Dyskusja o sytuacji na świecie 192

Kolgrim

Chłop
Wynik reakcji
4
Fronty poszły w "peaceful Hitler run" XD

Można z jednej strony nazwać ich pizdeczkami co nie mają woli walki o ten świat. Można też się doszukać drugiej strony i patrzeć na niechęć innych do grania na świecie bez ekip.
 

uHate2SeeMe

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
438
Mocne jak na pizdę co spierdala i potem go w dupę ruchają tam gdzie spierdolił xD
Zamknij ryj i idź starego w psychiatryku odwiedzić, w chuju mam twoją opinię bo pajac z ciebie bez skilla.
Sam grę skończyłem i chuja wyłożyłem na giere, jedyne na co liczę to na to, że cię cwelą tak mocno irl jak w plemionach xD
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Zamknij ryj i idź starego w psychiatryku odwiedzić, w chuju mam twoją opinię bo pajac z ciebie bez skilla.
Sam grę skończyłem i chuja wyłożyłem na giere, jedyne na co liczę to na to, że cię cwelą tak mocno irl jak w plemionach xD
Chciałbym zauważyć że to ciebie cwelili na tym świecie a nawet sam się wystawiłeś na anala, patrząc na to gdzie teraz jesteś a gdzie miałeś być:/

Te wyzywanie już nudne jest, przynajmniej byś coś mądrego powiedział a nie jakieś twoje trudne sytuacje w domku, mam nadzieję że kiedyś wyjdzie twój tata z tego psychiatryka - nie jego wina że ma takiego syna..
 

uHate2SeeMe

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
438
Chciałbym zauważyć że to ciebie cwelili na tym świecie a nawet sam się wystawiłeś na anala, patrząc na to gdzie teraz jesteś a gdzie miałeś być:/

Te wyzywanie już nudne jest, przynajmniej byś coś mądrego powiedział a nie jakieś twoje trudne sytuacje w domku, mam nadzieję że kiedyś wyjdzie twój tata z tego psychiatryka - nie jego wina że ma takiego syna..
Nikt cię nie pyta, nikt cię nie woła.
Pakuj pizde i wypierdalaj.
 
Do góry