abonamencik wykupujcie w końcu trafi kosa na kamień.
Mam odpowiadać jakiemuś odklejencowi, który nic poza wyzwiskami nie potrafi napisać? Sorry, ale no nie będę się zniżał do tego poziomu, jak chcesz to się z nim powyzywaj jak uważasz to za śmieszne bo dla mnie na takich ludzi szkoda czasu.
Czy mam odpowiedzieć jakiemuś typkowi, który nie widzi świata poza plemionami? - Jemu nie będę odpowiadał, tak jak napisałem do niego na pv żeby wyjaśnić jak faceci kilka spraw w "cztery oczy" to wolał przyjść na FO i szczekać dalej. Tym zagraniem stracił całkowicie mój szacunek, a przyznam, że na początku go miał bo zachował się wobec mnie kilka razy bardzo w porządku.
Nie uważasz, że to jest mocny przejaw hipokryzji zarzucając komuś, że nie widzi świata poza plemionami albo zarzucając komuś brak szacunku? W momencie kiedy robisz wszystko żeby nie przegrać świata, wypisujesz do graczy w plemieniu, członu darmówek lub po prostu do obrzeżowych graczy, byle zdobyć wioskę lub namówić kogoś do kosy, ty masz czelność napisać coś o szacunku?^^ Łapiesz już się wszystkiego, prawdopodobnie rodzicielkę byś sprzedał byle ten świat wygrać. Nie wiem dlaczego, może to kwestia przegranych poprzednich albo sporej inwestycji gotówki na tym, nie obchodzi mnie to, ale kręgosłupa moralnego dawno nie masz bo tak jak mówisz, próbowałem być wporządku, każdego chłopa, który chciał sprzedawać komendy lub oddawać wioski od razu wysyłałem do ciebie, tymczasem jak ty się odpłaciłeś?^^ Właśnie.

Reasumując, jeżeli ktoś siedzi całą noc i dogrywa na rozpisce ataki, dla was to bot. Bo u was rozwalenie rozpiski na 3 dni lub 8-24 w dniu akcji to norma, więc u innych też ma być. OK, @ZawodowyESLowiec oddaj komuś aktywnemu wyspę i przeproś Nexiego, że taki z ciebie frontowiec.
 
Wynik reakcji
6.956
Chcesz mi powiedzieć, że Łazan ubił tyle karet tak? Tak dużo ich było, że te kilkadziesiąt straconych FULL offów w obronie i kilkadziesiąt straconych FULL zagród mobila w obronie, było podyktowane tym ubijaniem karet?XD nie wierzę, że takie coś piszecie, łamiąc sobie ręce na unikach, a jedyną obronę jaką wasi pokazali to patrzenie na raporty tam gdzie był deff zassany xD
 

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
@WhyAlwaysTanum? Ale weź ty to rozóżniaj efekty tego budzenia.
U nas spadło 60k na waszej akcji z czego jakieś 20k na murkach z przepuszczonych ofów xd najdalej co ruszyliście oprócz zagrody to spichlerze do 25.

Natomiast zapytaj łazana jak tam użyteczność jego wsi, może po Wielkanocy jakiegoś pika tam zbuduje.

View attachment 58550
Ale co to za śmieszne kreseczki, każdy może takie w paincie zrobić, pewnie nawet Dorek. Kolejna próba oszustwa imo. Niech to zweryfikuje Tanum wtedy będę wierzyć w autentyczność tego obrazka.
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.954
I czemu porównanie do pieska ma mnie obrazić? Albo kogokolwiek.
Ja bardzo lubię pieski i zawsze jak jest akcja dokarmiania na olx to klikam z każdej przeglądarki i na telefonie
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
279
@Leszcz Kartograf
Odpowiadając na twoje manipulacje i oszczerstwa odpowiem ci na każdy punkt twoich wypocin.

