Dyskusja o sytuacji na świecie 191

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Nie czytałem ostatnich 30 czy tam iluś stron, ale z ciekawości wszedłem ostatnio i jest jedna bardzo smutna rzecz o którą wyjaśnienie chciałbym prosić...
Dlaczego dalej bawicie sie w rekrutacje XD?
Pozdrawiam
Florian
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
10 kont z puszczona kierownica, 2 kolejne bronią się na pustych wioskach, a Ok3m ulany deffem ;D Chłopak chyba ma nadzieję na blaszkę na koniec świata, że ktoś się zlituje nad nim ;D

Taktyka wodza - po trupach do celu ;D
 

Mixon50

Miecznik
Wynik reakcji
68
człowiek nawet porządnie wyspać się przed akcją nie może, bo wasz nowy kumpel postanowił zabawić się w batmana i wlatywał nam po nocy w puste wioski :( długo to było już planowane? <nonono>
 

Mixon50

Miecznik
Wynik reakcji
68
Pomijając fakt, że nie było szans na "zrekrutowanie" kogoś z was, to w sumie co nam szkodziło tak zrobić? Patrzę tak czysto obiektywnie.
Jedyne co nam może uratować świat to rozłam między WKC a NESS. Jak to się mówi - tonący brzytwy się chwyta.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
Pomijając fakt, że nie było szans na "zrekrutowanie" kogoś z was, to w sumie co nam szkodziło tak zrobić? Patrzę tak czysto obiektywnie.
Jedyne co nam może uratować świat to rozłam między WKC a NESS. Jak to się mówi - tonący brzytwy się chwyta.
A czy nam coś zaszkodziło zatem to zrobić ? :)

Jak widać moja grupowka, która była odpowiedzią jest skuteczniejsza niż Kangurka ;D
 

Mixon50

Miecznik
Wynik reakcji
68
właściwie to nie potępiam was w tej sytuacji, a kolegę Maximusa. No ale trudno, może szybciej skończymy świat dzięki temu xD
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
właściwie to nie potępiam was w tej sytuacji, a kolegę Maximusa. No ale trudno, może szybciej skończymy świat dzięki temu xD
Zawsze możecie nam oddać runnicze i od razu kończyny, ale zanim to to jest że Ok3ma obalimy, co wy na to ;D

Skoro Ok3m nie szanuje graczy, sam zasysa defd innych ma w dupie, to czemu potepiasz gracza, a nie wodza, który totalnie olewa już każda sprawe ?

Ile można słuchać, że asy są, że będzie lepiej, a w tym samym czasie wy nawet nie wiecie, ile u was jest żółtych/czerwonych kropek czy kont w trakcie kasacji.
 

Mixon50

Miecznik
Wynik reakcji
68
Nie napisałem, że nie potępiam pewnych rzeczy u nas. Masa rzeczy szwankuje, niestety pewne decyzje spowodowały, że znajdujemy się w takiej a nie innej sytuacji. Trochę szkoda, bo świat jako taki miał potencjał. Nawet śmiem twierdzić, że na początkowych etapach to my rozdawaliśmy karty i byliśmy głównym pretendentem do wygranej.

Pozostaje walczyć do końca (chociaż komu się jeszcze chce...) i liczyć, że chociaż top RO/RW zostanie u nas, bo uważam to za słuszne.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
Nie napisałem, że nie potępiam pewnych rzeczy u nas. Masa rzeczy szwankuje, niestety pewne decyzje spowodowały, że znajdujemy się w takiej a nie innej sytuacji. Trochę szkoda, bo świat jako taki miał potencjał. Nawet śmiem twierdzić, że na początkowych etapach to my rozdawaliśmy karty i byliśmy głównym pretendentem do wygranej.

Pozostaje walczyć do końca (chociaż komu się jeszcze chce...) i liczyć, że chociaż top RO/RW zostanie u nas, bo uważam to za słuszne.
Kiedy ? Wtedy, kiedy to siedzieliśmy na zastach waszych frontowców (za czasów sojuszu) czy wtedy, kiedy zostały złamane wypowiedzenia i zamiast miesiąca po 2 dniach ruszyły ataki ?

Jedyny moment, gdzie zdobywaliście wioski to był, kiedy WKC było bite na 3 fronty, a tak na prawde jedynym momentem pchania był okres, kiedy kiepy ze 195 (które grały z ekipą Kos) dawały zasty do was xD

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale gdyby nie nasze zasty to czegoś takiego jak Kosa by nie było, bo HDZ już dawno by rozjechało byłych Komorników w pył xD
 
Do góry