Dyskusja o sytuacji na świecie 191

Wynik reakcji
6.958
Ojoj widzę, że co świat mocniej ci się miesza w głowie xd
Topki plemion? Cos takiego nie istnieje, ponieważ świat światu nie jest równy. To ,że na x świecie ktoś wygrał, nie znaczy, że na kolejnym też się pokaże z dobrej strony. Raczej mówisz tak żeby podbić swojego ego na kogo to nie wygraliście, a teraz sam układasz narrację :)
Swoją drogą o jakim sojuszniku mówisz? bo na każdym świecie graliśmy z kimś innym.

Ja wiem, że chciałbys żeby w końcowym składzie było miejsce dla 300 osób, bo grając na 12 członów ciężko masz później pomieścić ludzi do blaszki. Jeżeli miejsca w końcowym składzie to główny powód dla którego nie chcesz się pojawić na jubileuszu to fajną sobie znalazłeś wymówkę:)
199 czeka na twój podbój
I to Ty zarzucasz Pitowi izi blaszki xd
Gdzie ja pisałem, że to powód, skąd ty to wytrzasnąłeś?
Napisałem, że ustawienia są typowo dla dinozaurów, które nie mają ekip od 50 czy 100 światów i maksymalnie ile dinozaurów zbiorą to 20 może 40 sztuk, a ekipy, które grają aktywnie i startują cyklicznie co rok dwa mają tych osób dużo więcej więc nie ma opcji dla nich na takim świecie. Pominę fakt, że dla 90% ekip to jakiś sukces życiowy wystartować na 100św i 200 mówiąc, że to jakiś prestiż po czym obskoczyć w miesiąc czy dwa i wpisać sobie w CV bo przecież próbowało się wrócić do gry po 5 latach i co mogło pójść nie tak, przecież 5 lat temu te osoby dobrze grały, a teraz obiecały, że rzucą wszystko i zaczną znowu tryhardować w plemiona bo wielki jubileuszowy wystartował XD
Nie wiem jak nawet nazwać tą waszą odklejkę i nagonkę na ten 200 ale cringe.

Zarzucam? Po prostu w momencie jak się zbiera ludzi w taki sposób, a potem sklejka z mapy bez KO i rozpisująca akcje w notatniku wywozi stałką ekipę to po prostu jedno wielkie 'XD'
1688460127531.png
Tyle w temacie, skończyłem z tobą dyskusję bo argumenty masz te same od x czasu i jeszcze piszesz rzeczy, które nigdy nie miały miejsca, a to co sam robiłeś przypisujesz mi gdzie nasz game plan i playstyle totalnie się różni bo nie bez powodu wszyscy gracze uciekli od was po 167 mając dosyć skakania po 20-40h na front bo ty sobie fuzjowałeś i rekrutowałeś bojąc się przegranej więc skończ wmawiać, że to ty zamknąłeś projekt bo dokładnie wszyscy wiedzą dlaczego PinWin upadło, a najlepsi gracze uciekli.
 

Kapinozaur

Pingwin
Wynik reakcji
4.491
Gdzie ja pisałem, że to powód, skąd ty to wytrzasnąłeś?
Napisałem, że ustawienia są typowo dla dinozaurów, które nie mają ekip od 50 czy 100 światów i maksymalnie ile dinozaurów zbiorą to 20 może 40 sztuk, a ekipy, które grają aktywnie i startują cyklicznie co rok dwa mają tych osób dużo więcej więc nie ma opcji dla nich na takim świecie. Pominę fakt, że dla 90% ekip to jakiś sukces życiowy wystartować na 100św i 200 mówiąc, że to jakiś prestiż po czym obskoczyć w miesiąc czy dwa i wpisać sobie w CV bo przecież próbowało się wrócić do gry po 5 latach i co mogło pójść nie tak, przecież 5 lat temu te osoby dobrze grały, a teraz obiecały, że rzucą wszystko i zaczną znowu tryhardować w plemiona bo wielki jubileuszowy wystartował XD
Nie wiem jak nawet nazwać tą waszą odklejkę i nagonkę na ten 200 ale cringe.