ODP. PKT.2 "Nazwę prowadzoną przez cri11" - plemię to od samego początku było neutralne dla WHL. Zresztą sami widzieliście, że nazwa to była zwykła zbieranina z mapy. W momencie, gdy cri11 zapytał mnie czy może z nami zagrać nazwa w dalszym ciągu była dla nas nautralnym plemieniem. Z racji tego, że widać było, że ogarnia gierkę wyraziliśmy na to zgodę i po zresetowaniu się dołączył do WHL. Z nazwą nigdy nie mieliśmy żadnych stosunków.

A tu nie było takiego przypadku, że napisałeś do nazwy z propozycją fuzji, a gdy odrzucili tą propozycję załączyłeś masową rekrutację? :)

To już nie jest słaba zagrywka hipokryto?
1707507140931.png


ODP. PKT. 3. "Dodatkowo dostaliśmy podstawione Foresty na nasze plecy" - zarzucasz WHL, że foresty na plecach LESZCZY to mój wymsył. Nic bardziej mylnego. Jeśli masz na to jakiekolwiek dowody to proszę przedstaw je. Ja mogę jedynie powiedzieć, że byliśmy na początku z forestami dogadani na wspólną grę. Naciskałem na Cegłę, żeby ruszyli oni na północnym zachodzie - na plecach konfederacji na zasadzie asymetrycznej odpowiedzi na wrzucenie nam na plecy kumpli. Cegła zrobił jak uważał i ruszył na waszych plecach. Na co mam dowody, że plan startu na waszych plecach to nie był mój wymysł.

Potwierdzenie moich słów, oczywiście screen udostępniony za zgodą Kamilosa.
1707507113177.png

P.S. Jak konfa wrzuca człon na plecy to jest czyste zagranie, a jak my byśmy nawet wam wrzucili jakiegoś sojusznika to już chujowa zagrywka?
Nie uważasz Hubercie, że to troszeczkę przejaw hipokryzji?


"Gracze WHL, którzy skoczyli pomóc Forestom, ściąganie ludzi z Pain żeby wydawali uzbierane PP i pomogli nas zaorać." - nie przypominam sobie, abyśmy kogoś wrzucali na teren forest. Jeśli mówisz o teraźniejszym odcinku frontu gdzie jest kombajn, grande, dekamarek i ja to chyba nic w tym złego nie jest? Chyba to naturalne, że po sypnięciu się plemienia chcesz utrzymać jak najwięcej terenu. Jeśli mówisz o czymś innym proszę wyprowadź mnie z błędu.


ODP. PKT. 3 - "Upadek forest" - nie ukrywam, że mieliśmy z forestami zupełnie odmienne zdania co do większości spraw. Niestety ale nie było nas stać na wspieranie aktywnie forest posiadając duży front z konfederacją. Nie przypominam sobie, że ktoś z WHL wyzywał Forest - proszę pokaż dowody.

ODP. PKT. 4 - Nie jestem w stanie wypowiedzieć się za NT, może niech @Scan odpowie na ten zarzut. Ale za to mogę Wam odpowiedzieć na temat rzeka - boty. Zarzucając nam boty wykazujecie się wielką hipokryzją. Począwszy od Madova dogrywającego offy do grubych na 0 ms, born'a, który wrzuca 5 wsparć za odbitkę wioski od lich kinga w przedziale 50ms, skończywszy na dede, który robi synchro całą noc wysyłając trzy ataki z tej samej odległości na jedną sekunde, które razem mieszczą się w przedziale 300ms.
1707507092758.png1707507098469.png



ODP. PKT. 5 - "Nexi robi z siebie błazna i kupuje wioski Leszczowe" - proszę o przedstawienie dowodów, że przekazałem dla Vallias 2k pp za zasta. Jeśli nie udowodnisz to jesteś rudym pomawiaczem i nic więcej ;) Fakt - napisałem do białego, że może być po prostu następny, ostrzegłem tego gracza. Czy coś w tym złego? :) Chyba mogę pisać z kim chcę i kiedy chcę. Nic Ci do tego synek :)

Dowód:
1707507059118.png


A czy to jest "czysta zagrywka" Hubercie?

