Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
6.958
EJ gruby widze, że musiałem moje teksty zapożyczyć z wczoraj o swoim świecie xd
Chyba nawet osoba, która ci teksty pisze nie wiedziała jak się odnieść do tego co wstawiłem, do tego co są reprezentujesz i już nic sensownego nie odpisałeś, ale co tu się dziwić.

Szczekaj dalej a mapa już cie zweryfikowała, nawet pika nie pokonałeś przez całą wojne^^
1707137947082.png
Nom, masz rację, a raczej twoi mają rację o tobie^^
 
Wynik reakcji
6.958
Dla chłopa szczytem akcji frontowych jest spam zielonych ataków i wklejenie zielonej karety, licząc, że ktoś przeoczy xD A jak w 160 dni w końcu te dwie wioski ustrzelił to pewnie codziennie Nexiemu albo jakiemuś Kombajnowi pisze o ile jest lepszy od nich i czy się ruszą z grą bo mu świat przegrają xD
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.978
EJ gruby widze, że musiałem moje teksty zapożyczyć z wczoraj o swoim świecie xd
Chyba nawet osoba, która ci teksty pisze nie wiedziała jak się odnieść do tego co wstawiłem, do tego co są reprezentujesz i już nic sensownego nie odpisałeś, ale co tu się dziwić.

Szczekaj dalej a mapa już cie zweryfikowała, nawet pika nie pokonałeś przez całą wojne^^
co do mapy to zapraszam do mojego tematu z mapkami https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/leszczowa-kartografia.130246/#post-2928097
w razie problemów ze zrozumieniem są też gify - to takie animowane obrazki pokazujące jak wam znikają wioski

jeśli potrzebujesz powiększonej to nie ma sprawy, mam nadzieję, że nie masz problemów z kolorami, zapomniałem, że mapa powinna spełniać standardy WCAG
 

Lord Pumbarak

Miecznik
Wynik reakcji
43
@WhyAlwaysTanum? mordko tutaj widać 2biegunówke połączoną z upośledzeniem 1 stopnia, przykro mi że zmagasz się z tym sam, mogą ci z tym pomóc 0 22 822 56 94 działają od 13 zadzwoń! Nie musisz się z tym męczyć sam.
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
129
View attachment 58317
Nom, masz rację, a raczej twoi mają rację o tobie^^

Hahaha Boże xd
jednak jesteś upośledzony nie myliłem się :D
Też mogę sobie napisać taką wiadomość o Tobie z zasta zakryć nick i wkleić tutaj dzbanie :D

Jak jesteś odważny to prześlij tą wiadomość do mnie , a nie sory zapomniałem , że takiej nie ma.
I myslisz pulchny , że ktoś się na to nabierze , na pewno by musiał byc tak pusty jak ty xd


271a6ce2699f04654c0b168f56517557.png


Tej pulchny nawet u ciebie w plemieniu się z ciebie śmieją. Jesteś pośmiewiskiem wszędzie, nawet w swojej żabce :D
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
310
Hahaha Boże xd
jednak jesteś upośledzony nie myliłem się :D
Też mogę sobie napisać taką wiadomość o Tobie z zasta zakryć nick i wkleić tutaj dzbanie :D

Jak jesteś odważny to prześlij tą wiadomość do mnie , a nie sory zapomniałem , że takiej nie ma.
I myslisz pulchny , że ktoś się na to nabierze , na pewno by musiał byc tak pusty jak ty xd


View attachment 58320


Tej pulchny nawet u ciebie w plemieniu się z ciebie śmieją. Jesteś pośmiewiskiem wszędzie, nawet w swojej żabce :D


Zapomniałeś w tym PW pogrubić czcionki
 
Do góry