Dyskusja o sytuacji na świecie 192

uHate2SeeMe

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
438
bezrobotny na zasiłku dla niepełnosprawnych kociojebca jeszcze się tu wypowiada :p
No dopiero wróciłeś do komentowania na forum, więc nie "jeszcze" tylko "znowu".
Jak tam u Sakury, znalazła w końcu te leki na pierdolnięcie mózgowe, przez jakie cierpiała?
Czy może, panie z policji, pokażesz w końcu te "paragrafy" jakie złamałem? ;p

Ponoć mnie całego prześwietliłeś przez zwykły profil na discordzie, od roku czekam, lamusie ;p

Najpierw tak bardzo mi próbowałeś wejść w dupe, 1693063162529.png

A później mi groziłeś, jakimiś sądami i wymyślonymi paragrafami, że niby jesteś z policji, pracujesz w dziale detektywistycznym XD

Udowodniłem Ci zbyt wiele razy, że jesteś odklejonym pajacem, a Ty dalej próbujesz pokazać że się niby mylę.. schowaj się i nie pokazuj tu więcej, bo jedyne co zawsze potrafiłeś powiedzieć to coś, co jest nie prawdą ;)

Ja akurat o swoim zatrudnieniu kłamać nie muszę, robaku.

Ps: i nie kociojebca, tylko kotojebca.
Widać, że nie skończyłeś szkoły średniej, a co dopiero się dostać do innej pracy niż.. no właśnie, co taki imbecyl jak Ty może robić?
 

Yamete Kudasai

Łucznik
Wynik reakcji
603
No dopiero wróciłeś do komentowania na forum, więc nie "jeszcze" tylko "znowu".
Jak tam u Sakury, znalazła w końcu te leki na pierdolnięcie mózgowe, przez jakie cierpiała?
Czy może, panie z policji, pokażesz w końcu te "paragrafy" jakie złamałem? ;p

Ponoć mnie całego prześwietliłeś przez zwykły profil na discordzie, od roku czekam, lamusie ;p

Najpierw tak bardzo mi próbowałeś wejść w dupe, View attachment 52360

A później mi groziłeś, jakimiś sądami i wymyślonymi paragrafami, że niby jesteś z policji, pracujesz w dziale detektywistycznym XD

Udowodniłem Ci zbyt wiele razy, że jesteś odklejonym pajacem, a Ty dalej próbujesz pokazać że się niby mylę.. schowaj się i nie pokazuj tu więcej, bo jedyne co zawsze potrafiłeś powiedzieć to coś, co jest nie prawdą ;)

Ja akurat o swoim zatrudnieniu kłamać nie muszę, robaku.

Ps: i nie kociojebca, tylko kotojebca.
Widać, że nie skończyłeś szkoły średniej, a co dopiero się dostać do innej pracy niż.. no właśnie, co taki imbecyl jak Ty może robić?
LECISZ Z NIM MISIAKU ORORORORO
 

kerzixxx

Miecznik
Wynik reakcji
73
Ja pierdolę. Jesteście takim gównem, że potrzebujecie pomocy chatu GPT żeby wypowiedzieć wojnę na Plemionach. XDD!
Nikt z Was nie potrafił uruchomić szarych komórek?

Choćby w taki sposób:

View attachment 52365
Nie po prostu każdy ma wyjebane na jakies deklaracje jak co 2 tygodnie Finito kasuje wojne.Nie ma co marnować,na nich (was?) więcej czasu niż to potrzebne.
 
Do góry