Dyskusja o sytuacji na świecie 191

Vayenard.

Miecznik
Wynik reakcji
78
Dooruś, chyba każdy bardziej rozgarnięty zna zamysł FO i na tym to polega by triggerować przeciwnika.

Ja triggerowałem w sposób z wyczuciem, nie obrażając, nie chce mi się rozkładać na czynniki pierwsze 2 ostatnich stron tego wątku, ale pierwszym przegięciem był MefedrOne który napisał coś o upośledzeniu, a potem sutek o tym, że rucha mi kobietę.

Dziwi mnie, że nie wnikając już w jakieś tam wysrywy emocjonalne niszcyciele-gumisie, teletubisie-69 świat itp. piszesz tak stronniczy post sugerując, że to ja odklejkuję, a koledzy to dobre chłopaki i ogólnie jutro mszę odprawiają, bo to dobre chłopaki są

Dobrze robicie, róbcie tak dalej

Napiszcie tam w NESS, że bonus nocny do 8 jest bo szybko te pełne offy wam padną jak tak będziecie atakować2dv4h1.jpg
 
Ostatnia edycja:

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
Dooruś, chyba każdy bardziej rozgarnięty zna zamysł FO i na tym to polega by triggerować przeciwnika.

Ja triggerowałem w sposób z wyczuciem, nie obrażając, nie chce mi się rozkładać na czynniki pierwsze 2 ostatnich stron tego wątku, ale pierwszym przegięciem był MefedrOne który napisał coś o upośledzeniu, a potem sutek o tym, że rucha mi kobietę.

Dziwi mnie, że nie wnikając już w jakieś tam wysrywy emocjonalne niszcyciele-gumisie, teletubisie-69 świat itp. piszesz tak stronniczy post sugerując, że to ja odklejkuję, a koledzy to dobre chłopaki i ogólnie jutro mszę odprawiają, bo to dobre chłopaki są

Dobrze robicie, róbcie tak dalej

Napiszcie tam w NESS, że bonus nocny do 8 jest bo szybko te pełne offy wam padną jak tak będziecie atakowaćView attachment 52105
2k23 i rapki na FO xD

Wstawić Ci jak właśnie padło 6 Waszych offó na jednej wiosce bohaterze + kareta ? xD

A atak obstawiam że wyświecił wioskę i zobaczył okazję i poszedł, nic trudnego nagle wrzucić mobil jak jest się aktywnym, ale robienie z siebie dzbana masz wrodzone xD

Jeżeli nigdy nie atakujesz na froncie w nocy to gratuluję bycia mocarnym frontowcem xD
 

Vayenard.

Miecznik
Wynik reakcji
78
No ta, ale to wysyłam karetę z małą obstawa jak wioska pusta i tak, a nie lecę pełnym.

Ps: więcej "xD" się nie dało pikaczu?
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
Mam Szmaragd 1 i próbuje wbić diamenta, za wygrane mecze dostajesz LP i możesz awansować.

Najgorzej jak feedują na topie bo wtedy pada cała mapka
Jakby co bohaterze to przekaz Filipkowi czy Picardzikowi, żeby wszystkie człony dołączyły do wojny, bo widzę że za trudne to jest dla Was, no chyba że się boicie to wypowiemy każdemu osobna, to nie problem.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
Dooruś, chyba każdy bardziej rozgarnięty zna zamysł FO i na tym to polega by triggerować przeciwnika.

Ja triggerowałem w sposób z wyczuciem, nie obrażając, nie chce mi się rozkładać na czynniki pierwsze 2 ostatnich stron tego wątku, ale pierwszym przegięciem był MefedrOne który napisał coś o upośledzeniu, a potem sutek o tym, że rucha mi kobietę.

Dziwi mnie, że nie wnikając już w jakieś tam wysrywy emocjonalne niszcyciele-gumisie, teletubisie-69 świat itp. piszesz tak stronniczy post sugerując, że to ja odklejkuję, a koledzy to dobre chłopaki i ogólnie jutro mszę odprawiają, bo to dobre chłopaki są

Dobrze robicie, róbcie tak dalej

Napiszcie tam w NESS, że bonus nocny do 8 jest bo szybko te pełne offy wam padną jak tak będziecie atakowaćView attachment 52105
Jak chcesz już wstawiać rapki to z dzisiejszych koło 50 wrzucę jeden i powiedz kolegom, że offem się nie broni :)

Screenshot_2023-08-19-15-50-52-954_air.com.innogames.staemme-edit.jpg

PS Dołączycie do tej wojny czy po 9h nadal za trudne ?
 

patryk78940

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
569
Dooruś, chyba każdy bardziej rozgarnięty zna zamysł FO i na tym to polega by triggerować przeciwnika.

Ja triggerowałem w sposób z wyczuciem, nie obrażając, nie chce mi się rozkładać na czynniki pierwsze 2 ostatnich stron tego wątku, ale pierwszym przegięciem był MefedrOne który napisał coś o upośledzeniu, a potem sutek o tym, że rucha mi kobietę.

Dziwi mnie, że nie wnikając już w jakieś tam wysrywy emocjonalne niszcyciele-gumisie, teletubisie-69 świat itp. piszesz tak stronniczy post sugerując, że to ja odklejkuję, a koledzy to dobre chłopaki i ogólnie jutro mszę odprawiają, bo to dobre chłopaki są

Dobrze robicie, róbcie tak dalej

Napiszcie tam w NESS, że bonus nocny do 8 jest bo szybko te pełne offy wam padną jak tak będziecie atakowaćView attachment 52105
Według mnie atakowanie w nocy na froncie to normalna rzecz. Niesie za sobą dużo większe ryzyko, ale też jest bardzo wyniszczające. Znam światy, gdzie ludzie pchali front nie normalnymi akcjami tylko ciągłym atakowaniem w nocy. Zawsze się znajdzie kogoś co będzie spać. Nie ma co sie z tego śmiać, bo bardziej szanuje ludzi co próbują niż Ci co nic nie robią.
 
Do góry