Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
Przecież to jest nierealne kończyć świat w takiej koalicji, w której skład wchodzi tak naprawdę ze 13 członów. Każdy myśli o wygranej i też dlatego Nessy wypowiedziały ten sojusz, bo te dowody przedstawione są śmiechu warte. Poza tym świat powinno się wygrywać po ciężkich walkach, więc niech wygra lepszy.
Proszę, nie każ mi wstawiać całej teczki wiadomości Ok3ma i Waszej rady, która próbuje nawet kupić NN na K33, aby tworzyła człon, który będzie grać pod nich, czy wypisuje do NoM, aby ustawić ich na Nas (to tylko wybiórcze przykłady) ;)

Ale jeśli chcesz, nie ma sprawy, wyciągnę Ci wszystko razem z tym, jak wielcy przyjaciele Ok3m i Muck jeszcze miesiąc temu próbowali się nawzajem obalić i uciekać do HDZ, zostawiając graczy ;)

Teraz macie mocnego sojusznika, który ciężkie batalie prowadzi od 3 miesięcy modląc się każdego dnia o to, by nie tracić wsi (ale modły nie działają), więc szable w dłoń i działamy. Macie olbrzymią szansę skończyć świat samemu i zgarniać całą pulę, o którą tak walczył Ok3m swoimi ukrytymi wiadomościami (ale jak widać, ma wielu przeciwników skoro wszystko trafiało do Nas) ;)

A nierealne jest zamykanie świata z kimś, kto za plecami próbuje wbić Ci szpilkę - bo wszystko da się dogadać i znaleźć złoty środek, ale jak widać Ok3m po totalnym upadku i rozpaczy, jaką Nam rozpisywał nagle jest bohaterem świata, więc bawimy się dalej.
 
Ostatnia edycja:

przemoseb

Pikinier
Wynik reakcji
52
Jak widać co niektórym woda sodowa do głowy uderza:) Parę wioch jakiś grajkow przejeli i myślą, że z każdym pójdzie tak łatwo. Zapomnieli tylko, że te wioski zdołali wyrwać dzięki temu, że deffa przeciwnik musiał rozstawić na nowym froncie i dzięki temu można było się przebić. Ale co tak Ok3ma jest super strategiem i nie widzimy tego w tych barwach co On :)
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
No tak samo wy jak i Jokery gadaliscie z HDZ przykładowo. Wiesz jak to jest na plemionach- każde plemie jest winne, bo gra pod siebie a racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
Nikt z NeSs nigdy wcześniej z HDZ nie rozmawiał - dopiero w momencie, jak trafiła do Nas wiadomość, gdzie Ok3m oficjalnie pisze, że chce wystawić NeSs. Zatem rozmowy były jak było w wypowiedzeniu, które otrzymaliście (chyba że wielki Ok3m Wam go nie pokazał) w sobotę - a mamy wtorek.

Coś jeszcze chcesz wiedzieć ? ;)
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
W sumie to sama kosa widzę, że nawet w podziale 60ściu blach może mieć problem, żeby wszystkich innych odrzucić, a gdzie tu jeszcze obiecane NN wrzucić xD

1698185718668.png
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
W sumie to sama kosa widzę, że nawet w podziale 60ściu blach może mieć problem, żeby wszystkich innych odrzucić, a gdzie tu jeszcze obiecane NN wrzucić xD

View attachment 54671
Yo, do tego akurat bym się nie odnosił bo jakieś "randomowe" plemiona z obrzeż po prostu sobie poustawiały nazwy członów pod nas z myślą że ich nie będziemy atakować <help> KoSa liczy 5 plemion tzw. C/W/N/N/S + człon rozbiórkowy - reszta to jakieś twory :v
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
Yo, do tego akurat bym się nie odnosił bo jakieś "randomowe" plemiona z obrzeż po prostu sobie poustawiały nazwy członów pod nas z myślą że ich nie będziemy atakować <help> KoSa liczy 5 plemion tzw. C/W/N/N/S + człon rozbiórkowy - reszta to jakieś twory :v
Tak samo jak te, o które Ok3m pisał na zaplecze NN, aby gość z NN wyszedł, stworzył człon i wyciągał ludzi z NN??

