Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.980
Żadna prowokacja tylko stwierdzenie faktu :p
Czyli stwierdzasz, że po 1,5msc trwania świata można powiedzieć, że droga do wygranej jest prosta dla Leszczy i Konfederacji?
To strasznie obraźliwe dla twojej koalicji, wiesz?
Bo czekaj czy dobrze rozumiem:
Świat moze wygrać tylko jedno plemie więc prędzej czy później i tak będziecie ze sobą walczyć :)

Czyli wy już 195 czy arkadia 10?
 
Wynik reakcji
13
Przeczytaj sobie wątek od początku, ktoś napisał ze Konfa wygra łatwo świat i ja się do tego odnosiłem. Nic nie napisałem ze będzie to dla nich łatwa wygrana. A Ty sądząc po tym ze zaczynasz się mnie czepiać to STWIEDZIĆ mogę tylko to że Cię prawda w oczy kole :)
 

Kiosaki

Chłop
Wynik reakcji
5
Macie za to od 1 dnia z NT i pon do końca świata z WHL. Rączki czyste.
Plemię satelita to plemię bez historii, patrz forest biorące ludzi z whl (KraszerSkoczek)
Leszcze jakbyś nie zauważył mają swoją historię przegranych
A z Dorkiem nam się współpracuje dobrze, w końcu nie trzeba się bać, że sojusznik kosę w plecy zasadzi

XD kraszem grał raz bloodach, grał też z nami w grzybkach na 188, ja na innym koncie miałem epizod co prawda krótki ale jednak w konfie, grałem też w bloodach to czyj ja jestem. XDDDD
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.980
XD kraszem grał raz bloodach, grał też z nami w grzybkach na 188, ja na innym koncie miałem epizod co prawda krótki ale jednak w konfie, grałem też w bloodach to czyj ja jestem. XDDDD
Wybacz ale traktuje bloody na równi z łpk przez sporą część core składu, który się pokrywa, różnicą jest jedynie część rady i nexi u steru zamiast ikelosa.

Co do Ciebie to fakt, że musisz rotować kontami i nickami sam siebie opisuje
 

Kiosaki

Chłop
Wynik reakcji
5
Wybacz ale traktuje bloody na równi z łpk przez sporą część core składu, który się pokrywa, różnicą jest jedynie część rady i nexi u steru zamiast ikelosa.

Co do Ciebie to fakt, że musisz rotować kontami i nickami sam siebie opisuje
Gram na tym bo tu ppp zostało i mój coop miał też grać ;)
Nie mam sobie nic do zarzucenia
 
Ostatnia edycja:

Kiosaki

Chłop
Wynik reakcji
5
Swoją drogą gratki dla leszczy za dzisiejszą obronę, umykam dziś z forum już może jutro wpadne pozdrowki
 
Wynik reakcji
6.958
@Jarowski.original Co do ilości członów to nie ma znaczenia, pierwszy event 14 dniowy i start świata 195, a u nas zrobi się 1/3 lub nawet 1/2 członów po prostu wy macie osoby zbierające pp w leniach, a my w zwykłych członach, ponieważ nie widziałem sensu tego rozdzielać zbytnio, raczej liczyć się będzie ilość aktywnych graczy za jakiś miesiąc? Coś w tym stylu.

Co do samego plemienia 'satelity' to dziwną narrację budujesz bo zakładając, że podpisuje się z kimś na miesięczny okres wypowiedzenia, wiadomo, że jest to plemienia satelita, która ma przejąć teren, zjeść co ma do zjedzenia i grać pod x plemię i nie ma w tym nic złego po prostu taki Gameplan ma @NeXi i wiadomo, że każdy ma inny.

Co do ostatniego odklejenia bo inaczej tego nazwać nie mogę i o ile nie chciałbym oceniać nie wiem skąd to się bierze bo jeżeli będzie nam dane wygrać to z leszczami będziemy kończyli ten świat, ponieważ jest to ekipa zaprzyjaźniona z wieloma graczami, którzy przewijali się w CSA i nikt nikogo nie będzie miał zamiaru bić, świat będzie długi, graczy odpadnie masa, a to w ilu członach będziemy na końcu to inna kwestia jak co świat pewnie 1 człon zwycięski, a drugi z osobami, które nie wejdą do składu przez ustawienia świata. To są realia dzisiejszych plemion, że 3/4 graczy odpada po drodze przez losowość taką jak życie realne czy dwie lewę ręce do gry czyli rozbiórki albo jak w CSA co świat, duża część osób ma gdzieś końcowy benefit więc w momencie kapitulacji wroga oddają wioski i czekają na start następnego.

Co do samej dyplomacji i bicia się na koniec, przecież my nawet mamy dla śmiechu podpisaną dyplomację w celach humorystycznych, które odnoszą się do poczucia humoru i sytuacji w naszym community CSA, zero warunków, kar czy końcowych postanowień po prostu co by się nie stało kończymy razem i tyle chyba, że @Leszcz Kartograf nie przywiezie na zlot obiecanej potrawki z Forest.
1697970374218.png
 

Dominator2014

Chłop
Wynik reakcji
5
Imperium by Cie wzięło pod skrzydła, ale ominęli chyba 193 :/ Keller dalej pod pałacem kultury na kredusia czeka.


Jak my kumple, to co Ty gadasz. Nigdy bym Ci wrogości nie okazał Kreduś

1.CSA-X
2.CSA-Z
3.CSA-Y
4.Leszcz
5.Płotka
6.Karp
7.KUMPLE
Ja widzę 7 :) i nie odbieraj tego jako atak czy obraza, ja nie Aquila zeby się kłócić o byle co,
Gram dla zabawy więc będzie fajnie z wami powalczyć :p
Zapomniałeś o McOpo członie
 
Wynik reakcji
6.958
Zapomniałeś o McOpo członie
Wiesz, że macie tylu samo graczy? Gdzie foresty to wasz naturalny sojusznik mimo, że macie sojusz na papierze tylko z NT ale nie róbmy z logiki kobiety lekkich obyczajów, jak jeszcze nic nie podpisaliście to podpiszecie chyba, że strzelacie sobie sami w kolano, my będziemy mieli pewnie połowe tego co mamy za miesiąc, a u was wątpię, raczej jeszcze urośnie.
 

Dominator2014

Chłop
Wynik reakcji
5
Wiesz, że macie tylu samo graczy? Gdzie foresty to wasz naturalny sojusznik mimo, że macie sojusz na papierze tylko z NT ale nie róbmy z logiki kobiety lekkich obyczajów, jak jeszcze nic nie podpisaliście to podpiszecie chyba, że strzelacie sobie sami w kolano, my będziemy mieli pewnie połowe tego co mamy za miesiąc, a u was wątpię, raczej jeszcze urośnie.
Nie rozmawiamy tutaj o sojuszach czy coś podpiszemy czy nie. Tylko o tym na ile członów zrobiliście start ze swoimi przyjaciółmi z innych plemion. Wiec wyliczenia kolegi są dobre . A to ze za miesiąc dwa bd polowe graczy wiec zostanie się najprawdopodniej po członie dwa to się z tobą w tym zgodzę
 
Do góry