Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
13
Tak po prawdzie to konta z Forum ogólnego i plemiona gdzie gramy nie są połączone i nie wiadomo czy to ta sama osoba, równie dobrze moze się ktoś podszywać pod konto na którym gram, więc bana się za to nie dostanie :)
Jedynie mogą Cię na forum ogónym zablokować
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
Tak po prawdzie to konta z Forum ogólnego i plemiona gdzie gramy nie są połączone i nie wiadomo czy to ta sama osoba, równie dobrze moze się ktoś podszywać pod konto na którym gram, więc bana się za to nie dostanie :)
Jedynie mogą Cię na forum ogónym zablokować
No nie wiem, moi prawnicy mówią ze notfair ma /*cenzura*/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
1.619
Jak sam bym się pewnie nie zaangażował w taką weryfikację chłopa, tak uważam, że pokazanie mu, że wyzywając wszystkich wokół nie jest anonimowy w internecie, jest bardzo skutecznym rozwiązaniem
 

Spamer roku

Miecznik
Wynik reakcji
134
@NeXi z ciekawości, czemu skasowałeś post w którym piszesz, że wstydziłbyś się na miejscu Dorka za swoich ludzi, że jadą po rodzinie? :)
Wiem, że podkręcające pytanie, nie taki cel. :)
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
286
Jak sam bym się pewnie nie zaangażował w taką weryfikację chłopa, tak uważam, że pokazanie mu, że wyzywając wszystkich wokół nie jest anonimowy w internecie, jest bardzo skutecznym rozwiązaniem

Pokazanie komuś, że nie jest się anonimowym w internecie, a wjeżdzanie na rodzine to zupełnie dwa inne światy. Powinniśmy to rozgraniczać.

To tak jakbyś zaczął mnie obrażać ja bym Ci powiedział słuchaj wiem kim jesteś i za jakąś grę zaczął Ci cisnąć żone/dziecko/kobietę/mame. No nie przeszło by mi nawet takie coś przez głowę.
 

AQUILA

człowiek ban
Wynik reakcji
68
Jak tu teraz ładnie czyściutko bany poleciały może jeszcze ktoś chce być zbanowany?
 
Do góry