Czyli chłop chciał nawet rozbić NN, do których teraz piszę o sojusz ?
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
A co do blaszek, bo ktoś pytał że się nie da, to fakt, z podejściem Kosy się nie da

1000006427.jpg

Założenie 20/20/20, ale przecież różnie się może zdarzyć i na starcie Muck się zabezpiecza na 50/5/5 xD Powiedzenia NN, pewnie ta 1 dla Filipa się znajdzie ;)
 

patryk78940

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
569
A co do blaszek, bo ktoś pytał że się nie da, to fakt, z podejściem Kosy się nie da

View attachment 54679

Założenie 20/20/20, ale przecież różnie się może zdarzyć i na starcie Muck się zabezpiecza na 50/5/5 xD Powiedzenia NN, pewnie ta 1 dla Filipa się znajdzie ;)
Pragnę nadmienić, że to oferta do HDZ i Niszczycieli ze strony Kosy jak się dogadywali za naszymi plecami. Od nas Kosa chciala 30 sztuk.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
Przecież to jest nierealne kończyć świat w takiej koalicji, w której skład wchodzi tak naprawdę ze 13 członów. Każdy myśli o wygranej i też dlatego Nessy wypowiedziały ten sojusz, bo te dowody przedstawione są śmiechu warte. Poza tym świat powinno się wygrywać po ciężkich walkach, więc niech wygra lepszy.
Ahh te dowody śmiechu warte... Przecież to, że wielki Pan Muck dogaduje cały świat na Ness i Jokery to nie dowód xD

1000006429.jpg
 

Muck123xMuck321

Pikinier
Wynik reakcji
17
Szkoda mi odpowiadac osobno na kazdy post. Wywołany wiec wyjatkowo sie wypowiem.
Podział blaszek miał byc uczciwy 20/20/20, zalozenie pozniejszych roznic, mialo wynikac z faktu ze sklady moga sie zmienic, tj, nn beda mieli 50 aktywnych graczy a reszta po 5 np.
Zdaje sobie sprawe ze jest to nie do ogarniecia ze mozna uczciwie blaszki podzielic, bo jak wczesniej bylo wiadomo nessy chca wszystkie blaszki.
Dodatkowo ww. ss sa z dnia w ktorym hdz juz bylo podpisane z ness, takze to nie gra za plecami tylko kontpropozycja. Zapomnialem ze takie zachowania sa nieznane na tym forum.
Zeby bylo tego malo , to panstwo jokery zanim doszlo do jakichkolwiek rozmow z hdz, zaczeli wypisywac o zoorganizowanie akcji na nas wspolnie , jeszcze za czasow Hajsenberga.
A powod wypowiedzenia dobry jak kazdy inny, kwestia roznicy w zrozumieniu zapisów umowy o rekrutacji, gdzie jedna strona moze rekrutowac za plecami bez slowa, a druga juz nie.
Skoro nessy sa takie potezne to nie powinny sie obawiac nedznych kos nawet po ew fuzji z hdz. Chociaz moze sie myle.
Wyprzedze nastepne przytyki i rozwazania, wiem ze mephisto lubi sie bawic w Fontowca, mnie to jednak nie bawi, raczej nie wymienimy wiekszej ilosci zdan tutaj.
Powodzenia na froncie i niech wygra lepszy.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
Szkoda mi odpowiadac osobno na kazdy post. Wywołany wiec wyjatkowo sie wypowiem.
Podział blaszek miał byc uczciwy 20/20/20, zalozenie pozniejszych roznic, mialo wynikac z faktu ze sklady moga sie zmienic, tj, nn beda mieli 50 aktywnych graczy a reszta po 5 np.
Zdaje sobie sprawe ze jest to nie do ogarniecia ze mozna uczciwie blaszki podzielic, bo jak wczesniej bylo wiadomo nessy chca wszystkie blaszki.
Dodatkowo ww. ss sa z dnia w ktorym hdz juz bylo podpisane z ness, takze to nie gra za plecami tylko kontpropozycja. Zapomnialem ze takie zachowania sa nieznane na tym forum.
Zeby bylo tego malo , to panstwo jokery zanim doszlo do jakichkolwiek rozmow z hdz, zaczeli wypisywac o zoorganizowanie akcji na nas wspolnie , jeszcze za czasow Hajsenberga.
A powod wypowiedzenia dobry jak kazdy inny, kwestia roznicy w zrozumieniu zapisów umowy o rekrutacji, gdzie jedna strona moze rekrutowac za plecami bez slowa, a druga juz nie.
Skoro nessy sa takie potezne to nie powinny sie obawiac nedznych kos nawet po ew fuzji z hdz. Chociaz moze sie myle.
Wyprzedze nastepne przytyki i rozwazania, wiem ze mephisto lubi sie bawic w Fontowca, mnie to jednak nie bawi, raczej nie wymienimy wiekszej ilosci zdan tutaj.
Powodzenia na froncie i niech wygra lepszy.
Tak tak, NN będzie miało 50 aktywnych, a Wy weźmiecie 5 czy 10, gdzie do Ness Ok3m mówi, że 30 i niżej nie zejdzie (a głównie dzięki Naszej presji utrzymał się na świecie, a nie skończył na Arkadii) - proszę Cię ;)

