Dyskusja o sytuacji na świecie 191

rzeznik23

Pikinier
Wynik reakcji
14
, jeszcze myslęOgólnie nie wiem, jak to Kosa teraz pisze, oni tu nie grają na poważnie ;)

Wydali w chuj pieniędzy na kupowanie Zastów, bronienie wiosek za PP, ale teraz jak na łeb dostają, to tu nikt nie gra, to pewnie zbiórka na 200 świat jest <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Co za błazny xD

Nie ma to jak przekupić za PP z 30 kont, w tym wielkiego Bubla, który dostał PP, zmienił stronę, stracił całe PP na diodach i rzucił klawiaturą <hahaha>
Spokojnie jeszcze sobie pykamy, co do wydanych pepków to nie jeden tutaj wpompował mnóstwo i potem rzucał kontem chocby Heisenberg, ale kto bogatemu zabroni znam wielu od ciebie którzy na poprzednich swiatach też się kasowali i dramy nikt nie robił raz się wygrywa a raz przegrywa. A co do waszych podbojów na nom to nie jest przypadkiem tak że to narazie starych graczy niszczycieli po rozłamie zjadacie?? Czyli głównie biją swoi swoich??
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
831
Spokojnie jeszcze sobie pykamy, co do wydanych pepków to nie jeden tutaj wpompował mnóstwo i potem rzucał kontem chocby Heisenberg, ale kto bogatemu zabroni znam wielu od ciebie którzy na poprzednich swiatach też się kasowali i dramy nikt nie robił raz się wygrywa a raz przegrywa. A co do waszych podbojów na nom to nie jest przypadkiem tak że to narazie starych graczy niszczycieli po rozłamie zjadacie?? Czyli głównie biją swoi swoich??
10 kont rodowitych NoM trzymających północny front to Niszczyciele ??

Nieźle ;)

Przykład
Skoczny Tygrys
Przyjazny Druid
Ostatnio 130 wsi w środku NoM na szaro
Kind of Magic

I wielu wielu innych
 

rzeznik23

Pikinier
Wynik reakcji
14
Nie wiem może masz racje nie śledzę tak wnikliwie tak to dla mnie wygląda na mapie, głównie tereny po niszczycielach
 
Wynik reakcji
1.737
Dzień dobry witam pozdrawiam i zapraszam do poparcia wniosku o naprawę plemion!

 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
831
1706217891204.png
1706217945835.png

Chyba powoli już mamy wywóz ostateczny, gdzie gracze sami do nas piszą, że mamy wskakiwać na ich wioski bo szkoda ich czasu, kiedy wódz rzuca kontem i randomowo wciska komuś zasta będąc ulanym deffem całego plemienia i jeszcze mając mobil sojusznika (który jak zwykle chciał pomóc w momencie, kiedy jest za późno, ale to akurat dla Ok3ma normalne, nigdy nie pomaga za wczasu, tylko rzuca się na pomoc wtedy, kiedy już jest po ptakach) ;)

Ciekawe, czy Kosa utrzyma się dłużej niż NoM, czy jednak całkowicie puści kierownicę po 1 akcji ;)
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Eh... pomijając wszystko, jestem ciekaw czy będziesz tak wyszczekany na kolejnym świecie...

Pozdrawiam
Florian
 
Do góry