Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.015
To takie straszne co piszecie.
Widać że was to bardzo boli inaczej byście tu nie pisali xd
Ale dobrze niech boli.
Dziś specjalnie usiądę i pozgłaszam Wasze brudne konta a jeśli to nic nie da sprawa poleci jak ostatnio do Niemiec, bo wieje tu hipokryzja.
I na tym kończę rozmowę z wami, bo muszę się zniżać do poziomu podłogi.
Dobranoc
1704965875492.png
 
Wynik reakcji
70
Oddawanie wiosek, zagęszczanie, oddawanie, zagęszczanie, a na końcu wbijanie diod z tych kont na morale i oddawanie to jak najbardziej pushing. Do tego farmienie, robienie chorych rekordów 10x większych od top 2 świata to też kpina. Nie będę się rozpisywał bo nawet nie ja zgłaszałem, dowiedziałem się jak już ban był ale ogólnie pewne sytuację to zart, chociażby takie jak dogrywanie się 10x atakami na 1-5 msow za pierwszym razem nigdy nie przestrzelajac albo jak w NT 20 osób robiące perfekcyjna rozpiskę na 8:00;01 bez ani 1 spóźnionego ataku w te same msy i nikt nic z tym nie robi.

@WhyAlwaysTanum? W rozwoju zatrzymales sie na wczesnym etapie chyba co? Patrzac co wypisujesz w grze i teraz na forum.
W ogóle Ty to na temat oddawania wiosek nie powinieneś się wypowiadać. Przez cały okres jaki grasz nie przejąłeś nawet jednej wioski od innego gracza nie licząc oczywiście swoich własnych rozbiorek/darm a reszta to wioski barbarzyńskie.
I to się tyczy większości z Was tu dyskutujących 'wielkich graczy'. Jak i z jednej tak i z drugiej strony :)
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.767
W ogóle Ty to na temat oddawania wiosek nie powinieneś się wypowiadać. Przez cały okres jaki grasz nie przejąłeś nawet jednej wioski od innego gracza nie licząc oczywiście swoich własnych rozbiorek/darm a reszta to wioski barbarzyńskie.
I to się tyczy większości z Was tu dyskutujących 'wielkich graczy'. Jak i z jednej tak i z drugiej strony :)
Bengayem dupe nasmarowales ze tak piecze ?
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.015
Jakoś nie pamiętałeś o tym wypisując do nas na starcie czy ruszamy sami czy nie ;D
No faktycznie nie pamiętałem, a nie czekaj, może dlatego Leszcze nie grają z wami mimo, że znam 80% graczy, która u Ciebie gra?
Część z nich grała w Becie, część w ŁPK, część w GSO i część w eNkach, a nawet niektórzy w Leszczach =)
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
322
No faktycznie nie pamiętałem, a nie czekaj, może dlatego Leszcze nie grają z wami mimo, że znam 80% graczy, która u Ciebie gra?
Część z nich grała w Becie, część w ŁPK, część w GSO i część w eNkach, a nawet niektórzy w Leszczach =)
Już ci mówię dlaczego, dlatego, że twój pan ci kazał zapytać czy z kimś gramy :p
 
Wynik reakcji
6.959
W ogóle Ty to na temat oddawania wiosek nie powinieneś się wypowiadać. Przez cały okres jaki grasz nie przejąłeś nawet jednej wioski od innego gracza nie licząc oczywiście swoich własnych rozbiorek/darm a reszta to wioski barbarzyńskie.
I to się tyczy większości z Was tu dyskutujących 'wielkich graczy'. Jak i z jednej tak i z drugiej strony :)
Ale o czym ty piszesz, jak wy za 4z defa od 11k wioskowego plemienia zrobiliście z siebie jamnika na smyczy. Ty się o moje konto nie bój, ani o wkład w ten świat, patrz u siebie co się dzieje, a nie u innych.

