Dyskusja o sytuacji na świecie 192

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.225
a jak u ciebie ?
A w plemieniu mnie wkurzają... Taki spam grupowymi, że komu by się chciało to wszystko czytać. Jeszcze takie te rzeczy nudne co tam wypisują. Okazało że akcja była.

A ja się dowiedziałem jak rapki ludzie zaczęli wrzucać... Teraz jeszcze KO na mnie wkurwiony, że jak ja nie czytam grupówek.... Że ataki trzeba wyslać.... Po prostu mi pierdoli jakieś bzdury za uchem i mnie wkurza.


Do tego @Makusek wkurwiony bo akcja była u ja mu nie napisałem. Jak on miał obronę ustawić jak mu nie dałem cynku o akcji i brzęczy mi coś, że jego ludzie kuźnie na 0 mają...

Wszystko kurwa źle i chuj. A wystarczyłoby nie spamować mi skrzynki.

Odpalam blanta i unoszę się ponad to.
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
A w plemieniu mnie wkurzają... Taki spam grupowymi, że komu by się chciało to wszystko czytać. Jeszcze takie te rzeczy nudne co tam wypisują. Okazało że akcja była.

A ja się dowiedziałem jak rapki ludzie zaczęli wrzucać... Teraz jeszcze KO na mnie wkurwiony, że jak ja nie czytam grupówek.... Że ataki trzeba wyslać.... Po prostu mi pierdoli jakieś bzdury za uchem i mnie wkurza.


Do tego @Makusek wkurwiony bo akcja była u ja mu nie napisałem. Jak on miał obronę ustawić jak mu nie dałem cynku o akcji i brzęczy mi coś, że jego ludzie kuźnie na 0 mają...

Wszystko kurwa źle i chuj. A wystarczyłoby nie spamować mi skrzynki.

Odpalam blanta i unoszę się ponad to.
Wynagrodzisz mi to na zlocie w naturze, spokojnie rozliczymy się
 

skOny1908Grk

Chłop
Wynik reakcji
8
I jak tam chłopaku ? Już zassales czy można nawracać?
 

Załączniki

  • IMG_20230721_091617.jpg
    IMG_20230721_091617.jpg
    71,6 KB · Wyświetlenia: 46
Do góry