Dyskusja o sytuacji na świecie 191

Wynik reakcji
205
Nie muszę być swoim kontem na froncie aby rozjebac całą Twoja koalicję ;) 24/7 gram i ustawiam na nim każda obronę ;) W tydzień czasu z plemienia które do Nas doszło i było w rozsypce stworzyłem człon, który aktualnie w koalicji robi Top 2 RO, Top1 RW i Top3 RA, zatem organizując tam wszystko osobiście rozbijam całe Wilki, zachodnią część HDZ oraz Hunty które z rozpaczy rzucają się na pomoc Wilkom ;)

Ja mogę mieć totalne 0 pokonanych i mieć do frontu 100h, dla mnie liczy się to, aby plemię wyszło zwycięsko z każdej batalii bo jako KD mógłbym przecież sobie wskoczy. Bliżej i całego mobila rozpisać pod siebie żeby RW nabijać ale po co? Mnie to nie rusza, ludzie którzy mają te odznaki zyskują ogromną chęć do gry, widzą że wszystko działa jak po sznurku a dla mnie największą wartością jest to, że po każdej akcji osoba broniąca napisze do mnie "dziękuję" a nie jak w takich NN cały czas radni są bluzgani, a KD nie istnieje.

Pozdrawiam

Zatem podsumowując ? Na froncie jestem na każdej akcji ;)
W porządku, czyli jesteś gościem od Zastów.

A co do mojego pierwszego pytania, to wypowiadasz się za własne plemie - tu liczę wszystkie człony - czy już za całą koalicję? Bo jakby tak się zdarzyło, że byśmy dalej bili Komorników i dalej Komornicy chcieliby do Nas dojść, to nie wiem czy pisac do Ciebie i Ci dogryzać czy robić to koledze Muckowi ? I nie wiem czy iść do pantersa na discorda bo jeszcze mu nie dogryzałem za akcję na wyspę co u Zdzisia siedziałem na zaście
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
W porządku, czyli jesteś gościem od Zastów.

A co do mojego pierwszego pytania, to wypowiadasz się za własne plemie - tu liczę wszystkie człony - czy już za całą koalicję? Bo jakby tak się zdarzyło, że byśmy dalej bili Komorników i dalej Komornicy chcieliby do Nas dojść, to nie wiem czy pisac do Ciebie i Ci dogryzać czy robić to koledze Muckowi ? I nie wiem czy iść do pantersa na discorda bo jeszcze mu nie dogryzałem za akcję na wyspę co u Zdzisia siedziałem na zaście
Nie jestem gościem od Zastów tylko KD, który ustawia front na każdą Wasza akcje w mój człon oraz osoba, co prowadzi cały człon BeSs z pomocą innych Radnych, a zasty to drugorzędną sprawa ;)

Ja się wypowiadam jako Ness, nigdy nie wchodzę na podwórko co robi mój sojusznik bo uważam, że to ich sprawa, chyba że źle się dzieje i chcą pomocy, to zawsze pomożemy. Co do statystyk, wojen, śmiechów z frontu, rapokow, wszystko jest odnośnie frontu, na którym jesteśmy. Chyba że do Naszego sojusznika robicie taki syf jako HDZ z zapkami i tworzeniem randomowych członów to oczywiście, że będziemy pisać też w ich imieniu, bo koalicja jest po to, aby trzymać się razem i wspierać a nie olać i dobijac, bo coś złego się dzieje.

Więc drugie pytanie nie wiem na jaki jest temat, narazue to weź się za NN i Willki, bo źle z nimi jest ;)

Jak chcesz zapke do BeSs pisz do mnie xD
 

rzeznik23

Pikinier
Wynik reakcji
14
W porządku, czyli jesteś gościem od Zastów.

A co do mojego pierwszego pytania, to wypowiadasz się za własne plemie - tu liczę wszystkie człony - czy już za całą koalicję? Bo jakby tak się zdarzyło, że byśmy dalej bili Komorników i dalej Komornicy chcieliby do Nas dojść, to nie wiem czy pisac do Ciebie i Ci dogryzać czy robić to koledze Muckowi ? I nie wiem czy iść do pantersa na discorda bo jeszcze mu nie dogryzałem za akcję na wyspę co u Zdzisia siedziałem na zaście
No weź mnie nie dołuj czyli u nas więcej takich jak ty jest?? się ludzie nie szanują
 
