Dyskusja o sytuacji na świecie 192

CestLaViePl

Chłop
Wynik reakcji
12
Wystawił ludzi którzy chcieli wbić kosę i przejść do frontów wcześniej ? Niesamowite <stop>

CestLaViePl

Pizdo gdyby nie to ze dzisiaj mam dzien pracujacy spiewalbys z ta kurwa .me. inaczej.

W dodatku Sciagales dla sb deffa do wioski gdzie wcale nie byla az tak zagrozona robiac bunkier a "double byl bez obstawy"oczywiście twoj deff kisil sie na zapleczu i nie miales go zamiar wysylac juz wczesniej Bitek byly ko deff mial z tb takie problemy.
W dodatku dostales wioski oddemnie jako darmy co hell podbilem bo ty nie potrafiles nic im odbic !!
wiec zamknij pizde i nie pierdol ze my wjebalismy kose skoro ty z twoja wataszka z polnocy chcieliscie odejsc do FRONTOW przed zamknieciem skladow

Czekaj czekaj, czy ty wbiles kosę, a od wczoraj w nocy masz dzień pracujący?

Niezły plan XD

Piotrunia, ja Cię nie wyzywam a ty od razu jakieś brzydkie słowa ...

Pozwól, że się ustosunkuję do tego co tam w dniu pracującym wypociłeś...

Nie wiem do jakiej wioski ściągałem tego deffa, ale jak już szukasz na siłę argumentów to spoczko nie ma problemu ;) Nie jestem pewien co ma piernik do wiatraka, bo jak spojrzysz na moje i twoje RW no to wygląda że źle dobierasz argumenty.

250k do 100k, do tego mam nadzieję że nie zaczniemy rozmowy na temat RA bo to to już wgl XD

Co do Double może zapytamy samego zainteresowanego kto go obstawiał po dołączeniu do BBL? bo z tego co pamiętam top4 RW po akcji Frontów to był Me, Fulko ja i chyba Kolgrim.

Mam Ci przypomnieć jak weszly obstawy stałe z 3 tygodnie temu i ty na tym etapie gry do każdej wioski wysłałeś po 200pik/mieczy? XD


Co do rozmów z FRONTem to tak, potwierdzam były takie. Koniec końców odmówiliśmy dołączenia, bo poczuliśmy się potraktowani niepoważnie.

Pan Rudin zapewne może potwierdzić bez wchodzenia w szczegóły, że koniec końców nic z tego nie wyszło.

Najważniejsze jest jednak to że tych rozmów by nie było gdybyś nie traktował wszystkich jak gówno i uwaga nie jest to tylko moja opinia ;) Rozmowy byly bo chcieliśmy poprostu normalnie zagrać w gierkę, nie chodziło o żadnego blaszki.

Co do Hell i odbijania wiosek. Nie było mnie na froncie i niektórzy wiedzą dlaczego. Jak już się zgodziłem na niego wejść to tak, zgadzam się dostałem 3 darmy.

Spokojnego wieczoru w pracy.


PS. Jak już w końcu skubniesz jakąś wioskę mi czy komukolwiek z byłego już BBL to proszę Cię nie przylatuj mi tutaj brandzlowac się do tego 24/7.

PS2. Nieładnie donosić ...
 
Wynik reakcji
3
Piotruś ja ci życzę tego żeby fronty Cię ostro wyruchały w dupę na koniec. Mam nadzieje że zostaniesz rozebrany, od początku ciągle tylko pisałeś do innych graczy z plemion z zapytaniem "chcesz do plemienia". W taki sposób właśnie powstały bąble ;) Fronty z tego co też widzę ciągle unikają dłuższej walki a mają chyba najbardziej aktywnych graczy, ale rozumiem to, wzmacniacie się przed wojną z NNŻ ;) Chyba czegoś się jednak obawiacie. Pozdrawiam.
 
Do góry