Dyskusja o sytuacji na świecie 193

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
Z racji tego ze opinie są różne zasięgnijmy rady gracza który jest bezstronny i zna dużo ekip.

@boh12prawdziwy czy Adrian z wow to najlepszy gracz plemion ? Czy szczoch
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
Do mnie raz napisał oddaj moje włosy byłem głupi o co mu chodzi dopiero potem dowiedziałem się że jest chory
Ale co ty psiaku szczekasz.

Skumlałeś jak dziwka do dorka żeby cię przyjął a teraz wielki wróg csa hahahah jak ciebie wyjebali z whl bo jesteś taki jebniety.
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
Co za plemię ta konfederacja kto tam gra kilka ostrzeżeń dostali i jakiś bociarze ban i to nie pierwszy ciekawe czy ktoś normalny tam gra czy to jakiś zlot pacjentów z psychiatryka
Plemię konfederacja nigdy nikogo nie wyzywa ani nie obraza. Mamy w regulaminie szacunek do drugiego człowieka na 1 miejscu. Nie wierze w to ze @Bociarze by mogli kogoś obrazić. To zwykle pomówienia i insynuacje. Ale czego się spodziewać po gościu co wali denaturat przez chleb i zdania bez błędu ortograficznego nie potrafi sklecić.
 

patryk78940

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
Plemię konfederacja nigdy nikogo nie wyzywa ani nie obraza. Mamy w regulaminie szacunek do drugiego człowieka na 1 miejscu. Nie wierze w to ze @Bociarze by mogli kogoś obrazić. To zwykle pomówienia i insynuacje. Ale czego się spodziewać po gościu co wali denaturat przez chleb i zdania bez błędu ortograficznego nie potrafi sklecić.
VN No Door ma najwięcej szacunku do każdego w koło i dlatego każdy Go szanuje (w tym ja).
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
Do góry