Wynik reakcji
205
Nie jestem gościem od Zastów tylko KD, który ustawia front na każdą Wasza akcje w mój człon oraz osoba, co prowadzi cały człon BeSs z pomocą innych Radnych, a zasty to drugorzędną sprawa ;)

Ja się wypowiadam jako Ness, nigdy nie wchodzę na podwórko co robi mój sojusznik bo uważam, że to ich sprawa, chyba że źle się dzieje i chcą pomocy, to zawsze pomożemy. Co do statystyk, wojen, śmiechów z frontu, rapokow, wszystko jest odnośnie frontu, na którym jesteśmy. Chyba że do Naszego sojusznika robicie taki syf jako HDZ z zapkami i tworzeniem randomowych członów to oczywiście, że będziemy pisać też w ich imieniu, bo koalicja jest po to, aby trzymać się razem i wspierać a nie olać i dobijac, bo coś złego się dzieje.

Więc drugie pytanie nie wiem na jaki jest temat, narazue to weź się za NN i Willki, bo źle z nimi jest ;)

Jak chcesz zapke do BeSs pisz do mnie xD
No nie wiem, mnie nie rusza co mój sojusznik robi jeśli jesteśmy po dwóch stronach mapy to ich piaskownica i ja nie wiem co i kto tam robi więc nie wchodze im z butami tak jak Ty próbujesz. Jakby to byla koncowka swiata i zostalibysmy My, oni i wy to pewnie by mnie to bardziej interesowalo.
Musisz się ustawić w kolejce z zapką ;)


Rzeznik a ty to co?
 

Ridox

Chłop
Wynik reakcji
0
Jako że mam możliwość wysyłania zaproszeń przyjmuje oferty na pw.

Skoro i tak wszyscy uważają że przyjmujemy za pp, to why not.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
No nie wiem, mnie nie rusza co mój sojusznik robi jeśli jesteśmy po dwóch stronach mapy to ich piaskownica i ja nie wiem co i kto tam robi więc nie wchodze im z butami tak jak Ty próbujesz. Jakby to byla koncowka swiata i zostalibysmy My, oni i wy to pewnie by mnie to bardziej interesowalo.
Musisz się ustawić w kolejce z zapką ;)


Rzeznik a ty to co?
Może dlatego Twoi sojusznicy totalnie dostają po tyłku :)
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
205
Dlatego, że nie obchodzi mnie inne Plemie, które jest tak daleko ode mnie że musiałbym tam skakać na 3 razy? To że mam inny front niż oni I co więcej niż nawet inne człony u Nas? Nawet jeśli bym sie zainteresował NN czy kims innym, co by to zmieniło? Mam tam isc, zarzadać Rady i ustawić po swojemu? Gościu, to że Ty lubisz interesować się innymi Plemionami to nie oznacza że ja musze xd Czemu w takim wypadku Komornikom nie pomogłeś xd?
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Dlatego, że nie obchodzi mnie inne Plemie, które jest tak daleko ode mnie że musiałbym tam skakać na 3 razy? To że mam inny front niż oni I co więcej niż nawet inne człony u Nas? Nawet jeśli bym sie zainteresował NN czy kims innym, co by to zmieniło? Mam tam isc, zarzadać Rady i ustawić po swojemu? Gościu, to że Ty lubisz interesować się innymi Plemionami to nie oznacza że ja musze xd Czemu w takim wypadku Komornikom nie pomogłeś xd?
Gdyż wiem, że mają się 10x lepiej niż Twoja zachodnia strona i jesteśmy w stałym kontakcie, zatem tutaj błednie to postrzegasz ;)

Lepiej zainteresuj się takim bohaterem, za którym idzie całe NN niż mną ;)

1693599754837.png
 

rzeznik23

Pikinier
Wynik reakcji
14
=Rzeznik a ty to co?
eh.. a ja to zwykły chłop i rondom, ale ciebie od razu wyłapałem na początku, że jesteś farbowany ze swoją ekipą, szkoda że bez rangi czy tam blaszki to mnie nikt na poważnie w tej grze nie bierze XD, a tak na poważnie to serio tak dużo komorników pisze, że chce do was i wy ich nie bierzecie, normalnie patologia plemion XD
 
Wynik reakcji
205
Gdyż wiem, że mają się 10x lepiej niż Twoja zachodnia strona i jesteśmy w stałym kontakcie, zatem tutaj błednie to postrzegasz ;)

Lepiej zainteresuj się takim bohaterem, za którym idzie całe NN niż mną ;)

