Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Wiem, że jest euforia itp po dzisiejszym poranku ale mi by było wstyd coś takiego napisać po waszych akcjach jakie miały miejsce, nigdy nawet wstawać nie trzeba było - herbatka i netflix xD
Których ? Tych co wysadziły już praktycznie całe NoM z mapy, a wy im nawet nie pomogliście czy tych, które dopiero polecą na Kosę i zobaczymy, jak długo będziecie się bronić (czy dłużej niż NoM czy jednak szybciej padniecie) bo dzisiaj już kilku waszych graczy napisało, że olewa ten świat bo już nawet akcje są pisane od czapy i nie mają totalnie sensu ?

Wstydem jest uderzyć w człon, który jest 3x mniejszy od waszego plemienia i wyjść na minus ;)
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Zostaw ich w spokoju, moze wola juz bronic niz atakować, lepiej zajmijcie sie lepiej afkami NOM oraz chwaleniem po pv xD Nie gram dluzszy czas a mam beke z niektorych falszywych dzieciaków :>
Możliwe, bo nawet na akcje wysyłają offy po 800 topora, aż tak szybko na deff będą się przerabiać ?
 

Kang Hur

Pikinier
Wynik reakcji
13
Których ? Tych co wysadziły już praktycznie całe NoM z mapy, a wy im nawet nie pomogliście czy tych, które dopiero polecą na Kosę i zobaczymy, jak długo będziecie się bronić (czy dłużej niż NoM czy jednak szybciej padniecie) bo dzisiaj już kilku waszych graczy napisało, że olewa ten świat bo już nawet akcje są pisane od czapy i nie mają totalnie sensu ?

Wstydem jest uderzyć w człon, który jest 3x mniejszy od waszego plemienia i wyjść na minus ;)

A co to ma do co napisałem do przemo który jest w jokerrach??
W domu też wszystkim opowiadasz o podbojach w NOM? Już Ci kiedyś napisałem, że mi się nie chce z Tobą gadać bo wyglądasz mi na jakiegos pogimnazjalnego frustrata internetowego, który sika do łóżka jak mu się tartak przyśni.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
A co to ma do co napisałem do przemo który jest w jokerrach??
W domu też wszystkim opowiadasz o podbojach w NOM? Już Ci kiedyś napisałem, że mi się nie chce z Tobą gadać bo wyglądasz mi na jakiegos pogimnazjalnego frustrata internetowego, który sika do łóżka jak mu się tartak przyśni.
No i co ze jest w Jokerach? A pol roku był w ness, tak samo może być teraz w WKC. U nas koalicja to jedność, nie tak jak u was że każdy sojusznik padał a wy nawet palcem nie kiwneliscie i tylko się nabijaliscie, że nie potrafią się bronić. Ciekawe jestem co wy pokażecie w obronie ;)

A że mna nie chcesz rozmawiać, bo i tak nie wygrasz na argumenty?? Jokery 3x mniejsze od was robiły akcje, zawsze przejmowały jakieś wioski i mówisz że to była komedia?? To co trzeba powiedzieć o Kosie, która na akcji na mniejsze plemię wychodzi na minus, a ich KO nawet nie ma pojęcia o tym, co robi (o czym świadczą wypowiedź niejednego z waszych graczy).
 

Kang Hur

Pikinier
Wynik reakcji
13
Niewiem gdzie te akcje robili, akcje na mnie to był śmiech na sali :) A gadać mi się nie chce bo spocony przed klawiatura siedzisz a ja na chillku pisze <cisza>
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Niewiem gdzie te akcje robili, akcje na mnie to był śmiech na sali :) A gadać mi się nie chce bo spocony przed klawiatura siedzisz a ja na chillku pisze <cisza>
Akcja na Ciebie śmiech na sali, a jednak z każdej akcji łącznie wychodzili na plus, to co trzeba powiedzieć. O waszej akcji, gdzie wychodzicie na minus na dużo mniejsze plemię ??

Ja też na chillku, bo już niedługo będziemy się śmiać z waszej obrony i mam nadzieję, że nie puścisz kierownicy po 1 czy 2 akcjach, tylko dzielnie będziesz walczyć <hahaha>
 

Kang Hur

Pikinier
Wynik reakcji
13
Jakie mniejsze plemię? Mówiłeś ze stanowicie jedność <lol> argumenty dobrane pod własną narracje, żyj sobie dalej w tym wyimaginowanym świecie :D

Ja mam za to nadzieje, że na tych zapowiadanych akcjach pokażesz w końcu klase a nie będziesz szczekał ze swojej budy na tyłach domu ;> bo póki co pokazałeś jedynie jak nie być "keyboard warriorem" na forum
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Jakie mniejsze plemię? Mówiłeś ze stanowicie jedność <lol> argumenty dobrane pod własną narracje, żyj sobie dalej w tym wyimaginowanym świecie :D

Ja mam za to nadzieje, że na tych zapowiadanych akcjach pokażesz w końcu klase a nie będziesz szczekał ze swojej budy na tyłach domu ;> bo póki co pokazałeś jedynie jak nie być "keyboard warriorem" na forum
Oczywiście że mniejsze plemię bo Jokery to był osobny twór koalicji, tak jak wkc, więc dużo mniejszy niż wy.

Przygotowany na porażkę już czy jeszcze wmawiają wam, że jest dobrze ?

Co do tyłów to nie powiedziałbym, bo wasza prawa strona to taka padaka, że rozbiła się już 3 razy koło mnie i zrobi to kolejne 10 próbując tu wlecieć zatem powodzenia ;)

Szczekaj sobie dalej a jesteś wielkim przegrywrm tego świata, jak wielki Muck i Ok3m ;)

PS
Już wytlumaczyliscie ludziom, że rada przez swoją zachłanność i nieudolność przegrała I'm wygrany świat czy już szukacie wymówki żeby powiedzieć jak większość co przegrywa, że przecież wy tu nie graliście na poważnie <hahaha> <hahaha>
 
Ostatnia edycja:

Kang Hur

Pikinier
Wynik reakcji
13
Ale po co innym zaglądasz do portfela? Ktoś wydaje to widocznie ma i niewiem jaki z tym jest problem <stop>
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
No bo przecież topka od was ani jednego pp nie wydała na tym świecie XD
Dlatego ładujesz w nią hajs, a twoi funfle robią przelewy za zasty i nadal dostają po dupie ? <hahaha>

Jeszcze zabaw się w tego waszego "banasello to marka i narka" i spłacz się na innym świecie do ludzi, że na pp grają XD

Pozdrawiam
Rozbawiony Florian
 
Do góry