Dyskusja o sytuacji na świecie 193

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
122
Ale to ty przychodzisz tu z płaczem bo napisałem że wieś straciłeś nie ja xd
Gdyby cię to nie bolało to byś to olał.
Ale niestety boli cię to i musisz odpowiedzieć ale co to za odpowiedź?
Straciłeś wieś w bonusie jak ostatni noob i do tej pory nie możesz się z tym pogodzić. Za to ja specjalnie o tym piszę i prowokuje, bo wiem że cię to boli i teraz pytanie kogo tu co skrzywdziło :)
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
122
Jak Łazan będzie chciał to to skomentuje ale wątpię, bo nie przyleci tu z płaczem jak Szwedzio bo wioskę stracił i go to boli
Ale dobrze, że boli ♥️
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.952
na chwilę obecną, myslę że też nie macie się czym pochwalić ;p a bezpośrednia szpilka która została wbita to bezposrednio przez Was :)
Czekamy na akcję, bo te parę wiosek co wam wpadło jak się Foresty katapultowały to raczej wasza porażka jak sukces, ale jak nie ma sukcesów to i coś takiego spoko. Najlepiej by było jakbyście luknęli do działu kartografia tam może byście się pozbyli złudzeń kto ostatnie tygodnie robi robote.

I jakieś zarzuty na milisekundy i wspomagacze gdzie połowa plemienia lata na botach i się chwali znajomościami z supportem. Przyjdzie i czas na was.
Opinia?
Jak oceniacie akcje?
 

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
Ale nie jesteś tu sam jak nie chcesz to nie czytaj, fajnie czasem poznać opinie, spojrzenie obu stron konfliktu.
 
Do góry