ODP. PKT. 6 - "Fikołek Arrkoo i Bandzior" - woleli grać po prostu z nami, nie wiem o co masz ból dupy? Może słyszeli po prostu od graczy z sąsiedztwa jak traktuje ich rada i sobie wyrobili o was opinię? :D

"Czy cokolwiek z takich zagrywek jesteście w stanie nam zarzucić?" Owszem, jesteśmy w stanie:

a) konfederacja wbija się na konto vequs jednocześnie zaczynając zabawę w zakrzywianie statystyk. Argument, że Vertals odbijał wioski na Waszej akcji nie jest trafiony bo odbijaliśmy je 24.12. A vequs oddał wam wioski 4 dni wcześniej - zresztą widać to na ss.
1707507034155.png

A tutaj nasze odpłacenie się na waszą "czystą zagrywkę". Oko za oko, ząb za ząb.
1707507004362.png


P.S. Żeby wam nie przyszła myśl sfarmazonienia, że vequs sam opuścił plemię. Fakt, że nie chciał z nami grać nie usprawiedliwia tego, że sami wybraliście drogę zakrzywiania statystyk.
1707506968546.png




b) Deffowanie POW- scyzoryk zadefował gracza pow - krzynka, po czym chwalił się nam na pv RW dnia (niestety nie zarchiwizowaliśmy priv) ale poniższe screeny wszystko wyjaśniają.
1707506795623.png


c) Pomaganie OFARM- odbijanie wiosek zaraz po naszych grubych. W momencie przejęcia którejś ze wsi OFARM leciał do mnie defik od szunaja. (niestety, ale nie robiłem screenów bo nie było dla mnie to jakieś mega zaskoczenie i nigdy nie pomyślałem, że mi się one przydadzą bo dorosłe chłopy będą płakać na fo). Myślę, że Szunaj potwierdzi moje słowa i zachowa się z klasą.
1707506649070.png

Dopiero po tych "czystych zagrywkach" nieskazitelnej koalicji, zaczęliśmy się odpłacać w postaci deffowania plemion na placach konfy, pomaganiu na zastach czy podpisaniu sojuszu na waszych plecach.


To tyle z mojej strony, długo dawałem Wam siać propagandę i pokazywać ludziom tylko i wyłącznie, że to my jesteśmy źli. Teraz niech ludzie sami sobie wyrobią opinię na temat tego wszystkiego.


Miłego wieczoru
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.954
@NeXi
Punkt 2:
Wiadomość do Ethana była propozycją dyplomatyczną. Fuzja wy do nas, najlepsi przechodzą. Widzisz w tym nieczystą zagrywkę? W jaki sposób?

Punkt 3:
Okej to słabą zagrywkę Cegły zostawmy na ich koncie. O graczach WHL o jakich pisałem to przykładowo KraszerSkoczek. Dalej punkt 3 to była igła dla NT, oni wyzywali Forest ;)
Zapytaj kamilosa od razu jak z nim piszesz to Ci pewnie wyśle dowody. Moje przepadły przy usunięciu konta.

Punkt 4:
Rzekome boty CSA/Maddov - ty tak serio? Widzisz tam różnice po 200-250ms dla tej samej odległości i rzucasz, że to bot? Przecież skrótem klawiszowym po wysłaniu ataku (CTRL + W zamyka karte) jestem w stanie wysłać szybciej. I wow pokazujesz dogrywke Maddova na 0ms na jednej wiosce. Na tym samym screenie widzisz, że jest wysłane jako fake kareta i jeden z ataków tak siadł, a pozostałe są cofnięte ;o
Niemożliwe, ciekawe czemu? Może dlatego, że reszta przestrzeliła?