Zarzucam? Po prostu w momencie jak się zbiera ludzi w taki sposób, a potem sklejka z mapy bez KO i rozpisująca akcje w notatniku wywozi stałką ekipę to po prostu jedno wielkie 'XD'
View attachment 50566
Tyle w temacie, skończyłem z tobą dyskusję bo argumenty masz te same od x czasu i jeszcze piszesz rzeczy, które nigdy nie miały miejsca, a to co sam robiłeś przypisujesz mi gdzie nasz game plan i playstyle totalnie się różni bo nie bez powodu wszyscy gracze uciekli od was po 167 mając dosyć skakania po 20-40h na front bo ty sobie fuzjowałeś i rekrutowałeś bojąc się przegranej więc skończ wmawiać, że to ty zamknąłeś projekt bo dokładnie wszyscy wiedzą dlaczego PinWin upadło, a najlepsi gracze uciekli.
Jak źle się ta wiadomość zestarzała :'(

@FANBOY Krolik14 wiedziałeś co jest grane i dlatego z mojego konta wysłałeś...
 

Coco Jambo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.067
Tyle w temacie, skończyłem z tobą dyskusję bo argumenty masz te same od x czasu i jeszcze piszesz rzeczy, które nigdy nie miały miejsca, a to co sam robiłeś przypisujesz mi gdzie nasz game plan i playstyle totalnie się różni bo nie bez powodu wszyscy gracze uciekli od was po 167 mając dosyć skakania po 20-40h na front bo ty sobie fuzjowałeś i rekrutowałeś bojąc się przegranej więc skończ wmawiać, że to ty zamknąłeś projekt bo dokładnie wszyscy wiedzą dlaczego PinWin upadło, a najlepsi gracze uciekli.

Szeryfie zaczynasz gubić się w zeznaniach, musisz się zdecydować czy rozpadliśmy się po 167 bo jak twierdzisz dosłownie wszyscy gracze od nas uciekli czy jednak PinWin grało na 179, sam już zaczynam się gubić w twojej narracji, bo dawno nie słyszałem tylu farmazonów od osoby z po za ekipy która gdzieś coś słyszała, a resztę sobie dopowiedziała według własnych standardów :D

Gdzie ja pisałem, że to powód, skąd ty to wytrzasnąłeś?
Napisałem, że ustawienia są typowo dla dinozaurów, które nie mają ekip od 50 czy 100 światów i maksymalnie ile dinozaurów zbiorą to 20 może 40 sztuk, a ekipy, które grają aktywnie i startują cyklicznie co rok dwa mają tych osób dużo więcej więc nie ma opcji dla nich na takim świecie. Pominę fakt, że dla 90% ekip to jakiś sukces życiowy wystartować na 100św i 200 mówiąc, że to jakiś prestiż po czym obskoczyć w miesiąc czy dwa i wpisać sobie w CV bo przecież próbowało się wrócić do gry po 5 latach i co mogło pójść nie tak, przecież 5 lat temu te osoby dobrze grały, a teraz obiecały, że rzucą wszystko i zaczną znowu tryhardować w plemiona bo wielki jubileuszowy wystartował XD
Nie wiem jak nawet nazwać tą waszą odklejkę i nagonkę na ten 200 ale cringe.

Słabej baletnicy to przeszkadza i rąbek u spódnicy.
Jeżeli nie lubisz wyzwań to nie wbijaj na jubileusz ale myślę, że te dinozaury o których ciągle tyle piszesz pokażą wyższy poziom od ekip z obecnych światów premium i trzeba będzie wykazać się "odrobiną" czasu i sprytu żeby wygrać :)
3maj się
 
Do góry