Dyskusja o sytuacji na świecie 191

SkocznyTygrys

Miecznik
Wynik reakcji
73
Już niżej niż NN upaść nie można, więc bez przesady, do upadku im bardzo daleko ;) Obyś tylko Ty nie obudził się z wrogiem na plecach niedługo, a jak myslisz ze to, ze warzywniak przechodzi do Kosy spowoduje upadek sojusznika, to bardzo mało wiesz na temat tej gry ;)

PS
Czemu nie odpowiedziałeś, dlaczego stchórzyłeś i uciekłeś z podkulonym ogonem, kiedy w Twoich kolegów obok akcja wpadła bohaterze ? Taki z Ciebie mocny frontowiec że idziemy tam, gdzie chwilę dłużej pogramy ? haha
Nie odpowiadam na jakieś słabe zaczepki, kto ma wiedzieć ten wie jak jest i tyle, a ty sobie możesz jedynie w swojej głowie dopowiadać i tworzyć różne scenariusze, w które jedynie uwierzą twoje przydupasy i poklepią po plecach by mieć o 5 darm więcej<rotfl> Zgrywasz fifa rafe, a męczycie się z Niszczycielami już tyle tygodni, po prostu odpuść już, bo wszystko weryfikuje gierka, a nie jakieś twoje wpisy na forum, albo kolejnego odklejeńca Godlike i jego grupówki jakieś chore, na siłe atencji szukasz i poklasku, gdyby chociaż coś szło za tym w gierce, a tak to takie bez pokrycia pierdoły <help>
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
831
Nie odpowiadam na jakieś słabe zaczepki, kto ma wiedzieć ten wie jak jest i tyle, a ty sobie możesz jedynie w swojej głowie dopowiadać i tworzyć różne scenariusze, w które jedynie uwierzą twoje przydupasy i poklepią po plecach by mieć o 5 darm więcej<rotfl> Zgrywasz fifa rafe, a męczycie się z Niszczycielami już tyle tygodni, po prostu odpuść już, bo wszystko weryfikuje gierka, a nie jakieś twoje wpisy na forum, albo kolejnego odklejeńca Godlike i jego grupówki jakieś chore, na siłe atencji szukasz i poklasku, gdyby chociaż coś szło za tym w gierce, a tak to takie bez pokrycia pierdoły <help>

W sumie patrząc na Twoje wpisy z bylego forum teraz rozumiem tu Twoje wpisy xD
Odstaw, bo Ci szkodzi <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Tym razem tylko nie uciekaj podczas akcji, bo jedyny kierunek to już Arkadia<hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha>
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Przecież NN napisało grupowa, że NeSs kisi deffa, czyli co Avade kłamie w wiadomościach ? <hahaha> <hahaha> <hahaha>
W sumie to próbowałem zrozumieć skąd tutaj wzięło się cokolwiek o NN X D
Ale odpowiadając - to można powiedzieć ze kisi jak HDZy nie będą potrafiły utrzymać wsi do których deff spływa, to tylko na wyczieczke się zabrał i teraz kolejne 4 dni powrotu <glaszcze>
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
831
W sumie to próbowałem zrozumieć skąd tutaj wzięło się cokolwiek o NN X D
Ale odpowiadając - to można powiedzieć ze kisi jak HDZy nie będą potrafiły utrzymać wsi do których deff spływa, to tylko na wyczieczke się zabrał i teraz kolejne 4 dni powrotu <glaszcze>
Straszna rzecz, że na 40 obstawionych wsi np. 5 padnie - nikt nie oczekuję, że 100% zostanie utrzymane bo każdy wie jak wygląda aktualny teren do czasu, aż warzywniak nie rozpłynie się po mapie ;) Tak wygląda każdy początek nowej (niespodziewanej) wojny czy roszad w dyplomacji, że nagle teren bezpieczny staje się frontem i pada masa wsi do momentu, aż dojdzie do ludzi, którzy już nie wpuszczą nic na darmo i front się zatrzymuje ;) Jedynie NN miało chyba sytuację, że wiedzieli o wojnie, którą sami wypowiedzieli a frontu zupełnie nie przygotowali ;)
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
831
Btw zrobi ktoś mądrzejszy ode mnie statystyki akcji ness ze wczoraj i enek na hdz z dzisiaj? Bo ja nie umiem w statystykę
To tak jakbyś poprosił o akcję sprzed 2 tygodni i teraz, tyle że NN front ustawia od 3 miesięcy i wtedy też straciło 96 wiosek, a HDZ ustawia na nowo wszystko od 4 dni xD Porównanie akcji już na ustawiony front vs akcja na całkowicie nowy, jeszcze nieprzygotowany front, długo nad tym myślałeś ? <hahaha> <hahaha>
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
831
Prosze tukanów w to nie mieszać. Chyba, że porozmawiamy o azylu politycznym i 15 blachach dla tukanów, to sprzedajemy matkę od razu (ps nie mówcie muerte, że cos tutaj pisałem)
Przecież to tukany piszą grupową nie NN jako rodowite NN xD Pierwszy raz po 3 miesiącach jako NN przejęli jakieś wioski i już pijani z radości xD
 
Ostatnia edycja:

Bielaczu

Miecznik
Wynik reakcji
45
To tak jakbyś poprosił o akcję sprzed 2 tygodni i teraz, tyle że NN front ustawia od 3 miesięcy i wtedy też straciło 96 wiosek, a HDZ ustawia na nowo wszystko od 4 dni xD Porównanie akcji już na ustawiony front vs akcja na całkowicie nowy, jeszcze nieprzygotowany front, długo nad tym myślałeś ? <hahaha> <hahaha>
Ale ja pytam o statystyki a nie o analizę byku. Akcja akcji nierówna, to chyba oczywiste. Dla pewności, żebyś zle nic nie zrozumiał. Suche fakty, stosunek ra/ro i ile na +/- nic poza tym.
 

Bielaczu

Miecznik
Wynik reakcji
45
Ale ja pytam o statystyki a nie o analizę byku. Akcja akcji nierówna, to chyba oczywiste. Dla pewności, żebyś zle nic nie zrozumiał. Suche fakty, stosunek ra/ro i ile na +/- nic poza tym.
inb4 możesz sobie sam sprawdzić. Nie ma wszystkiego w jednej wojnie, są lotki z plemion i migracje, więc nie wszystko się łapie zawsze, a pewnie są ludzie pilnujcy statystyk lepiej niz ja, temu pytam.
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
no, bijecie typów którzy nie loguja sie od tygodnia. Wy to jestescie jednak kozaki xD
Ale co to za argument że nie logują, już dawno powinniscie zrobic z nimi porządek skoro są żółci/czerwoni i nie poszli do rozbiórki to tylko świadczy o tym że rada nie ogarnia co sie dzieje w plemieniu.
 
Ostatnia edycja:

Volf102

Pikinier
Wynik reakcji
25
Ale co to za argument że nie logują, już dawno powinniscie zrobic z nimi porządek skoro są żółci/czerwoni i nie poszli do rozbiórki to tylko świadczy o tym że rada nie ogarnia co sie dzieje w plemieniu.
Wydaje mi się, że powinieneś być ostatnią osobą mówiącą co powinni zrobić :) Chyba że, chciałeś im dać radę po własnych doświadczeniach :)
 

Volf102

Pikinier
Wynik reakcji
25
Widzę że musisz edytować post by wyszedł fajnie. Napisałem, wydaje mi się , że pownieneś być ostatnią osobą która powinna o tym mówić, chyba że 6 światów wstecz już się nie pamięta :)
 
Do góry