Punkt 5:
No spoko, może też zacznę pisać po twoich graczach, że mogą być następni?
Mogę też kilku zabrać na s200 bo są z mojej ekipy, nie twojej. -10 graczy na początku marca odpowiada?
I tak, rozbiórka siłowa kogoś kto nie brał udziału w akcjach plemiennych, nie odpowiadał na wiadomości jest czystą zagrywką. Skoro tego nie rozumiesz to masz ten sam problem jaki miała Łapanka na 169 albo Marzyciele co świat. Zapytaj ikelosa jak się skończył brak siłówek i czy go namawiałem na takowe, zapytaj Dżobiego, wyciągnij wnioski i się doedukuj to na kolejnym nie popełnisz takich błędów.

Punkt 6:
Nigdy bym nie zostawil tych graczy w tym miejscu gdyby nie umowa pomiędzy naszymi graczami a nimi. Jest to mój błąd i niczyj inny, że w ogóle dograli do tego etapu. Zapomniałem, że mącenie i kombinowanie jest domeną słabych, których w tej grze jest dziwnie wielu. W Leszczach dla tego typu ludzi miejsca nie ma na szczęście.

Co do reszty - nic nam nie zarzuciłeś, nie jestem, nie byłem i nie będę radnym CSA o czym spokojnie Ci poświadczy @DefinitelyRlyTheD0orek albo mem kilka postów wyżej :)
Zakłamujesz sam siebie, nawet w tym poście Ci nerwy puściły co parę razy pokazałeś pięknie.
Poza punktami bo robisz panią lekkich obyczajów z logiki i naciągasz tam gdzie Ci wygodnie. Ja wyraźnie rozgraniczyłem WHL i NT, ty zlewasz w całość Leszcze i Konfederację kiedy jest Ci to na rękę, a traktujesz osobno kiedy znowu możesz tym coś wykazać.

Do Ciebie osobiście mam uwage największa, mianowicie jesteś kombinatorem, który w celu wygranej wykorzysta wszystko co znajdzie. Pokazałeś mi to wyraźnie na 183, gdzie grałem w Bloodach od początku, będąc w plemiennej topce póki miałem czas i grając pod plemię. Byłem tam z polecenia znajomego, oddałem konto do rozbiórki, liczyłem na normalną rozbiórkę, a nie robienie popeliny za plecami i zasłanianiu się moim nickiem.
Na tym świecie tymi wypisywaniami po naszych graczach, kombinatoryką zamiast skupić się na grze to sam sobie wystawiasz plakietkę.
Dobrze napisałeś - ludzie sami sobie wyrobią opinię na temat tego wszystkiego.
Grać w plemieniu z prosta dyplomacją i wyraźnym planem na grę czy grać u kogoś kto nie ukrywa się i publiczne na forum ogólnym pisze, że wypisuje do graczy i mąci?
Jeśli uważasz, że tak wygląda dyplomacja i to może Cię jakoś usprawiedliwić to idź poobserwuj sobie mistrza dyplomacji tej gry czyli Snuffyego. Może wyciągniesz jakieś wnioski, bo na razie to zachowujesz się jak mucha złapana w sieć pająka i szamocąc próbujesz wydostać.

Miłego weekendu
 

ZawodowyESLowiec

Miecznik
Wynik reakcji
188
Nieźle wyjaśniłeś tych odklejeńców @NeXi

Oni są tak bardzo odklejeni, że jakiś chłop zarzuca nam granie na botach. Wstawiam ssy gdzie widać, że ich gracze lecą na botach, a jakiś dorek (celowo z małej litery) pisze o jakimś dogrywaniu całą noc, chyba miał na myśli dogrywanie z bota całą noc
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
123
Ale co to za śmieszne kreseczki, każdy może takie w paincie zrobić, pewnie nawet Dorek. Kolejna próba oszustwa imo. Niech to zweryfikuje Tanum wtedy będę wierzyć w autentyczność tego obrazka.
Zrobiłem weryfikację tego o co prosiliscie.
Ewidentnie przerobione przez dorka te kreski xd
Odrzucam domysły o autentyczności owego obrazka.
Wasze burzenie zostanie anulowane a punkty łazana wrócą dziś w nocy
 
Do góry