View attachment 52667
Trzeci raz Ci już nie napisze - nie interesuje mnie co robią NNki xd Mam swoj front i tu się skupiam, a widać że mało wiesz co się w KM wyprawia ;)

W KM też ubijamy offy, czy ktoś się tym szczyci? Normalna rzecz. Czasem zapomnisz, czasem coś wypadnie, jest też życie prywatne. Wszystko weryfikuje wojna, a tu się nawet nie zaczęła xd

Rzeznik ale co Ty jesteś? Nikt Cie na poważnie nie traktuje bo jestes głąbem, który nawet forum nie czyta skoro nie widziałeś że Muck pisał, że zostałem niesłusznie wyrzucony ;)
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Trzeci raz Ci już nie napisze - nie interesuje mnie co robią NNki xd Mam swoj front i tu się skupiam, a widać że mało wiesz co się w KM wyprawia ;)

W KM też ubijamy offy, czy ktoś się tym szczyci? Normalna rzecz. Czasem zapomnisz, czasem coś wypadnie, jest też życie prywatne. Wszystko weryfikuje wojna, a tu się nawet nie zaczęła xd

Rzeznik ale co Ty jesteś? Nikt Cie na poważnie nie traktuje bo jestes głąbem, który nawet forum nie czyta skoro nie widziałeś że Muck pisał, że zostałem niesłusznie wyrzucony ;)
Bardzo mi przykro, że zostałeś wyrzucony :(

A co do raportu widać, że nie widzisz drugiego dna, ale to dobrze :)

Miłego weekendu :) Jak coś, tu nie musisz być aż tak poważny jak u siebie, pisząc o hejki - możesz już kijak wyjąć ;)
 

Bull87xAdawas

Miecznik
Wynik reakcji
73
Trzeci raz Ci już nie napisze - nie interesuje mnie co robią NNki xd Mam swoj front i tu się skupiam, a widać że mało wiesz co się w KM wyprawia ;)

W KM też ubijamy offy, czy ktoś się tym szczyci? Normalna rzecz. Czasem zapomnisz, czasem coś wypadnie, jest też życie prywatne. Wszystko weryfikuje wojna, a tu się nawet nie zaczęła xd

Rzeznik ale co Ty jesteś? Nikt Cie na poważnie nie traktuje bo jestes głąbem, który nawet forum nie czyta skoro nie widziałeś że Muck pisał, że zostałem niesłusznie wyrzucony ;)
a Ty to kto jesteś? Bo tak patrzę top500 i nie widzę..Aaa zapomniałem, że zawsze na każdym świecie morale na Tobie to 30% i dzięki temu trzymasz front ^^
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Graliśmy chociaz 1 świat razem xd? Widze formą FarmazOnowa nadal w formie xd bawcie się dzieciaczki FOntem xd
Ups, chyba komuś się żyłka spięła i już kończymy rozmowę xD 621 miejsce na swiecie, prawdziwy frontowiec, który przepycha cały front swoją siłą ;) Wróg bije pełną parą, zapewne ma 100% morali i nie może nic zrobić ;)
 

rzeznik23

Pikinier
Wynik reakcji
14
Trzeci raz Ci już nie napisze - nie interesuje mnie co robią NNki xd Mam swoj front i tu się skupiam, a widać że mało wiesz co się w KM wyprawia ;)

W KM też ubijamy offy, czy ktoś się tym szczyci? Normalna rzecz. Czasem zapomnisz, czasem coś wypadnie, jest też życie prywatne. Wszystko weryfikuje wojna, a tu się nawet nie zaczęła xd

Rzeznik ale co Ty jesteś? Nikt Cie na poważnie nie traktuje bo jestes głąbem, który nawet forum nie czyta skoro nie widziałeś że Muck pisał, że zostałem niesłusznie wyrzucony ;)
Stary w twoich ustach mogę być nawet całą kapustą i dynda mi co ktoś twierdzi na forach ja wiem, że masz w hdz sporo ziomków i po tym jak siałeś ferment w plemieniu świadczy dla mnie że byłeś ugadany
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Stary w twoich ustach mogę być nawet całą kapustą i dynda mi co ktoś twierdzi na forach ja wiem, że masz w hdz sporo ziomków i po tym jak siałeś ferment w plemieniu świadczy dla mnie że byłeś ugadany
Krótko z konfidentami - najgorszy sort graczy :)
 
Do góry