Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
831
Nie zapomnij mnie zgłosić to może znowu bana dostanę
Bo w sumie Mephisto Ty masz tyle ticketow do supportu ze te forum chyba nie ma tyle stron :D
I nigdy nie mam bana ? A Ty za jednego dostałeś 24h? To nieźle odklejki łapiesz w swoich wypowiedziach że support od razu kasuje ludzi jak Ty ;) Właśnie się osmieszyles, ale pewnie tego nie widzisz xD
 

Ruskov

Miecznik
Wynik reakcji
91
Ja bym dał, że siedzenie dalej w tym bagnie

King, skoro już gadasz z Filipem to spytaj czy odpisze jezusowi w końcu, bo stwierdził ze nie udalo im się dogadać mimo tego, ze twój przywódca piekny nawet nie odczytał wiadomości
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
831
Największe ? Trzymanie się razem ,mimo tylu przeciwności ;)
No powiem Ci klasa - chyba każda ekipa tu trzyma się razem, ale fakt wyjątkowe osiągnięcie ;) NN 100.0 w końcu nadejdą ;)

PS
Jakich przeciwności ? Filip w każdej wiadomości pisze, że wygrywacie - miesiąc temu też pisał, że odnieśliście sukces przejmując 1 wioskę na jedynej akcji i że teraz wróg zostanie dojechany, bo akcje będą co tydzień pisane xD
 
Ostatnia edycja:

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
831
Patrząc na logi to Kozer też sam wyszedł <rotfl> Mechanizm pozostaje dalej ten sam, tracisz wioski = nagle nie ma cie w plemieniu, i to nie ważne w której koalicji jesteś <piwo>
Akurat tam został wyrzucony, więc kłamiesz ;) Ale reszta się zgadza, chociaż nie do końca ;) Nam ciężko o tym mówić, bo w sumie nie wiemy co to akcja ofensywna od wroga ;p

PS
Czemu stchórzyłeś i zostawiłeś swoich kolegów w dniu akcji ? ;)
 
Ostatnia edycja:

JezuChytre

Miecznik
Wynik reakcji
33
Ja bym dał, że siedzenie dalej w tym bagnie

King, skoro już gadasz z Filipem to spytaj czy odpisze jezusowi w końcu, bo stwierdził ze nie udalo im się dogadać mimo tego, ze twój przywódca piekny nawet nie odczytał wiadomości
odczytał w końcu xDDD chyba po miesiącu ale nie odpisał. Przynajmniej powiedział prawdę bo nie udało mu się ze mną dogadać bo nic nie napisał :D
 
Do góry