Dyskusja o sytuacji na świecie 191

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Widzę że musisz edytować post by wyszedł fajnie. Napisałem, wydaje mi się , że pownieneś być ostatnią osobą która powinna o tym mówić, chyba że 6 światów wstecz już się nie pamięta :)
Każdy edytuje to mój znak rozpoznawczy.
A co grałeś ze mną ? bo nie kojarze nicku i co ma 6 światów wstecz do tego ?
 
Ostatnia edycja:

Volf102

Pikinier
Wynik reakcji
25
Nie każdy. Ah, wszystko trzeba wykładać jak na tacy. Nie grałem, ale jak już napisałem wcześniej, mówisz komuś co powinien zrobić. A 6 światów wstecz mieliście tak samo, warzywniak który nie był rozbierany tylko kiszony, gdzie dyplomacja się jeszcze tam nie zmieniła. Tutaj się zmieniła, więc porównanie sytuacji już zostawiam Tobie :)
 

PershingPL

Pikinier
Wynik reakcji
17
Ale co to za argument że nie logują, już dawno powinniscie zrobic z nimi porządek skoro są żółci/czerwoni i nie poszli do rozbiórki to tylko świadczy o tym że rada nie ogarnia co sie dzieje w plemieniu.
No nie do końca. Wielu graczy jeszcze przed wojną z NN deklarowało, że będzie grać ale niestety gra na froncie ich przerosła po prostu. To ani nie jest wina rady ani tych graczy. Równie dobrze u Was za niedługo może się pojawić taka sytuacja i zobaczymy co wtedy będziecie pisać
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
No nie do końca. Wielu graczy jeszcze przed wojną z NN deklarowało, że będzie grać ale niestety gra na froncie ich przerosła po prostu. To ani nie jest wina rady ani tych graczy. Równie dobrze u Was za niedługo może się pojawić taka sytuacja i zobaczymy co wtedy będziecie pisać
U nich od 3 miesięcy Rada ustawia front i dalej dzień w dzień gracze tracą wioski, więc myślę, że ciężko dyskutować na ten temat ;)
 
Ostatnia edycja:

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Nie każdy. Ah, wszystko trzeba wykładać jak na tacy. Nie grałem, ale jak już napisałem wcześniej, mówisz komuś co powinien zrobić. A 6 światów wstecz mieliście tak samo, warzywniak który nie był rozbierany tylko kiszony, gdzie dyplomacja się jeszcze tam nie zmieniła. Tutaj się zmieniła, więc porównanie sytuacji już zostawiam Tobie :)
Nie wiem, coś tam zasłyszałem czy poczytałem na forum ale sie wypowiem, sprostuje tylko że nie pełniłem żadnej funkcji w plemieniu aż do finalnej zmiany dyplomacji więc Twoja teoria odrazu ląduje w koszu i ucinam temat s185 bo raczej mało kogo obchodzi.
No nie do końca. Wielu graczy jeszcze przed wojną z NN deklarowało, że będzie grać ale niestety gra na froncie ich przerosła po prostu. To ani nie jest wina rady ani tych graczy. Równie dobrze u Was za niedługo może się pojawić taka sytuacja i zobaczymy co wtedy będziecie pisać
Ja nie obwiniam Waszych graczy bo sam wiem jak to wygląda ale skoro gracz był żółty czy czerwony i zaraz ma grać pierwszą linie na froncie to go rozbieracie, bierzecie tyle wioch ile to tylko możliwe bo logiczne jest to, że jak wy tego nie zrobicie to my to wszystko weźmiemy za darmo no chyba że tam wszyscy już czerwoni są na tym froncie i nie było komu wioch brać więc argument godlike że bijemy czerwonych to jakis żart bo kogo sie bije aktywnych ? i tych co wiedzą na czym polega gra na froncie xd ?
 
Ostatnia edycja:

Volf102

Pikinier
Wynik reakcji
25
A na jakiej podstawie wnosisz, że moje słowa są po zasłyszeniu lub poczytaniu forum? Czemu ucinasz temat ? Piszesz komuś co powinni robić a sam czegoś takiego nie robiłeś, w odpowiedzi do innego gracza poprostu wprost piszesz że wiesz jak to wygląda. Więc stąd nawiązanie do innego świata.
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
A na jakiej podstawie wnosisz, że moje słowa są po zasłyszeniu lub poczytaniu forum? Czemu ucinasz temat ? Piszesz komuś co powinni robić a sam czegoś takiego nie robiłeś, w odpowiedzi do innego gracza poprostu wprost piszesz że wiesz jak to wygląda. Więc stąd nawiązanie do innego świata.
Sam napisałeś 3 posty wyżej, że tam nie grałeś więc skąd wiedza o tym co sie działo wewnątrz DCS czy H ? chyba z kosmosu, ucinam temat bo nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz co już poparłeś swoimi wczesniejszymi postami.
 
Ostatnia edycja:

Volf102

Pikinier
Wynik reakcji
25
Zapytałeś czy grałem z Tobą, na co odpowiedziałem... W takim razie powiedz mi o czym nie mam pojęcia :) Bo widzę że chcesz uciąć temat który poprostu jest dla Ciebie niewygodny :)
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Zapytałeś czy grałem z Tobą, na co odpowiedziałem... W takim razie powiedz mi o czym nie mam pojęcia :) Bo widzę że chcesz uciąć temat który poprostu jest dla Ciebie niewygodny :)
Z tego co piszesz to o niczym nie masz pojęcia co sie działo na s185, do 6 wiosek doszedłeś w randomowym plemieniu i próbujesz tu narzucać jakąs lewą narracje, szkoda czasu :D
 
Ostatnia edycja:

Volf102

Pikinier
Wynik reakcji
25
No to daj argumenty, a nie unikasz odpowiedzi... Jaką narracje ? A jak już patrzysz tw stats to chociaż je dobrze przejrzyj :)
 

Volf102

Pikinier
Wynik reakcji
25
Nie potrafisz uargumentowac ani odpowiedzieć na pytanie I zaczynasz wyzywać... Klasa chłopie.
I co Ci daje wklejanie tego? Napisałem że nie grałem ^^
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
A właśnie wszystko gra? Bo coś mało Cie tutaj ostatnio... Trochę się martwię;/


Pozdrawiam
Florian
Jak nikt nic nie pisze to co xD Avade się brzytwy chwyta, wypisuje grupówki, łapie zasta i wychodzi nim z plemienia że niby ktoś odchodzi i jeszcze pisze, jak tu jest źle (gdzie każdy wie, że gość ma zasta) a mimo to dalej ludzie nie wychodzą, jak to wszyscy piszą a chłop już się w pełni spocił nad grupowymi i nie wie tylko, że tym zaszkodził swojemu sojusznikowi, ale to na spokojnie Ok3m mu podziękuje za kilka dni :)
 
Do góry