Już ci mówię dlaczego, dlatego, że twój pan ci kazał zapytać czy z kimś gramy :p
Mocne słowo jak na osobę, która robiąc rekrutację do plemienia i zapraszając na ten świat jedynie ogłoszenie na OLX i Linkedinie ominęła. Brakowało tylko żeby do tych twoich 250 graczy jeszcze dodać Leszczy żeby czasem świat nie był 50/50.
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
322
gościu ale to nie ja przyszedłem na świat z 3 członami + sojuszem :D

Ja się po prostu dostosowałem do tego co jest :D
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.015
Już ci mówię dlaczego, dlatego, że twój pan ci kazał zapytać czy z kimś gramy :p
Ja tak nie mówię o Twoich graczach, którzy do mnie pisali żebyśmy z wami grali, że się zmieniłeś i że możemy z wami grać jak skasujemy TT

Dodatkowo to ty wrzuciłeś nam na plecy Foresty, które potem wystawiłeś w momencie gdy mieli ciepło, wyciagaliscie graczy i teraz kombinujcie z plemionkami obrzezowymi
Do kompletu brakuje nam rekrutacji barbarek chyba jedynie

P.S. skrypt Łazana, którego używa do zbiórek od 169 był w formie eksperymentalnej i nigdy nie był dopuszczony przez support, przypomniało mi się jak zobaczyłem podsumowanie roku na GH, że ściągneliscie
 
Wynik reakcji
70
Jamnika? Sojusz po prostu podpisany, ale dużo sami robimy. Wasza Dyplomacja nas olewała przez całą grę z myślą, że sobie wejdziecie jak nóż w masło. No i się przeliczyliście ;).
Ja tylko przytoczyłem statystyki, czy napisałem nieprawdę?
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.015
Jamnika? Sojusz po prostu podpisany, ale dużo sami robimy. Wasza Dyplomacja nas olewała przez całą grę z myślą, że sobie wejdziecie jak nóż w masło. No i się przeliczyliście ;).
Ja tylko przytoczyłem statystyki, czy napisałem nieprawdę?
Może po prostu są ekipy które nie podpisują połowy mapy i chcą kombinacjami i krzywymi akcjami wygrywać światów? Ciężkie do pojęcia w 2024, wiem ale jednak są :)
Jaki skrypt XD
Bo ja trochę nie w temacie
Skoro nie ty a dostęp miałeś ty, ja i mc, która nie gra to ja nie wiem ;) spokojnie do Ciebie nic nie mam, miło wspominam a punktuje jedynie Nexiego
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.767
Aaaa Polaczek, jak czytałem jego posty a potem spojrzałem na nick to samo mi się nasunęło lord płaczek
 

Łazan

Miecznik
Wynik reakcji
135
P.S. skrypt Łazana, którego używa do zbiórek od 169 był w formie eksperymentalnej i nigdy nie był dopuszczony przez support, przypomniało mi się jak zobaczyłem podsumowanie roku na GH, że ściągneliscie

Zajrzałem tu bo Nexi zapytał co to za skrypt mam a sam nie wiedziałem o co chodzi
Teraz już wiem... ale nie trafione, nie zaglądałem nigdy na twojego githuba (nie mam nawet linka chyba) więc może szykują się na s200 i komuś się przypomniało

A tak zbaczając z tematu to smutno na tym FO, życzę wam wszystkim trochę więcej szczęścia w życiu prywatnym, bo trzeba mieć coś nie tak z głową żeby się tu udzielać a tym bardziej żeby na forum dotyczącym gry przeglądarkowej codziennie z zawzięciem cisnąć komuś innemu bo tym razem gracie przeciwko sobie albo dlatego, że jest łatwym celem bo zagląda tu mniej jego kolegów z gierki XD
Do zobaczenia po raz kolejny kiedy komuś znowu się odklei na tyle żeby mnie oznaczać w tym bagnie
 
Wynik reakcji
70
Kolejny koleżka, który się specjalizuje w rozwijaniu wiosek barbarzyńskich i zjadaniu darmówek :)
Widzicie, różnica jest taka, że was nie trzeba obrażać, żebyście się tu pocili na forum i klepali po plecach, wystarczy wam opisać wasze własne statystyki. Bawi mnie to bardzo;)
 

Kapinozaur

Pingwin
Wynik reakcji
4.494
To takie straszne co piszecie.
Widać że was to bardzo boli inaczej byście tu nie pisali xd
Ale dobrze niech boli.
Dziś specjalnie usiądę i pozgłaszam Wasze brudne konta a jeśli to nic nie da sprawa poleci jak ostatnio do Niemiec, bo wieje tu hipokryzja.
I na tym kończę rozmowę z wami, bo muszę się zniżać do poziomu podłogi.
Dobranoc
wsiadaj-jedziemy-sprawdzic-kto-pytal-minecraft.png
 
Do góry