Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
View attachment 57333
Podrzucę jeszcze raz, bo może nie wszyscy widzieli <czytaj>
Mówisz? XD
Już odpokutował ;)

Ale powiem Ci fakt, jednak jesteś hipokryta ;) Masz jeden jedyny raport z obrony wioski runniczej i będziesz go wstawiać przez następne 10 swiatow, a my dzień w dzień lejemy wasza koalicję bez wiary aczkolwiek nic dziwnego, że już nie wierzą ;) Kosa straciła 3 sojuszników i aktualnie straciła 4tego (ostatniego), bo nigdy nikomu nie pomogła i zamiast dać deff czy zasty to woli bunkrowac bezuzyteczne w tym momencie diody ;)

No nic życzymy miłej gry, może wreszcie zrobicie jakaś akcję na plus, żebyśmy mogli jeszcze o czymś rozmawiać, bo macie teraz 60 blach do zgarnięcia jak Ok3m i Muck chcieli, bo NoM już się poddało ;)

Kupowanie kont się skończyło, bo chorągiewki się skończyły i cyk, Kosa stoi w miejscu xD
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Już odpokutował ;)

Ale powiem Ci fakt, jednak jesteś hipokryta ;) Masz jeden jedyny raport z obrony wioski runniczej i będziesz go wstawiać przez następne 10 swiatow, a my dzień w dzień lejemy wasza koalicję bez wiary aczkolwiek nic dziwnego, że już nie wierzą ;) Kosa straciła 3 sojuszników i aktualnie straciła 4tego (ostatniego), bo nigdy nikomu nie pomogła i zamiast dać deff czy zasty to woli bunkrowac bezuzyteczne w tym momencie diody ;)

No nic życzymy miłej gry, może wreszcie zrobicie jakaś akcję na plus, żebyśmy mogli jeszcze o czymś rozmawiać, bo macie teraz 60 blach do zgarnięcia jak Ok3m i Muck chcieli, bo NoM już się poddało ;)

Kupowanie kont się skończyło, bo chorągiewki się skończyły i cyk, Kosa stoi w miejscu xD
Mogę Ci podrzucić więcej rapkow z obrony runicznych, ale nie chce na razie żebyście kolegę grać uczyli bo już któryś dzień systematycznie broni . Mamy chyba inne zrozumienie słowa hipokryta, jeśli mówisz że wrzucanie drugi raz tego samego raportu to od razu hipokryzka . Btw, chciałem tylko podkreślić że dwie stracić "więcej" niż zasegurowales stracić "tyle deffa"
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Mogę Ci podrzucić więcej rapkow z obrony runicznych, ale nie chce na razie żebyście kolegę grać uczyli
Poka poka jak broni dalej runniczą xD

Czy jednak nie znajdziesz takiego hipokryto ? <hahaha>

Ty tam lepiej swój front szykuj, bo NoM już się poddało, zatem za chwilę zostanie wisienka na torcie, czy Kosa z wielkim "strategiem" Ok3m'em na czele ;)
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
A czy ja napisałem o tym samym gościu? Weź sobie nie dopowiadaj XD ktoś inny broni runicznej, nie ten sam, więc zbastuj z określeniami w moją stronę.
Na jakiej podstawie piszesz że jestem hipokrytą i kłamcą? Słucham XD
 
Do góry