Widzę, już dużo dopisujesz sobie - nikt się nie obawia, NN na pewno z tymi 50 aktywnymi da radę ;)

PS
Pochwaliła się Ok3mowi, jak dzwoniłeś po kryjomu do Nas z Wovim trochę ponad miesiąc temu jeszcze i chciałeś go obalić, bo się nie nadaje, a potem uciekać do HDZ, aby zdobyć czas na odbudowę i potem wielce wracać, czy zamiecione pod dywan, żeby teraz mu dobrze wylizać ? xD
 

patryk78940

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
569
Szkoda mi odpowiadac osobno na kazdy post. Wywołany wiec wyjatkowo sie wypowiem.
Podział blaszek miał byc uczciwy 20/20/20, zalozenie pozniejszych roznic, mialo wynikac z faktu ze sklady moga sie zmienic, tj, nn beda mieli 50 aktywnych graczy a reszta po 5 np.
Zdaje sobie sprawe ze jest to nie do ogarniecia ze mozna uczciwie blaszki podzielic, bo jak wczesniej bylo wiadomo nessy chca wszystkie blaszki.
Dodatkowo ww. ss sa z dnia w ktorym hdz juz bylo podpisane z ness, takze to nie gra za plecami tylko kontpropozycja. Zapomnialem ze takie zachowania sa nieznane na tym forum.
Zeby bylo tego malo , to panstwo jokery zanim doszlo do jakichkolwiek rozmow z hdz, zaczeli wypisywac o zoorganizowanie akcji na nas wspolnie , jeszcze za czasow Hajsenberga.
A powod wypowiedzenia dobry jak kazdy inny, kwestia roznicy w zrozumieniu zapisów umowy o rekrutacji, gdzie jedna strona moze rekrutowac za plecami bez slowa, a druga juz nie.
Skoro nessy sa takie potezne to nie powinny sie obawiac nedznych kos nawet po ew fuzji z hdz. Chociaz moze sie myle.
Wyprzedze nastepne przytyki i rozwazania, wiem ze mephisto lubi sie bawic w Fontowca, mnie to jednak nie bawi, raczej nie wymienimy wiekszej ilosci zdan tutaj.
Powodzenia na froncie i niech wygra lepszy.
Ja tylko odpowiem, że Nessy nigdy nie chciało wszystkich blaszek dla siebie. Nigdy tak też nie zrobilibyśmy z powodu, że sami zostaliśmy tak kiedyś potraktowani. Będziemy możliwe, że grać dalej jako Nessy i nie chcemy mieć o sobie zlej opinii.

Co do waszej relacji z jokerami to nie do końca wiem jak to wygląda, ale widziałem, ze to wasz gracz atakował jokery. Z waszej strony było to bardzo słabe.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
846
@Muck123 a wiadomość od Noe masz jak chcę rozbić NN, prosi gracza NN aby stworzył osobny człon na ich terenie i wyciągał graczy z NN, aby potem wrzucić to pod Kosy ??? Czy też napiszesz, że to kontrpropozycja xd
 

Muck123xMuck321

Pikinier
Wynik reakcji
17
Tak tak, NN będzie miało 50 aktywnych, a Wy weźmiecie 5 czy 10, gdzie do Ness Ok3m mówi, że 30 i niżej nie zejdzie (a głównie dzięki Naszej presji utrzymał się na świecie, a nie skończył na Arkadii) - proszę Cię ;)

Widzę, już dużo dopisujesz sobie - nikt się nie obawia, NN na pewno z tymi 50 aktywnymi da radę ;)

PS
Pochwaliła się Ok3mowi, jak dzwoniłeś po kryjomu do Nas z Wovim trochę ponad miesiąc temu jeszcze i chciałeś go obalić, bo się nie nadaje, a potem uciekać do HDZ, aby zdobyć czas na odbudowę i potem wielce wracać, czy zamiecione pod dywan, żeby teraz mu dobrze wylizać ? xD
Zrobmy tak , napisz wszystko w jednym poscie jakie masz zazalenia a ja ci odpowiem na raz i zajme sie czyms sensowniejszym , git ?
 
Do góry